• ustretova komunikacia a rychle dorucenie

Rychlost

• úzkoprofilové zboží

Naprostá spokojenost po všech stránkách.

• Vstřícné osobní jednání.....

• Znalci.

• komunikace
    • rychlost dodání

Vše proběhlo rychle bez problémů i v této nelehké době

• Rychlý spolehlivý kompetentní

• vstřícné,ochotné a rychlé jednání
    • Není

Jsme spokojeni. Vše proběhlo dobře. Komunikace o stavu objednávky. Děkujeme.

Ochotně a detailně mi poradili při telefonické konzultaci. Ušetřil jsem tak spoustu času při online hledání informací.

• Rychle odeslani
    • Skvela komunikace

Vše ok, jako vždy, děkuji

• bleskové doručení i v době karantény
    • perfektně seřízené a sestavené kolo, stačilo přidat řídítka a šlapky, a to jsem zvládla i bez manžela za pár minut
    • kolo je super, syn předtím jezdil na woom 2 a když z něj vyrostl, zkoušeli jsme zděděné kolo 16, co vážilo kolem 8 kilo. Není to tolik, ale po tom lehoučkém woomu to byl velký rozdíl, bylo vidět, že se mu jezdí špatně a hodně padal. Teď na woom 3 je zase jako závodník a nepadá vůbec.

Nakupovala jsem u Velo Fiala poprvé a jsem maximálně spokojená - kolo před odesláním rozeberou, seřídí a zase sestaví, přijde perfektně připravené, stačí přidat řídítka a šlapky a můžete vyrazit:) líbí se mi i popisky u jednotlivých kol, je vidět, že se tím někdo zabýval a nezkopírovali jen popisky ze stránky výrobce. Zdá se mi, že mají takový dobrý osobní přistup ke všemu. Kolo jsem objednala v neděli večer a ve středu dorazilo, což mi v době karantény přijde jako velký nadstandard. Woom 3 navíc teď téměř nikde není a tady ho měli skladem, za což jsem byla moc ráda. A ještě jsem dostala slevu na sphere card. Opravdu můžu jen doporučit.

Ochota prodavajiciho, velmi dobra komunikace, rychle jednani a dodani zbozi, poctive zabaleno

• Dobrá zpětná vazba
    • Příjemné jednání

• Skvělá komunikace a velice rychlé doručení

• Přehlednost a nabídka
    • Rozumné ceny