• Hrnek je krásný
    • Ale udělá radost jen chvíli. Proměňovací obrázek je jen nálepka co se po mytí odlepuje

• Vše bylo v pořádku

Vše bylo v pořádku a objednávka dorazila tak jak měla.

• Příliš dlouhá doba sdělení informací...

• Hezké věci
    • Mají uvedeno "Skladem" i u věcí, které skladem nejsou a už nebudou

Vybrala jsem tam a objednala dárek, u něhož bylo uvedeno "Skladem". Následně se mi ozvali, že ta věc skladem není a není ani u dodavatele a jestli nechci něco jiného. Objednávku jsem zrušila, ale ta věc je stále na e-shopu označena "Skladem". Takže si říkám, kolik dalších položek je k dispozici jen do chvíle, než si je někdo objedná?

supeeeeeer vše!!!

• Objednala jsem povlak na polštář, který měl být skladem. Až po mém dotazu, když se s objednávkou nic nedělo, mi bylo sděleno, že povlak není skladem. Objednávku jsem zrušila, ale peníze mi zatím nebyly vráceny.

• Na stránkách uvádí několik ks zboží skladem, ale přesto objednané zboží nepošlou.

Klamaní zákazníka. Na stránkách uvádí několik ks zboží skladem, ale přesto objednané zboží nepošlou.

• jinde nesehnatelné zboží

Rychlé dodání, skvělá komunikace, super ceny

Rychlé dodání

Super jednání, rychlá domluva i odeslání :)
    Doporučuji :)

• NABÍDKA
    • CENY

rychlost,dárek jsem potřebovala na poslední chvíli k narozkám a vyšlo to

Před 6 dny jsem objednávala zboží a doteď žádná odezva. Ještěže jsem neplatila předem... Takže obchod nedoporučuji

Reakce obchodu Věci z filmů

Proběhla tel. komunikace se zákazníkem, kdy bylo zjištěno, že z technických důvodu nebyl přijat náš e-mail s potvrzením objednávky a následně s nabídkou náhradního produktu. Omluva od zákazníka přijata. Raději bychom předešli této situaci a řešili nejprve vše např. formou mailu. Děkujeme Věcizfilmu.cz

• Vše v pořádku

• Moc pekny, velka spokojenost

Skvělá komunikace. Byla jsem kontaktována pro ujasnění objednávky. Zboží doručeno obratem a vše v nejlepším pořádku!

• Avizují, že mají skladem něco, co nemají.

Nedoporučuji, nemají aktualizované sklady, člověka přípraví akorát o čas. Po dvou dnech si vzpomenou, že to co si člověk objednal vlastně nemají.

Reakce obchodu Věci z filmů

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Musíme pouze doplnit, že zákazník má pravdu, občas se bohužel stane, že zboží je avizováno ve skladu dodavatele, který nás až po dvou dnech informuje o nedodání zboží. Omlouváme se tímto za nedopatření. Tým Věcizfilmů.cz

• Vše OK