• nemusím běhat po obchodech.

rychlost a kvalita zboží

Dobrý den.
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byl(a) spokojen(a) s dodáním objednávky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo. Jako malé poděkování přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)

Díky Vše v pořádku

Dobrý den, Gustave.
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byl spokojen s dodáním objednávky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo. Jako malé poděkování přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)

Spokojenost

rychlost, dobře zabaleno

Dobrý den, "Vikis".

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

• Cena, vstřícnost, dobrá komunikace, celkově jsem moc spokojená.

Dobrý den, Lucie.
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byla spokojena s dodáním objednávky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo. Jako malé poděkování přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)

vše v pořádku

Dobrý den, Miloši.
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byl spokojen s dodáním objednávky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo, ale doufáme, že příště bude 100%.

slušný, bezproblémový e-shop.

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

Velmi rychlé dodání.. Vše v naprostém pořádku..

Dobrý den, Sylvíku.

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

Nevím jestli je to výhoda nebo nevýhoda. Vždy o něco vyšší cena, kterou ale kompenzují bonusem a nebo dárkem navíc. Bohužel ceny jdou téměř všude nahoru. Zatím však spokojenost.

Dobrý den, "Kozle".

• rychlá dodávka

Dobrý den.
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byl(a) spokojen(a) s dodáním objednávky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo, ale doufáme, že příště bude 100%.

rychlé doručení

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

Bleskové vyřízení objednávky, zboží kvalitně zabaleno.

Dobrý den., Jano

OK

Dobrý den, "JH".

rychlost

• drahá doprava

Dobrý den, Ladislave.
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byl (relativně) s nákupem u nás spokojen, a to i přesto, že uvádíte, že máme drahou dopravu.

Poplatek za dopravu pro obj. nad 1 499 Kč je symbolických 99 Kč. Vždy říkám, že je potřeba si uvědomit, že přeprava, balení a ani práce kolegů na expedici není ZDARMA a stanovený poplatek tyto náklady ani zcela nepokryje. Předpokládáme, že kdyby Vás nákup u konkurence, která nabízí dopravu ZDARMA, vyšel levněji, tak nakoupíte u ní... My budeme radši mít nižší ceny u sortimentu a poplatek za dopravu, než kompletně drahý sortiment, ale lákat zákazníky na oblíbenou frázi "DOPRAVA ZDARMA".

• Jsou skvělí :-).

• Rychlost kvalita cena