Nakupovala jsem u vás dvakrát.Objednavka přišla brzy.Jeden den objednala a druhý den vyzvedavala.Jsme s vámi mooooc,mooooc spokojená.

Reakce obchodu Vapshop.cz

jsme velmi rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojena. :)

S pozdravem tým Vapshop.

Objednala jsem si zboží a přišlo za dva dny na zasilkovnu.Jsem spokojená s rychlou odezvou.

Reakce obchodu Vapshop.cz

jsme velmi rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojen a budeme se těšit i na Vaše další objednávky. :)
    S pozdravem tým Vapshop.

V obchodě jsem nakupovala už poněkolikaté a vždy jsem byla velmi spokojena.

Reakce obchodu Vapshop.cz

jsme velmi rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojena a budeme se těšit i na Vaše další objednávky.

S pozdravem za tým Vapshop - Lukáš

Specifikace, cena, doprava - vše OK. Jeden z mála e-shopů, který měl požadované zboží k dispozici. Navíc za rozumnou cenu.

Reakce obchodu Vapshop.cz

Dobrý den, jsme velmi rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen a budeme se Těšit i na Vaši další objednávku.
    S pozdravem za tým Vapshop - Lukáš

Velmi ochotné a vstřícné jednání.
    Mám pocit,že ta práce prodávající baví.

Reakce obchodu Vapshop.cz

Dobrý den, jsme velmi rádi že jste byla s nákupem u nás spokojena a budeme se těšit i na Vaši další objednávku. :) S pozdravem za tým Vapshop - Lukáš

Vše k mé naprosté spokojenosti jako vždy. V tomto obchodu rád nakupuji a mohu jej vřele všem doporučit.

Reakce obchodu Vapshop.cz

Dobrý den, jsem velmi rád, že jste s nákupy u nás spokojen a věřím, že i Vaše další objednávky proběhnou v naprostém pořádku. S pozdravem za tým Vapshop - Lukáš

• Kvalitně zabalí a přidají dárek :)
    • Ne tak velký výběr zboží jako jiné shopy ale to se třeba časem zlepší.

Zboží skladem bylo skladem :) Balíček přišel druhý den PERFEKTNĚ zabalený a BONUS zdarma navíc :) Děkuji a rád u Vás zase nakoupím !

Reakce obchodu Vapshop.cz

velmi děkujeme za pozitivní hodnocení a budeme se těšit i na Vás další nákup. Co se skladem dostupného sortimentu týká tak snažíme se naši nabídku neustále rozšiřovat, do budoucna tak budou produkty jedině přibývat.
    S pozdravem za tým Vapshop - Lukáš.

Pěkné, přehledné a uživatelsky přívětivé prostředí e-shopu.
    Široký sortiment, dobré ceny, rychlost vyřízení objednávky.

Reakce obchodu Vapshop.cz

Dobrý den, jsme velmi rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen a budeme se těšit i na Vaše další objednávky. - S pozdravem za tým Vapshop - Lukáš

• darek
    • rychlí

Reakce obchodu Vapshop.cz

Dobrý den, jsme rádi a děkujeme Vám za spokojenost s Vaším nákup u nás a budeme se těšit i na Vaše další objednávky. S pozdravem Lukáš za tým Vapshop.

• Solidní obchod

Reakce obchodu Vapshop.cz

Dobrý den, děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu a budeme se těšit i na Vaše další objednávky. S pozdravem Lukáš za tým Vapshop.

• Rychlost doručení, jednání se zákazníkem, ochota poradit, velký výběr.

Úplná spokojenost. Vřele doporučuji

Reakce obchodu Vapshop.cz

Dobrý den, jsme velmi rádi za pozitivní zpětnou vazbu a budeme se těšit i na Vaše další nákupy. - Lukáš za tým Vapshop

• Přehledný e shop
    • Dobrá komunikace se zákazníkem, ochotný přístup.
    • Asi nic, snad jen hlídat si dostupnous produktu na e shopu.

Vstřícna a profesionální obsluha se snahou vše dotáhnout ku spokojenosti zákazníka.

Reakce obchodu Vapshop.cz

Dobrý den, jsme velmi rádi za Vaše hodnocení. Za nedostupnost produktu se ještě jednou omlouváme. Věříme, že se tato situace již nebude opakovat. - Lukáš za tým Vapshop.

• Objednávka přes Eshop. Na mail mi přišlo automaticky vygenerované potvrzení objednávky. Od té doby nic (aktuálně 20 dní). Odpověď na můj mail, zda moje objednávka bude vyřízena, případně kde je problém, taky žádná. prostě Eshop očividně moc nefunguje. Bohužel.

Dobrý den,můžete prosím napsat číslo Vaší objednávky.Děkuji Hartman

• Dorazilo mi konečně zboží které jsem si přesně objednala a nebylo zaměněno za jiné. Což se mi už u jiného eshopu stalo. U vás to byl už můj třetí pokus koupit konkrétní baterii která už moc k mání není. Takže u vás z mojí strany naprostá spokojenost.

Perfektní.

Reakce obchodu Vapshop.cz

Dobrý den, velmi děkujeme za kladné hodnocení a jsme rádi, že jste s naší nabídkou produktů spokojen. - Lukáš za tým Vapshop