• rychlé doručení

• Rychle dodani

Jsem spokojena

• Překvapilo mne rychlé doručení
    • O ničem nevím

Doporučuji obchod pro korektní jednání

Objednávka vyřízena k mé spokojenosti i když jsem v oblasti platby zazmatkoval já sám.

Výhodná cena

• Rychlá reakce, zboží dobře zabalené.
    • O žádné nevím.

Překvapivě rychle doručení

• Ok

• Rychlé doručení

Skvela rychlost dodani

Dobrá cena, rychlost vyřízení objednávky. Objednáno přes Heureku, kde omylem zadali jinou adresu dodání, než jsem zadal do objednávky.

• Vše ok,doporucuji

• rychlé dodání zboží

Rychlé doručení - děkuji

Rychle vyřízená objednávka a rychlé dodání.Děkuji

NEDOPORUČUJI. Poté co mi zavolali že zboží nemají a bude za 14 dní tak jsem objednávku zrušila a požádala o vrácení platby, a tady nastal problém, když peníze ani do 14 dnů nevrátili, tak jsem se zeptala kde je problém, z obchodu mi suše odepsali:jedinou nepřiřazenou platbu v hodnotě 1.365,-Kč ze dne 5.5.2023, která neměla ani variabilní ani specifický symbol shodný s naším označením, účtárna již vracela. Opravdu se nemáme čeho „chytit“, abychom identifikovali, zda je to opravdu Vaše platba. I po dodání potvrzení z banky nic, žádná reakce, nakonec jsem problém vyřešila až s pomocí heureky. A ani s omluvou se neobtěžovali.

Reakce obchodu Váhy a tukoměry

Dobrý den, Vážený zákazníku
    Omlouváme se za vzniklé potíže, ale bohužel chyba nenastala na naší straně, ale na straně heuréky.
    Heuréka nepřenesla Vaší objednávku k nám do systému, takže jsme neměli tušení, že jste produkt objednala. Dále u Vaší platby nebyl vyplněn žádný parovací znak, varybilní symbol apodb, takže nešlo přiřadit částku k neexistující objednávce.

Ad2.) Protože jste využila nákup přes heuréku, my nemůžeme vrátit peníze Vám napřímo, ale pouze heuréce, která Vám částku následně pošle na Váš účet, který mi ani neznáme. Proto nastalo uvedené časové zdržení.

Přejem hezký den
    team vahy-tukomery

• Při objednávce nešla vůbec zadat adresa Alza boxu, musela jsem se domluvit s řidičem dopravni společnosti, kam mi zásilku složí,dodáno něco jiného než jsem objednala...objednávka zněla na tonometr s adaptérem, místo adaptéru mi byl doručen teploměr...tak nevím zda jde o přelomový teploměr,který se strká do zásuvky... zkoušet to raději nebudu....‍♀️

Reakce obchodu Váhy a tukoměry

omlouváme se nastala chyba při kompletaci objednávky, kolegyně to prověřovala a ozve se Vám a adaptér dopošle. Dopravu spěšně opravíme.

Přejeme hezký den
    team vahy-tukomery

Dobrá cena, rychlost dodání zboží.

Bleskové dodání zboží, vše OK