Nedoporučujeme nákup v tomto e-shopu z důvodu zahájení insolvenčního řízení.

• žádnou jsem neregistroval
    • zboží nedodali, na dotaz neodpověděli, ještě, že jsem zvolil dobírku

• Obchod nekomunikuje a je v insolvenci!!!

Rozhodně nic nekupujte.

Obchod nereaguje na mé dotazy ohledně dodání

• poslali mi rozbite zbozi

Jsou to podvodnici

• obchod je v insolvenci

Vyhněte se tomuto eshopu, je v insolvenci

• Nekomunikují

Pozor jsou v insolvenci

• Jsou v insolvenci a tak při platbě předem už nemusíte svoje peníze nebo zboží nikdy vidět.

Mají tam trošku chaos.

Zaslali fakturu na zboží, které neměli skladem. Faktura byla bohužel účetní proplacena. Peníze nechtějí převést zpět a nutí vyřízení přes banku. Neberou telefony. Jedná se o částku přes 100.000 Kč. Velmi špatný a neseriózní dodavatel!!!

Dost obtížná komunikace a navíc prý končí.

• Nekomunikuje
    • Poslali rozbité zbozi

• nemožnost se dovolat
    • nekomunikace, pouze přes občasné e-maily
    • platbu předem nedoporučuji, při zrušení objednávky o své peníze můžete přijít - společnost je v insolvenci a platbu předem nevrací
    • sušička miele mi přišla zaprášená, jako kdyby ležela ve skladu 5 let, ale byla jsem ráda, že mám alespoň něco

Hodně nepříjemná zkušenost a ponaučení nic neplatit předem

zaplatil jsem si výnos do patra za 399Kč ( celkem dost peněz ) - řidič přijel a odmítnul to a že nechá pračku na ulici. Tak jsem zboží odmítl převzít. Když jsem pračku dostal do bytu byl promáčknutý bok. Reklamoval jsem to a reklamace byla uznána. Obchod přislíbil vrátit 399Kč za dopravu a 1500Kč za poškození pračky - ani jedno se nestalo
    Velmi mne zarazil přístup Heuréka, kde jsem si zaplatil za vyřízení reklamace a oni mne poslali k šípku. Až po důrazném varování, že jsem četl jejich obchodní podmínky a že jsou povinni mi s reklamací pomoci se rozhodli něco dělat. Ale vlastně se nic nestalo a nijak mi nepomohli

• Ze čtyř objednaných kusů bez jakéhokoliv vysvětlení dorazil pouze jeden. Na otázku proč nejsou čtyři kusy - odpověď - Neměli jsme je. A kdy budou - odpověď již nedorazila.

Velmi špatná komunikace - telefonní číslo nikdo nebere a na mail nikdo neodppovídá.

Obchod je v insolvenčním řízení.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• nedostatečná komunikace
    • nedodání zboží
    • neochota vrátit zálohu
    • otřesné nesolidní jednání se zákazníkem

Hrozná zkušenost.
    - Solidní obchody mají zboží skladem. Pokud nemohou dodat, ihned to oznámí zákazníkovi a neprodleně vrátí zálohu. Tento takový není.
    - Objednaný sporák nepřicházel.
    - Nikdo mě nekontaktoval, musel jsem si sám napsat o vysvětlení.
    - Jako důvod byla uvedena výrobní vada, nabídnuto jiné zboží, které jsem nechtěl a proto jsem zrušil objednávku a požádal o vrácení zálohy.
    - Záloha zpět také nepřicházela.
    - Byl jsem nucen několikrát upomínat telefonicky i emailem a teprve po více než 14 dnech jsem svoje peníze dostal zpět.
    - Obchod má jako kontakt uvedené jediné telefonní číslo, které často nikdo nezvedne. Když už, dozvěděl jsem se jen to, že pro mě nemůžou nic udělat a kontakt na toho kdo může, nesmějí nikomu dát.

• atraktívny cash back
    • neschopnost dodat zboží dostupné na jiných eshopoch - zmena už z 3 týdny na 3 mesíce.
    • navrhnuté alternatívne zboží za "výhodnu cenu" o 20% draží než na jiných eshopoch

Pokud instalujete kuchynskou linku a čekáte 3 týdny aby Vám bylo zdeleno že bude možná za 3 mesice ...

Zboží bylo skladem a doba dodání do 6 pracovních dnů. Po týdnu od objednán o přišel email, že zboží bylo objednáno u výrobce a bude naskladneno za 1-2 týdny.

• žádná výhoda