• Jinde jsem nesehnal

Rychlý nákup

• Vstřícnost, ochota a výborná komunikace s prodejcem
    • maličkost - jen doladit na svých webových stránkách možnosti dopravy dle charakteru nákupu, dále v možnostech platby z z kategorie PayU vyřadit "platbu převodem", když je tam ještě jedna, coby klasický převod. Je to trochu zmatečné, na jiném e-shopu jsem to neviděla, asi proto, že to nikdo nevyužívá - platba převodem oklikou přes PayU se zbytečně prodlouží, pokud se tedy nejedná o on-line platbu - tam je škoda, že se krom ostatních bank nenabízí brána ČS, tj. Platba24

Kupovala jsem dárkový voucher, který jsem si přála zaslat e-mailem (tuto možnost e-shop deklaroval), bohužel na webových stránkách se při vložení do košíku automaticky účtuje poštovné. Díky tomu se zkomplikovala úhrada, tak snad platba bez poštovného nakonec dorazí v pořádku. S prodejcem je ovšem velmi výborná komunikace, ochota a v dnešní době neuvěřitelná důvěra kupujícímu, tj. zaslání voucheru ještě před připsáním platby, což jsem teď, těsně před vánočními svátky, velmi ocenila. Děkuji a doufám, že s platbou vše dobře dopadne.

• Výběr zboží, komunikace, rychlá doprava.

Ve všem 100% spokojenost. Doporučuji.

• Měli to, co jsem potřebovala a jinde jsem nic podobného nenašla.
    • Zatím nevím.

Myslím že kdo má dítě alergické na mléko,vejce. mouku, tak si může některé potraviny vybrat.

• Veganské produkty
    • Chtěla jsem vyzkoušet veganské produkty.

Jsem vegetariánka, ale chtěla jsem zkusit veganské potraviny.
    V tomto obchodě jsem nakupovala poprvé a jsem velice spokojená.
    Určitě tento obchod doporučuji.

• chlazené veganské potraviny, které v okolí mého bydliště nejsou k dispozici
    • hodně položek na webových stránkách je nedostupných

nákup zde doporučuji

• celkové mínus všech internetových obchodů je dražší doprava, a dostupnost kamenného obchodu pouze Praha

• Rozhoně velký výber potravin, především co se týče veganských sýrů :)
    • Možná by to chtělo více alternativ masa :) ale jinak nic.

Rozhodně jsme si zde neobjednaly naposledy :) nákup je přehledný a dodávka je rychlá :) a výběr tu je také :) každý si určitě příjde na své :)

• Nabízí chlazené veganské potraviny a sladkosti, které jinde nejsou k dostání
    • Často mají spoustu dobrých produktů nenaskladnenych, takze se nedají objednat.

Obchod je super, opravdu doporučuji vyzkoušet. Nabízí produkty, které kolikrát jinde neseženete, nemluvě o možnosti objednat chlazené potraviny. Jedinou nevýhodou bych řekla, že je nedostatečná naskladnenost. Velmi často jim chybí zboží, které normálně objednávám, takže pak buď neobjednam vůbec, nebo jen něco málo.

• Dostupnost zboží v kvalitě RAW
    • vše jak má být.

Dobré zboží, ale dosti drahé, ale to není asi e-shopem. Výrobce myslím předražuje tyto výrobky.

• Přehledný eshop
    • Zboží, které u nás v Olomouci ve zdravých výživách nebývá.
    • Některé věci nejsou skladem (např. alternativy sýrů bez soji).

Rozhodně doporučuji.

• Paypal, rychla dodaci doba, velký výběr

• - výrobky pro zákazníky s bezmléčnou dietou
    • - široký sortiment
    • - rychlost dodání
    • - žádné

Všem doporučuji, já sama zde nakupuji pravidelně.

• Široký sortiment výrobků zdravé výživy za příjemné ceny. Vyberou si zde i lidé s různými potravinovými intolerancemi/alergiemi.
    • Nevím o žádné

Jednoduše se jednalo o skvělý obchod. Vše dorazilo v pořádku a včas. Můžu jen doporučit.

• vyber zbozi
    • dobra komunikace
    • rychlost dodani

Prvni nakup a vic nez spokojenost :) Rychlost dodani luxusni, skvely vyber zbozi, tesim se na dalsi nakup.

• Na skladě nebylo sójové mléko, jehož cena nás zaujala. Nicméně to nepovažuji za důvod váš obchod nedoporučit...

Obchod má solidní sortiment, mohu jej doporučit.

• super sortiment

Doručení rychle a v pořádku, dobře zabalené, sýr přišel v termofolii, přehledný web, snadná orientace podle druhu sortimentu i podle jednotlivých značek, super značení pro bezlepek, bez sojy atd, snadná objednávka. Sehnala jsem zde produkt, který znám z Německa a jinde v ČR jsem ho neviděla, za mě 100% :-)

• pohodlí dodání do domu
    • This questionnaire is not in English!
    • The quality and quantity of the goods, compared to price, is not good. Very small burgers and sausages - not very tasty either.

Kvalita a množství zboží , ve srovnání s cenou , není dobré.

Velmi malé hamburgery a párky - nepříliš chutné jeden.

Tento dotazník není v angličtině !

• Nabizi i potraviny PKU pro moje dve nemocne dcerky s fenylketonurii.Diky moc za to.

• pro zákazníka s potravinovou alergií na mléčnou bílkovinu a sóju je velmi dobrý výběr veganských produktů

rychlost ,spolehlivost