• Nereaguje

Před měsícem zaplacena zálohová faktura a pneumatiky stále nikde. Telefon nikdo nezvedá, maily bez reakce. Na stránkách upozornění, že je e-shop z technických důvodů mimo provoz. To by se dalo pochopit, ale za měsíc se to nepodařilo vyřešit????

• Zboží nebyo ani po 16ti dnech doručeno.

• pneumatiky nebyly doručeny

po dvou týdnech od objednávky pneumatik které byli skladem s doručením do druhého dne jsem objednávku zrušil a další týden stále čekám na vrácení peněz. Prý jim nefunguje systém.

Objednáno 13 března, 19. března zaplacena faktura s tím, že hned po obdržení platby odešlou. Po potvrzení platby mi bylo sděleno, že jim spadl systém a nejsou schopni přislíbit jakýkoliv termín dodání, ale že můžou poslat peníze zpět. Řekl jsem že týden počkám. Po týdnu bez aktualizace jsem požádal o vrácení peněz. Nikdo nereaguje ani na e-maily ani na telefony. Nevím co se stalo, před objednávkou měl e-shop 95% spokojenost. Aktuálně jsem tedy bez letních gum a bojím se je objednat jinde, abych je neměl osmkrát. Netuším, jestli gumy přijdou či jestli někdy uvidím těch 12,5 tisíce Kč co jsem poslal předem :-/. Pokud se nevyřeší do 14 dní, tak budu hledat právní řešení.

• Objednáno 16. března. Do dnešního dne pneumatiky nedorazily.
    • Na telefon nikdo nreaguje.
    • Na stránkách napsáno e-shop mimo provoz z technických důvodů.
    • Zaplaceno předem. Zatím nevím, jestli dostanu zboží, peníze zpět nebo ani jedno.

Dle recenzí e-shop ještě před dvěma týdny fungoval naprosto v pořádku. Nevím, co se stalo, ale nejsem jediný, kdo má v posledních dnech problém s vyřízením objednávky. Doufám, že se vše napraví a jedná se pouze o chvilkový výpadek.

Dva týdny po objednání pneumatiky stále nepřišly. Nyní eshop "z technických důvodů" mimo provoz. Na emaily nikdo nereaguje, telefon nikdo nebere, teď je telefon už nedostupný.

Dříve jsem nakupoval vždy v pneunet.cz, později si majitel pořídil ještě druhý shop velko-pneu.cz, který vycházel o pár desetikorun levněji (dodnes nechápu smysl tohoto konání) a vždycky bylo všechno v pohodě. Teď jsem objednal pneu, které nebyly skladem a pustil to z hlavy. Asi po deseti dnech se připomněla Heuréka s dotazníkem spokojenosti. Juknul jsem na web a ejhle, e-shop z "technických důvodů" nefunguje. Objednávka se vyřizuje, víc ani slovo. Mrknul jsem na Heuréku a spousta negativního hodnocení z poslední doby. Napsal jsem do obchodu dotaz, co moje objednávka. Žádná odpověď. Objednal jsem jinde, o fous levněji a tady objednávku zruším. Škoda.

• Bez komunikace

V tomto obchodě jsem objednával celkem 3x, z toho 2x bylo vše v pořádku, ale třetí objednávka nedorazila. Obchod neodpovídá, nelze se dovolat

Bohužel, dodnes zboží nemám a dovolat se na číslo 720477741 nedalo. Buď bylo nedstupné nebo vypnuté.

Ani po 13 dnech od nákupu pneumatik nevím, jaký je stav objednávky. Na emaily ani telefony nikdo nereaguje. Špatná volba obchodu. Nezbývá než doufat, že se pneumatik vůbec někdy dočkám.

Vše super

Pneu objednané 14 dní bez odezvy. Na mail nareagují a na telefon není možné se dovolat...nedoporučuji cokoliv objednávat.

• Telefon bez odezvy

Obchod na nic. Bez komunikace, termin nedodrzen. Jeste stesti, ze jsem to nezaplatil predem.

• velmi příznivé ceny pneu

drahá doprava /vyvyžuje ceny pneu/

• Široký výběr