• Nevím co má znamenat tři dny po sobě změna stavu objednávky.

Komu nevadí čekat delší dobu, tomu obchod doporučím. Já zde nakupovat už nebudu.

• Přehlednost nabídky
    • Výborná komunikace

Doporučuji,přesto že objednávka byla v době dovolených byla výborná komunikace a vstřícnost.

• Na internetu jsem hledal zrcátko této firmy. jedno již mám na druhém kole a jsem spokojen
    • Nevím,byl to první nákup

Doppručuji.

• férové jednání
    • přijatelná cena
    • dostupnost typu zboží

Předně sežene se prostředníctvím tohoto obchodu přesný typ výrobku.
    Je zajištěno brzké doručení zboží přes Českou poštu v požadované kvalitě a druhu.Nakupoval jsem podruhé a opět spokojen, jak s časem doručení, tak kvalitou doručeného zboží bez jakékoli nutnosti reklamace,tedy prozatím.Pro rychlé a bezpečné doručení v požadovaném druhu a kvalitě výrobku bych tento způsob koupě doporučil i ostatním potencionálním zákazníkům.

• možnost převzetí na Uložence.cz

doporučuji k nákupu

• cena + sortiment
    • nevím

spolehlivost

• Obednany vypleteny rafek cerne barvy dorazil znacne poskozeny s ostrymi castmi poskozeneho hliniku. Poskozeni nevzniklo prepravou, ale amaterskym vypletenim tafku. Ostre casti hliniku jsem obrosil a nasadil plast s dusi. Poskozeni nebylo na viditelnem miste, proto jsem zbozi nevracel,aby jsem neplatit dalsi postovne.

• přehlednost,
    • velmi dobré ceny

přehlednost nabízeného sortimentu, šíře sortimentu, výborná cenová relace,

• Hlavní slabinou bylo doručení od české pošty. Ve čtvrtek 15.5. přišel mail a SMS zpráva, že zboží mi přivezou 15.5. Bohužel dorazilo až v pondělí 19.5. Zboží jsem měl jako dárek na sobotní oslavu narozenin. Toto nám celou oslavu zkazilo.

Obchod je velmi dobrý. Doručení od České pošty velmi zdlouhavé.

Obchod doporučuji, zboží dorazilo rychle a v pořádku

• výhody ???
    • zbytečná námaha s objednávkou

pokud nechcete čekat zkuste nakupovat někde jinde

Reakce obchodu VeloStore.cz

Dobrý den, mluvili jsme spolu po telefonu a říkal jste, že Vám pozdějśí odesání nevadí, že to máte až na jaro. Objednávku Vám tedy stornuji.

S pozdravem Petr Ján

• malá nabídka MTB plášťů, nevybral jsem si

Doporučuji bez výhrad

• vše bylo skladem
    • nevím

skladové zboží, rychlost

Obchod nabízel zboží, která již nebylo na skladě. Obchodník zavolal a osobně se omluvil, což považuji za slušné jednání.