• Já jsem jednoznačně pro. Skvělá firma, kvalitní zboží, rychlé dodací podmínky. Nejlepší zkušenosti jsou s aviváží-http://www.dedra.cz/cz/produkty/drogerie-a-kosmetika/prani/avivazni-kondicionery/?ppk=118337. Nevěřila bych úplně všemu co se zde píše. Já za sebe mohu říci, zkuste a přesvědčte sami, jestli ano či ne.

Výborné výrobky, nakupuji zde pravidelně.

• Výborný, rychlý obchod
    • Krásné zboží - letní botičky
    • 2 dárečky navíc

Obchod bych všem ráda doporučila :)

• Hruza turbany usite katastrofalne navic jsou male a navic kazdy je jinak velky, stydela bych se neco takoveho prodavat.

Nikdy vice

• lampa je moc pěkná
    • povlečení-děs a hrůza tak nekvalitní zpracování jsem ještě neviděla to snad stříhaly a šily děti a materiál do mikrovlákna to má daleko povlečení s Decodoma se nedá srovnat

povlečení s Dedry ani zadarmo,na omak nepříjemný materiál,špatné zpracování ptám se to tam nemají žádnou kontrolu na kvalitu zboží,?Bohužel povlečení jsem vyprala tak už se nedalo vrátit.

• Velice rychlé vyřízení reklamace. Děkuji.

Doporučuji .

• Drogerie je vynikající. Neuvěřitelná kvalita. Moc doporučuji.
    • Výrobky, hračky a jiné zboží krom drogerie nejsou kvalitní.

Komunikace se zákazníkem zatím na jedničku.
    Reklamace vyřízené kladně a rychle - zatím
    Zboží rychle doma.

Šunt, šunt, šunt. Pak ještě předražený šunt.

• čistíci prsostředky by celkem šli
    • Ložní prádlo nekupovat !!!!

Zákaznice si objednala ložní prádlo které je na jejich stránkách ve slevě z 890 kč slevněno na 499 kč,psané že z příjemného mikrovlákna,v zimě hřeje,v létě chladí.Bohužel došlo ložní prádlo ze 100 % polyesteru a na dotaz proč píšou mikrovlákno jsem dostala odpověd,že polyester a mikrovlákno je ten sám materiál a že nic na stránkách měnit nebudou.Polyesterové ložní prádlo se koupí všude do 300 kč,takže zavádějí zákaznice.Proto doporučuji nekupovat !!!!

• Krabičky na jídlo ve skutečnosti na jídlo nemohou být použité kvůli neidentifikovatelnému materiálu a nulovému značení,
    • neochota odpovědět na detaily výrobku, ze zákazníka dělají hlupáka,
    • jakmile si na výrobek stěžuje více zákazníků, stáhnou ho z prodeje jako vyprodáno a po čase ho označí za inovaci s tím, že opraví nedostatky - bohužel se projeví jiné nedostatky a výrobek opět stáhnou a po čase s velkou slávou označí jako inovace,
    • hrají si na české výrobky, ale 99% je původ zcela nejasný,
    • absolutní neznalost legislativy v označování výrobků,
    • brusinkový přípravek do myčky tak smrděl plastem, že jsme ho vyhodili, prášek na praní univerzál neměl udávanou hmotnost v krabici, atd.

Nikdy si u nich již nic nekoupím

• - nekomunikují, neřeší nic, a v případě své chyby všechno svedou na vás

je lepší zde radši nic nenakupovat, protože jinak se ničeho nedovoláte. při reklamaci z vás udělají debila a ještě ani neznají zákony pro e-shopy a nevědí jak mají postupovat.
    ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI!!!!

• nepřehledné stránky
    • koupila jsem si ,,žárovku" na sprcháč a při každém zmáčknutí se závit vytrhnul a téměř vše mi vyteklo
    • Také sítko na sypaný čaj není o moc lepší - dírky na keramickém spodku jsou moc velké, takže neplní svůj účel
    • nádoba na máslo - špatná velikost, máslo musím vždy seříznout, aby se mi tam vůbec vešlo!

hezké designové doplňky, bohužel ne moc použitelné
    dost mě to zklamalo

• spolahlivá dodávka tovaru za 3 prac.dni na Slovensko
    • kvalitné čistiace prostriedky bez agresívneho pachu
    • pracie prostr. super
    • zvláštny vkus na ponuku oblečenia
    • kvalita veľmi priemerná až podpriemerná za neprimerane vysokú cenu
    • doplnky do bytu predražené
    • potreba zaplatiť za tovar ihneď pri prevzatí, alebo objednávke

Do Dedry som sa zaregistrovala hlavne kvôli čistiacim prostriedkom. Spoľahlivo čistia, nemajú agresívny pach ako iné prostriedky z drogérie.
    Oblečenie som si kúpila raz, partnerovi tiež, ale bola som veľmi sklamaná. Kvalita nič moc, boxerky sa rozpadli po pár praniach.
    Komunikácia celkom OK, bez dlhšieho čakania.
    Čo sa týka platenie, vyhovovala by mi niekoľko dňová splatnosť faktúry, pokiaľ mi zákazníčky zaplatia za objednávku. Keď mám vyššiu objednávku, dosť to zaťaži moju penaženku.

