Vážený zákazníku,

Velmi vám děkujeme za vaše hodnocení a jsme velice rádi, že jste byl spokojen a těšíme se na další spolupráci s vámi.

• rychlost vyřízení objednávky

Dobrý den, Jarko,

Jsme velmi rádi, že jste byla maximálně spokojená a budeme se těšit na další vaši objednávku u nás.

Vánoční-Osvětlení.net

• Vstřícně mi odpověděli na dotaz, když jsem se rozhodoval o nákupu. A musím říct, že poradili dobře.
    • S nákupem jsem velmi spokojen

Dobrý den, Hanzee,

Velmi vám děkujeme za vaši objednávku i recenzi a jsme velmi rádi, že jsme vám mohli udělat radost a velmi se těšíme na další, milou spolupráci s vámi.

Vánoční-Osvětlení.net

Přehledné stránky, objednávka vyřízena obratem.

Vážený zákazníku,

Velmi děkujeme za vaši objednávku i hodnocení, které nás velmi těší. Budeme rádi, pokud nás opět navštívíte.

Spolehlivý prodejce

Reakce obchodu Vánoční osvětlení

Lenko, děkujeme za vaši objednávku a 100% hodnocení. Velmi nás těší vaše spokojenost a věřte, že při vaší další objednávce to nebude jinak. Hanka Jochová, Vánoční-Osvětlení.net

• Zboží bylo skladem

S obchodem jsem spokojená, za sebe doporučuji.

Reakce obchodu Vánoční osvětlení

Vážený zákazníku, děkujeme za vaše hodnocení, které nás velmi těší. Naprostá spokojenost na vaší straně, je cíl, ke kterému směřujeme při každé objednávce. Hanka Jochová, Vánoční-Osvětlení.net

• Rychlé vyřízení

Vše OK

Reakce obchodu Vánoční osvětlení

Dobrý den, Jarmilo, děkujeme za váš nákup a následnou recenzi. 100% spokojenost zákazníka je naše priorita a jsme rádi, že se tak povedlo i u vás. Budeme rádi, když se k nám příště opět vrátíte. Hanka Jochová, Vánoční-Osvětlení.net

Celkově jsem s obchodem spokojená, ale na poště jsem zjistila, že byl balík tak špatně zabalen, že z něj klidně mohl někdo zboží vyjmout. Prostě slepili roztrhanou krabici a v ní to poslali a zapomněli některé díry zalepit... Naštěstí se nic neztratilo.
    Jinak vše přišlo, jak mělo. Děkuji!

Reakce obchodu Vánoční osvětlení

Vážený zákazníku, vlice děkujeme za váš nákup i recenzi. Věřte, že balení věnujeme maximální péči, ale i tak se v ojedinělých případech může stát, že většinou vinou přepravce a špatného zacházení se zásilkou, dojde k poškození. Doufáme, že při vašem příštím nákupu vás budeme moci přesvědčit o našem tvrzení. Hanka Jochová, Vánoční-Osvětlení.net

• Jsem Zbraň, dodáno do Blanska
    • Nevím

Nechci nic shrnovat, byla jsem zklamaná

Reakce obchodu Vánoční osvětlení

Vážený zákazníku, mrzí nás vaše zkušenost. V případě nespokojenosti nebo jiných nesrovnalostí, máte právo vrátit zboží do 14 dnů. Hanka Jochová, Vánoční-Osvětlení.net

ve ok, spokojenost

Reakce obchodu Vánoční osvětlení

Vážený zákazníku, děkujeme za vaši objednávku i hodnocení a jsme rádi, že jste 100% spokojen. Vždy se snažíme o takovéto hodnocení a věříme, že přispěje k vašim dalším spokojeným nákupům. Hanka Jochová, Vánoční-Osvětlení.net

• Profi kvalita nabízeného zboží

Důvěryhodný výrobce a dodavatel vánočních dekorací a vánočního osvětlení. Nikdy mě nezklamal.

Dobře fungující obchod

• zajímavé zboží
    • spolehlivost
    • více způsobů dopravy
    • a např. nezpoplatněná dobírka
    • co se týče MÉHO zboží, s kvalitou některých produktů spokojená nejsem - např. perličkový led řetěz na baterie - skutečný odstín neodpovídá barvě ne obrázku, navíc z toho odpadává zlatý prášek. Větvička s bílými perličkami - kvalita opravdu strašná, perličky jsou polystyren se třpytkami, které odpadávají. Za to ale asi obchod tolik nemůže - obal výrobku vypadá seriózně a tak by člověk nečekal tak mizernou kvalitu.
    • Abych byla spravedlivá- červený led řetěz za nízkou cenu je naprosto úžasný. Je to prostě kus a od kusu.

V podstatě spokojenost, s občasným zklamáním člověk při nákupu v e-shopu musí počítat, vzhledem k tomu, že není možné si zboží prohlédnout osobně.

Zboží jsem si objednala měsíc a půl před vánoci, zboží bylo uvedeno SKLADEM. Samozřejmě nebylo, nic mi nepřišlo, nikdo mi nepsal ani se neozval. Musela jsem shánět jinde. Ztráta času. NEDOPORUČUJI

Doporučuji nakkupovat

- pěkný přehledný obchod
    - zajímavé zboží
    - příznivé ceny
    - rychlé jednání
    Vše OK. Doporučuji!!!

Vše v pořádku, dodání na GeisPoint trvalo 2 dny od oznámení expedice. Doporučuji.

využívat. Zboží dodáno brzo,perfektně zabalené a hlavně nepoškozené

• širší nabídka
    • cenově příznivé zboží