• Bohužel tentokrát bylo zboží nesprávně zabaleno, 6 lahví bylo narovnáno v tenké krabici vedle sebe bez proložek nebo fólie, součástí dodávky byla i sedmá lahev polovičního obsahu (jako dárek), která byla vklíněna mezi ostatní lahve vzhůru nohama. V důsledku nestability se mi krabice převáhla a jedna lahev se rozbila.

Doposud jsem byl vždy spokojen, proto jsem tentokrát byl velmi překvapen, jak je možné vyexpedovat zásilku křehkého zboží v celkové hodnotě 1.500 Kč v balení bez ochrany proti poškození.

Reakce obchodu Velkovinoteka.cz

velmi nás mrzí vaše negativní recenze. Vaše objednávka byla adekvátně zabalena, expedována a doručena nepoškozená. K poškození došlo, jak sám uvádíte, v důsledku vaší vlastní manipulace. To nás velmi mrzí, ale nemůžeme za to nést zodpovědnost.

Jiří Mikšovský - velkovinoteka.cz

zbozi mi nebolo dorucene cele, chybalo 6 flias vina z 24 ks.

• Doteď nemám zprávu o doručení. Sice jsem jen objednala a doručení bylo jinde a někdo jiný ocenila bych zprávu že bylo doručeno.
    • Na mé dotazy emailem i SMS nikdo nereagoval. Mobil nikdo v pracovní dobu nebral.

• ze 2 objednaných položek dorazila pouze jedna a na reklamační email nikdo nereaguje již několik dní

Zbožnými dodnes NEMÁM !!!!
    Tudíž nemohu hodnotiť !!!

Dobrý den.
    Nastalá situace nás mrzí. Vaší zásilku rozbil přepravce na Slovensku, což jsme se dozvěděli až v pátek. Bohužel se nám nepodařilo Vám v pátek dovolat. V případě problémů je vždy lepší nejdříve kontaktovat přímo nás jako prodejce, než psát recenzi. Vše se tak může vyřešit rychleji a k Vaší spokojenosti. Dnes Vám posíláme nový balík a omlouvám se za komplikace. Matěj - Velkovinotéka.cz

• Zboží přišlo rozbité, pošta rovnou odeslala zpět, obchod nekomunikuje, nemám peníze ani zboží.

Reakce obchodu Velkovinoteka.cz

Dobrý den. Mrzí nás tahle situace, ale pokusili jsme se ji vyřešit co nejdříve. Hned jak nám od Vás přišel email, pokoušeli jsme se Vám dovolat. Bohužel neúspěšně a na email jste nám také neodpověděla. Obratem jsme tedy poslali nový balíček a ten jste si vyzvedla. Doufáme, že s víny jste byla spokojená. Velkovinotéka.cz

Furt čekam na doručení

• Příliš vysoká marže. V maloobchodu nižší.

Lahev vína jste prodávali za 220 Kč; v maloobchodě stála, jak jsem za dva dny zjistil, 110 Kč.
    To je neslušná marže.

Dobrý den.
    Mrzí nás Vaše zkušenost. Netuším, kde se Vám podařilo toto víno koupit za 110 Kč, ale tato cena je hluboko pod naší velkoobchodní nákupní cenou. Někdo tedy vyprodával tohle víno za menší než nákupní cenu (patrně ho chtěl vyprodat). Marže naopak všude držíme poměrně nízko. Například většinu tuzemských vín prodáváme za stejné maloobchodní ceny jako samotní vinaři.

S pozdravem, Matěj Šaman - Velkovinotéka.cz

• 2 objednávky a 2 problémy

Jedna z 6 objednaných lahví, která dorazila, byla úplně jiná než v objednávce. Napsal jsem to obchodu. Žádná reakce/odpověď.

Pri objednavce porad dotazy na registraci atd otravuje to! Uz si neobjednam

Reakce obchodu Velkovinoteka.cz

Dobrý den. Tato recenze nás velmi mrzí, protože při nákupu není nutná registrace a ani do ní zákazníky nijak nenutíme. Samozřejmě potřebujeme vyplnit kontaktní údaje, abychom byli schopni objednávku potvrdit a doručit.

