• Perfektní služby, od vytvoření objednávky po doručení

• Je to prima

Opravdu se mi nelíbí, že máte zboží zaplaceno skoro 2 týdny a ještě jsem je neobdržela. Jste 1., s kým mám takovou zkušenost. Ani jste se neobtěžovali poslat meil, kdy asi bude doručeno, nebo prostě nějak reagovali. Co si mám o Vás myslet? Pošlete mi vůbec něco?

cedecka jsou poskrabana pri prehravani jsou pauzy kde se pak navazuje dalsi slova po pauze u meditovani to rusi tudis se meditovat neda je to u dvou cedecek dalsi dve nemam ani chut poslechnout nakup byl za 1 500 korun tudiz ne zrovna levna zalezitost co mi ted lezi ladem,,,

Objednávka byla vyřízena včas. Kupuji přes zásilkovnu a během 3 dnů jsem si objednané zboží mohla vyzvednout.

Vyzkoušela jsem poprvé,zboží dorazilo obratem.

S obchodem mám velice dobré zkušenosti, zboží mi bylo doručeno velice rychle a s tímto nákupem jsem spokojená.

• dlouhá doba dodání.

V dnešní době pokud objednávám přes internet- lékárny, obchody atd... dodání do druhého pracovního dne. Zde 3 pracovní dny, svátek který byl nepočítám. Za mě hodně slabé.

• Můžu si objednat telefonicky.

Rychlé bezproblémové jednání.

Zásilka dorazila v pořádku a včas.

Nakupovala som prvý krát a som veľmi spokojná s rýchlym dodaním a super zabaleným tovarom.

První nákup a vše v pořádku.

• dostupnost,spolahlivost

Jsem spokojen.

• Zboží bylo doručeno velmi brzy.

• S obchodem jsem velice spokojená. Už jsem si u vás objednala několik CD a vždy včas a v pořádku jsem je dostala. Moc vám všem děk,uji za tuto vynikající službu. Vámi nabízené produkty, nikde jinde nekoupím. Přeji vám všem hodně spokojených zákazníků. S pozdravem Dana Straková

Žádná.

+ obchod je přehledný
    + nabídka známá z televizního pořadu

příjemná komunikace,rychlé vyřízení odjednávky,velká spokojenost.
    výměna CD proběhla ze dne na den.
    děkuji Věra

• RYCHLOST, SPOLEHLIVOST