Vše Ok, rychlé dodání.

Dobrý den.
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byl(a) spokojen(a) s dodáním objednávky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo. Jako malé poděkování přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)

Spokojenost, doporučuji

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

Přála bych si rychlejší doručení.

Dobrý den, Lucie.
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byla spokojena s dodáním objednávky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo. Jako malé poděkování přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)

Co se týče dopravy... Objednala jste 27.3. (středa) v 21:12. Dle Obchodních podmínek expedujeme do 2 následujících pracovních dní (s tímto faktem jste před objednáním byla seznámena), což jsme s expedicí v út 2.4.2024 splnili na 100 %. V pátek 29.3. a v pondělí 1.4. byl státní svátek. Dle záznamu u PPL máte zásilku ihned následující den přepravcem doručenou (3.4.2024).

S pozdravem za celý kolektiv e-shopu VášChovatel.cz
    Andrea

• Výborná komunikace a rychlost.

Dobrý den, Jiří.
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byl spokojen s dodáním objednávky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo. Jako malé poděkování přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)

• Spokojenost

Rychlé dodání

Dobrý den, Jano.

• Rychlost, cena

Super rychlost, ochota. Při odběru nad 1000,- Kč bych ještě dala dopravu zdarma a bylo by to super...

Dobrý den, Laďko.
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byla spokojena s dodáním objednávky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo, přesto i dovolte reagovat na Vaši poznámku...

Poplatek pro objednávku nad 1 499 Kč je symbolických 99 Kč. Věřte, že ani tento poplatek nepokryje veškeré náklady, které jsou s odesláním zásilky spojené. Systém "mít ceny nízké" a zároveň "mít dopravu (téměř) ZDARMA" je cesta ke zkrachování, čemuž se chceme vyhnout... :-) Jako drobnou kompenzaci u nás můžete využívat slevové kódy. Např. slevový kód VASCHOVATELCZ lze využívat pro objednávku již od 1 000 Kč.

S pozdravem za celý kolektiv e-shopu VášChovatel.cz
    Andrea

• Rychlost vyřízení objednávky, zboží dodáno do 2 dnů
    • Přijatelnější cena oproti konkurenci za stejnou kvalitu

Dobrý den, "DM".

Rychlost

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

• Rychlé zaslání, dobrá cena produktu

Rychlé vyřízení objednávky

Dobrý den, Pavle.
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byl spokojen s dodáním objednávky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo a doufáme, že příště budete spokojen na celých 100 %.

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

Vše v naproste pohodě, rychle, zboží úžasné

Dobrý den, Martino.

Výběr a rychlé doručení.

• rychle dodani
    • rozdeleni baliku (cca 30 kg) do 2 krabic

vyborne ceny produktu pro zvirata (moje volba padla na krmiva pro kocky) a i pro lidi (repelenty Predator a produkty Alavis Maxima) na vaschovatel.cz....rychle dodano

Dobrý den, Andyna_CB.

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

prestoze jsem objednavku stornovala, tak mi obchod vysel ve vsem vstric. moc dekuji

Dobrý den, Andyna_CB.
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo, přestože obchod nebyl dokončen.

Pro svůj další nákup u nás přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. již od 1 000 Kč. :-)

Velmi rychlé dodání.

rychlé doručení