• Spatna komunikace s prodlevou nekolika dnu, dodavka byla zpozdena o 2 dny.

Reakce obchodu Vánoční shop

zboží jsme odeslali včas, bohuže dopravci v tomto období nestíhají a mají prodlevu s doručováním. Děkujeme za pochopení.

Zboží i komunikaci byla v pořádku

• Dodací lhůta je hodně dlouhá. V dnešní době to jde zařídit tak, aby zboží přivezli mnohem dříve.

V celku jsem byla spokojená. Škoda dodací lhůty.

• logistika

Přes několik slibu emailem i telefonicky zboží nebylo doruceno v domluveném termínu. Následně přišla pouze část a na naše dotazy o stavu objednávky již obchod nereaguje. Vzhledem k tomu, ze se jednalo o ozdoby na vánoční strom je to problém.

• možnost platby pouze na bobírku

Měla jsem trochu obavu jak má objednávka dopadne,protože jsem si předtím četla recenze na obchod,ale vše proběhlo v naprostém pořádku,jenom ta možnost platit pouze na dobírku zbytečně poštovné prodražuje

• DLOUHÉ DODACÍ LHŮTQ OSTATNÍ ZATÍM NEMOHU HODNOTIT NEBOT DOTAZNÍK PŘIŠEL ZBOŽÍ NE MĚLO BY TO BÝT NAOPAK

Ráda bych hodnotila, ale zatím nemám co zboží nedorazilo, komunikace jen ,že přijali objednávku která měla dorazit ve středu , je neděle a nic.
    Doufám, že objednávka dorazí a pak budu hodnotit.

Reakce obchodu Vánoční shop

omlouváme se za zadržení.
    Zboží bylo odesláno 30.10. Dnes by mělo být zboží doručováno.
    Ještě jednou se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Vzhľad zakúpeného tovaru neodpovedá fotografii.

• zboží neodpovídá uvedenému obrázku na internetu

Reakce obchodu Vánoční shop

obrázky přebíráme od výrobce, pokud nejste spokojen, máte samozřejmě možnost do 14 dnů zboží vrátit nebo vyměnit viz obchodní podmínky. Děkujeme.