Vzhledem k tomu, že tohle byla Vaše již několikátá objednávka, tak Vám by se registrace právě vyplatila. Nemusel byste pokaždé vše vyplňovat znovu. Pokud si dobrovolně zvolíte registraci, tak ve Vašem účtu vidíte například předchozí objednávky a máte předvyplněnou doručovací adresu. Stačí při objednání zaškrtnou pole "vytvořit účet".

Matěj - Velkovinotéka.cz

• Doporučila bych zvolit jinou zásilkovou společnost. Zboží jsem zatím přes urgence od 30.11. neobdržela.

Reakce obchodu Velkovinoteka.cz

Dobrý den. Mrzí nás Vaše zkušenost, ale o problému s objednávkou jsme se od Vás dozvěděli až z této recenze. Kdybyste se nám rovnou ozvala, mohli jsme obratem doručit novou zásilku a vše bychom rychle napravili. Při problémech s objednávkou je třeba vždy kontaktovat přímo e-shop. Nicméně vína už Vám byla doručena náhradní dopravou, tak snad už je vše v pořádku. Velkovinotéka.cz

• Když jsem přijel na místo výdeje,bylo zavřeno! Telefon mi nikdo nebral!

• Nekomunikují
    • Jedna láhev se zatuchlinou

Když jsem zavolal na firmu, tak ať pošlu mail. Mail poslán, co se mi stalo a odpověď žádná. Takže u mě velké mínus a už nic nekoupím.

• výběr vín, ceny
    • doprava prostřednictvím DPD anuluje všechny výhody

objednávka středa 6.3.2019 - 7.3. vámi odesláno - 8.3. DPD na jejich stránkách falešná informace o změně termínu dodávky - 11.3. DPD oznamuje dodání a večer na jejich stránkách nedodáno z vyšší moci - 12.3. DPD dodala bez jakékoli omluvy.
    podobnou zkušenost jsme s nimi měli již v loňském roce, kdy k nám vaše dodávka vína - uprostřed horkého léta - cestovala čtrnáct dní ?!!!

Reakce obchodu Velkovinoteka.cz

Dobrý den. Mrzí mne Vaše zkušenost z posledního nákupu, nicméně dle Vašeho popisu byla chyba na straně přepravce DPD, nikoliv u nás. Od nás vždy zásilka odchází nejdéle druhý den po objednání a poté Vás ohledně doručeníkontaktuje sám přepravce. V případě potíží s dodání je dobré nejprve kontaktovat přepravce a při přetrvávajících požížích se obrátit přímo na nás. Bohužel, pokud dostaneme informaci o problému až z recenze, nedokážeme jej adekvátně vyřešit. Pokud se Vám to stalo již 2x tak je to opravdu smůla a chápu Vaše zklamíní. Přes DPD ale posíláme tisíce balíků a běžná doba dodání je 1-2 dny. Viz další zdejší recenze.
    Matěj Šaman - Velkovinotéka

Nepřišla zpráva, že zboží je připraveno k vyzvednutí.
    Telefon nikdo nikdy nebral.

Reakce obchodu Velkovinoteka.cz

Dobrý den, pane Zdeňku. Omlouvám se za způsobené komplikace, ale jak jsme Vám již psali v emailu, došlo k technickým problémům spojeným s nasazením nového systému. Pokud se nemůžete dovolat na naše hlavní číslo, v kontaktech najdete další http://www.velkovinoteka.cz/kontakt/ Přesto doufáme, že jste byl s vínem spokojen a nezanevřete na nás... Velkovinotéka.cz

• Jelikož jsem zboží nemohla vyzvednout vinou obchodu, nema smysl vice tento případ konkretizovat
    • Nespolehlivost

Nevhodný

Reakce obchodu Velkovinoteka.cz

Dobrý den. O tom, že nastaly nějaké komplikace při vyzvednutí zásilky jsme se bohužel dozvěděli až z této recenze. Jak jsme poté zjistili, chyba nastala na našem smluvním výdejním místě. V případě jakýchkoliv problémů je ale vždy potřeba zavolat nebo napsat přímo nám do obchodu VelkoVinotéka.cz, abychom mohli problém co nejdříve vyřešit. Omlouvám se za způsobené komplikace, nicméně následně Vám byla zásilka doručena až do zaměstnání, tudíž věřím, že vše dopadlo k Vaší spokojenosti. Přeji pěkný den. Matěj Šaman - VelkoVinotéka.cz