• Individuální přístup

Vyborna komunikace, rychlost dodani, proste predpisovy nákup dekuji :-)

• Prijemny a napomocny personal.

• profesionální přístup k zákazníkovi

• Spolehlivost
    • velmi rychlá reklamace
    • Nízké ceny
    • Žádné

Objednal jsem si PAX co jsem dostal ještě ten den a k tomu dostal veškeré info spojené s paxem, po par měsících se rozbil, tak jsem napsal zprávu obchodu a ihned jsem dostal nový kus co funguje bez problémů. Nečekal jsem tak profesionální a rychlý přístup. Velmi tento e-shop doporučuji. Nejlepší cena a kvalita je zaručena!

• Excelentní komunikace
    • Doručeno osobně zástupcem společnosti
    • Perfektní znalost produktu zároveň velmi přátelský přístup
    • Nemám co vytknout

Po telefonické komunikaci mi byla nabídnuta osobní schůzka a seznámení s produktem který jsem také hned bez problémů zakoupil. Dokonce mě pán o rok později v davu na veletrhu poznal a dostal jsem tričko.

• Pohodová komunikace
    • Kvalitní zboží
    • Solidní support

Nejste-li zapšklý suchar, nebudete mít problém. Jste-li zapšklý suchar, problém už máte dávno. 3:-)

• posílají pozdě
    • výmluvy
    • špatný doručovatel

Reakce obchodu va-pax.cz

Velice se omlouváme za špatnou zkušenost , v tomto termínu byla většina personálu české pošty na dovolených a pracovalo spousty brigádníků, kteří neměli dostatečné zkušenosti a proto vznikl časový posun s doručením .

Bez problému objednáno
    Dorazilo

• Rychlá příjemná a ochotná komunikace.

Really excellent service from these guys, recommended.

• Velice příjemné jednání, osobní předání bez komplikací.Za mě děkuji Matěj B.

• Sortiment znají
    • Okamžitá expedice
    • "Managment" služeb ČP

Zařídili za mě nahánění kurýra ČP, to je na dovolené ošklivá práce. Po doručení, tj po prodeji a zaplacení mi prodejce vysvětlovat jak se se zbožím zachází, doporučoval mi optimální nastavení atd.

Tak by to mělo fungovat ve specializovaných obchodech.
    Díky.

Reakce obchodu va-pax.cz

Děkujeme :)

• Druhý den jsem obdržel baliček , vše v pořádku vše tak jak slíbili a navíc záruka 10 let BOMBA

• Dodání po Praze ten samý den , rychlost , a super vaporizér

Super :o)