• komunikace

po týdnů se ozvou, že zboží není, ikdyž uvádějí skladem.

Super obchod, není co vytknout. Rychle objednáno, vyřízeno a posláno.

Zboží nedostupné, ačkoliv bylo označeno "skladem u dodavatele".
    Na e-maily neodpovídají.
    Peníze zpět za zrušenou objednávku nemám ani po měsíci!!!

Reakce obchodu veloMTBikes.cz

Dobrý den, pevně věřím, že vzniklý problém jsme již vyřešili, za vzniklé komplikace se velmi omlouváme.

S úctou a pozdravem, Team obchodu Velo MTB

Bezproblémový a rychlý obchod

• Pro vyhodna poloha
    • Borci na prodejne v pohode a vstricni
    • Prilis dlouha doba nez pripravi zbozi k vyzvednuti

Objednavka polozena 23.2., zbozi pripraveno k vyzvednuti 2.3. - ponekud dlouha doba na to, ze zbozi bylo skladem (nikdy neobjednavam pokud neni skladem).

Super

• Nemaju tovar skladom ktory bol uvedeny na webe

Nemaju tovar skladom ktory bol uvedeny na webe a vyhovorky typu ze sklad sa aktualizuje raz denne a medzitym niekto tovar objednal... mozno pred 10 rokmi by som uveril

rychlost

• Ochotný personál

• Cenová výhoda
    • Nevím o žádné

• co jsem si objednal to jsem dostal tak to má být ,ne
    • nevím

Dobrý obchod s osobním přístupem

Rychlé vyřízení objednávky a doručení zboží- super!

Po telefonu slíbili dodání zboží ze skladu ten samý den a opravdu to splnili. Spokojenost.

• Perfektní a rychlá komunokace

• Sympatická a ochotná obsluha - všechno nachystali, sestavili, seřídili.
    • Jedinou vadou je snad jen vyhledávání/filtrování na webu obchodu. Osobně bych uvítal, kdyby šly podle značek výrobce filtrovat i jednotlivé kategorie zboží (horská kola, krosová..., atp.). Nyní, pokud vyfiltruju výrobce, vyjede mi všechno jeho zboží, což je trochu nepřehledné.

• široký sortiment zboží pro cyklo
    • slušné ceny
    • rychlost dodání zboží
    • zboží bylo z části vráceno z důvodu jeho nepoužitelnosti, vzhledem k tomu, že jeho vlastnosti deklarované v popisu zboží, neodpovídají a neodpovídaly reálnému použití
    • obchod nezareagoval na okamžitou e-mailovou reklamaci ze dne dodání 5.9. 2017.
    • ačkoliv bylo zboží poštou navráceno prodejci s příslušným průvodním dopisem odůvodňujícím navrácení zboží, nebylo nijak doposud, do 12.9. 2017 nijak reagováno.

Deklarovaný popis produktu znějící na použitelnost středového stojánku pro kola 16"-20", se projevil jako mylný, zavádějící a klamavý. Dodané stojánky ( objednané 2 ks ) při vyzkoušení u dvou rozličných 20" kol ukázaly na nepoužitelnost pro 20" kola. Konkrétně vyzkoušeno u staré dobré skládačky ESKA, kola 20" a dále u špičkové skládačky TERN VERGE X10 , také 20" . Stojánky i při max. vysunutí nezajišťují odpovídající stabilitu kol i na pevném podkladu. Chybí pro vysunutí cca 2-3 cm, které ovšem již nejsou k dispozici a opřené kolo je příliš nakloněno, s tendencí do samovolného pádu. Stojánek je krátký i na max. vysunutí a je zjevné, že není vůbec vhodný pro 20" kola, spíše pro malá dětská kolečka a max. pro skládačky do 16" velikosti kol

• dostupnost
    • sortiment

lze využít přehledných stránek, ale i návštěva obchodu není k zahození... operativní změna objednávky v mém případě naprosto bez potíží, dostal jsem přesně, co jsem potřeboval...

• Dostupnost požadovaného zboží a rychlost dodání s možností využití "Zásilkovny".
    • Žádnou nevýhodu jsem neshledal

Reakce obchodu veloMTBikes.cz

Dobrý den, děkujeme za vaši recenzi. Byť se zdá jako kladná, moc nám nejde do hlavy proč tedy obchod nedoporučujete :-)