• Napsali, že zboží již dodavatel nedodává, ale v eshopu ho nabízeli.

Skvělá komunikace,vedení obchodu má skutečný
    zájem o řádné vyřízení objednávky.

• Objednane zbozi melo byt skladem. Obchod se sice po tydnu omluvil za zpozdeni, nicmene dalsi tyden po avizovanem odeslani zbozi stale nedorazilo.

• Nefunguje

Dal jsem ji do ovladače a vytekla.!!!!!!! :-(

přehledný, široký sortiment, příznivé ceny

• Velice příjemné jednání.

• nevím

vše ok

Byla jsem velmi spokojena s dodávkou zboží i ochotou při komunikaci s obchodem.
    Ivana Týmalová TYKO

• ulozenka

u techto lokalnich obchodu je moznost vyzvednuti zbozi v zlozence na rozumnou cenu velka vyhoda

O.K.

• - pohodlný výběr zboží z domova
    • - možnost se informovat na zboží
    • - komunikace prodejce s kupujícím

- určitě bych je doporučila všem
    - na mé dotazy týkající se zboží, dopravy mi bylo okamžitě odpovězeno
    - věděla jsem od prodávajícího, kdy došla platba na účet a kdy bude zboží vyexpedováno
    - takhle by měl fungovat každý prodejce

• spolehlivostdoporučuji

• Přehlednost, komunikace
    • Žádné

• Nabízen byl výrobek firmy Phylips a obdržel jsem výrobek od jiného výrobce. Toto má jiné zapojení a dalo mi dost práce než jsem zařízení zapojil tak, aby fungovalo. Zařízení jsem nevrátil jen proto, že jsem nutně potřeboval zprovoznit filtraci v jezírku.

Nic moc.

Reakce obchodu VABO-Elektro

pro ujasnění to bylo tak, že jste objednal Philips, který jste potřeboval do dvou dnů, my jsme jej aktuálně skladem neměli a nabídli Vám alternativu. Na zapojení se zaprvé nikdo neptal a za druhé, se předřadník zapojoval úplně standardně!!!! Chtěl jste mít zachované pouze rozměry, které byly naprosto totožné s výrobkem Philips. To jste odsouhlasil i do telefonu! Takže informován jste o Všem byl. Navíc jsme Vám zaslali kvalitnější výrobek a ponechali za stejnou cenu jako Philips (to byla od nás služba pro Vás).

Děkujeme, že odrazujete zákazníky nevhodným komentářem, který jste nám uložil neoprávněně!
    Navíc, když jste měl problémy se zapojením, stačilo vzít telefon a zavolat nám, společně by jsme Vám obratem pomohli situaci vyřešit!

• Zápor - V mém případě - obchod nabízí, co nemá k dispozici
    • Klady - dobrá komunikace i bezproblémové vrácení zaplacené částky

Reakce obchodu VABO-Elektro

děkujeme za reakci. Bohužel, když nám nedá informaci dodavatel o tom, že zboží již nevyrábí a aktuálně ho již nemá skladem, nedokážeme na tuto skutečnost reagovat.

Děkuji

• super ceny
    • rychlé dodání zboží

• Dobrá komunikace s obchodem

Nepochopitelně mi v uložence vydali zboží bez placení i když jsem měl "připlaceno" za dobírku a byl jsme nucen odeslat peníze převodem z účtu. Naštěstí byla s obchodem solidní komunikace.

• Hlavně komunikace
    • Výjde zákazníkovi vstříc
    • Informuje ho o objednávkách, kdy dorazí
    • Možnosti dopravy / osobního vyzvednutí
    • Opravdu hodně zboží
    • Nízké ceny oproti konkurenci
    • Žádné

Za mě opravdu skvělý obchod, který každého doporučuji. Cenově to vyšlo nejlépe na celém trhu prodejců. Rychlé odpovědi na maily a dotazy.

• Možnost osobního odběru
    • O žádných nevím

Obchod se širokou nabídkou za rozumné ceny

• přehledný eshop
    • ochota
    • možnost vyzvednutí zboží (uloženka.cz)
    • O žádných nevím

Prakticky okamžitá reakce na změnu řešenou po objednávce, o čemž svědčí i zboží připravené druhý den na uložence.
    Já jsem maximálně spokojen a až budu zařizovat dům (světla, topení apod.), vím, kam se podívat.

Tímto děkuji panu Borovičkovi.