• dobrá komunikace s dilerkou
    • výrobky podřadné kvality
    • strupaté plasty, potrhané potisky,sedřená guma na rukojeti
    • v kartáči špína a chlupy u paty štětin
    • dodáno bez orig. obalu

Objednala jsem si podle nabídky na netu
    nedoporučuji, VELMI NEKVALITNÍ zboží

• krasne a dlouhotrvajici vune u avivazi
    • slevy
    • siroky sortiment zbozi
    • letaky
    • obleceni - naproste sunty,kvalita horsi jak od vietnamcu
    • pokud neobjednate co 2 mesice prestanou posilat akcni letaky
    • chat mi zrovna moc nevyhovuje,strucne odpovedi.

obchod doporucuji jak na co,obleceni urcite nekupovat,praci prasky a tablety do mycky jsou naprosto predrazene,srovnatelne s kvalitou z drogerie,napr.DM kde jsou o polovinu levnejsi. potreby do kuchyne a domacnosti jsou kvalitni.
    doporucuji avivaze,ty jsou opravdu skvele. obcas se da nejaky i ten doplnek,satek.
    po cca roce budu koncit s nakupem,kupovala jsem zde co mesic i pro sve kamaradky.pripadaji mi vyrobky drahe a nektere neodpovidajici kvalite,jedine co neprestanu obcas nakupovat jsou avivaze.
    jinak vyzkousejte a uvidite,treba si neco vyberete.

• rychlá komunikace, i při reklamaci baz problémů, vždy jsme se dovolala, odpověď na majl do druhého dne...
    • vyšší ceny, hoší kvalita dekorativních výrobků

Objednávám pravidelně již více než rok pro více lidí, párkrát jsme reklamovala, ale vždy bez problémů. Co se týče drogerie, tak zatím spokojenost, kolegyně jsou andšené z obrazů a šátků. Sama nedoporučuju většinu věcí z oblasti "kýčů", ať ot byli afričanky, podnosy či různé krabičky, většinou byly reklamovány kvůli šmejdského provedení.

• kvalitní výrobky
    • dobrá cena
    • bohatý výběr
    • zatím žádné

výborná komunikace s obchodem,se zbožím jsem maximálně spokojená,určitě zde nakoupím vícekrát.

• Obědnal jsem před 11ti dny a ještě nic nedorazilo,zkoušel jsem několikrát volat na uvedené číslo kde je problém a jen samá hlasová schránka,tak že zřejmně komunykace..

• Rozhodla jsem se čistit svou domácnost ekologicky, jediné co vyhovuje na 100% je čistič na sklo.
    • Nevěřím že jsou přípravky ekologické.
    • Většina zdaleka nefunguje tak jak je popsáno
    • Velmi špatná komunikace se zákazníkem, hlavně v případě stížnosti.
    • Nedostatečné informace na obalech výrobků.
    • Prodej předražených kýčů z čínských e-shopů hlavně bižuterie, kabelky, šátky apod.

Tento obchod bych nedoporučila ani nepříteli. Jejich "ekologický" čistič mi poničil novou dřevěnou podlahu. Naprosto nevyhovující způsob komunikace se zákazníkem - na stránkách chybí kontakty na zodpovědné osoby, pokud zavoláte na jediné tel. číslo které mají uvedeno, nejsou schopni vyřešit ani kdo za co zodpovídá a kdo co řeší - přehazují si vás jak horký brambor. Když už konečně dostanete kontakt na zodpovědnou osobu je email chybný, odešel pánovi co s firmou nemá nic společného. Když zašlete stížnost na jediný email - objednávky - odpověď přijde až po několika telefonických a písemných urgencích a jak jinak - oni za nic nemůžou. Konkrétně, čistič na digestoř se prodává s rozprašovačem takže tekutina stříká při používání kolem ať se jakkoli snažíte a protože je čirá jako voda ničeho si nevšimnete. Kapky které při aplikaci vystříkaly kolem na dřevěnou podlahu ji úplně zničily - hnědé skvrny které nejdou setřít, pouze vybrousit a to dost do hloubky. Na přípravku není ani zmínka že je potřeba ostatní povrchy chránit, že to poškozuje dřevo apod. Podle mě nejsou výrobky řádně testovány, výrobce vůbec neví co mohou způsobit, kdyby byl přípravek nějak zabarvený, může se setřít dříve než to vyžere díru do podlahy. Jak je možné že tohle udělá ekologický výrobek? Pokud vám opravdu záleží na ekologii koukněte na www.countrylife.cz
    DEDRA - NEDOPORUČUJI !!!!!!

• Nabízí druhy zboží, které v jiných obchodech nenajdu.
    • Nemá slabiny.

Skvělá spolupráce, rychlé dodání, bezproblémový obchod.

• Kvalitní drogistické zboží
    • Žádná komunikace v případě, že mnou objednané zboží již není skladem i přesto, že má objednávka proběhla.
    • Nedostatečná aktualizace nabídky
    • Vyšší ceny
    • Nedostatečné zajištění tekutých prostředků. Několik jich v balíčku vyteklo a vše ostatní bylo "zapatlané"

Zda doporučuji nebo ne? Záleží na tom, co si objednáte. Je to pak větší adrenalin ;-) Já u Dedry nadále objednávat budu