s obchodem jsem spokojena - zboží kvalitní, rychlost dodání

Kvalitní zboží a příjemný materiál. Rychlé doručení.

• Zboží dorazilo v pořádku, rychlé odeslání

Vše ok

Velký výběr i velikostí,komunikace,ceny

• - zajímavé výrobky
    • - rychlé dodání

Vše Ok

• Když jsem chtěla platit on-line platební kartou, nešlo to. V e-shopu mi tvrdili, že mám asi zahraniční platební kartu, což nebyla pravda. A že to mám zaplatit platebním příkazem. Nakupuji přes internet často a nikdy jsem takový problém neměla. Nelíbil se mi tento laxní přístup.

V nabídce jsem našla vše, co jsem potřebovala.

pecka! objednano v patek, na zasilkovne v pondeli. krasny kosilky, u vzoru svislych prouzku jdou bohuzel bocni svy trochu sejdrem jakoze od pasu dolu nedrzi na bocich, ale lezou jeden dopredu a druhy dozadu, coz mozna souvisi s elastickym materialem, nevim, kvuli tomu nevracim

Vše proběhlo v pořádku.

• +rychlost
    • +ochota

• rychlost, dodrzeni terminu

Objednání, komunikace, doručení - to vše bylo v pořádku. Mám pouze výhradu k označení konkrétního zboží. Objednávala jsem zboží, nazvané "Sada 2 ks pánských trenýrek". Předpokládala bych, že cena uvedená u tohoto zboží je za celou sadu, tedy za 2ks, a že pokud objednám 2ks takto nazvaného zboží, znamená to celkem 4 ks trenýrek. Zvláště vzhledem k tomu, že v normálním obchodě se takto v sadě 2 ks trenýrky prodávají. Cena, která je u sady uvedená, ale je to vlastně cena pouze za jedny trenýrky, v tomto případě oproti kamenné prodejně (konkrétně například Kauflandu) vůbec výhodná není, naopak. Po přičtení nákladů na poštovné a balné vyjdou trenýrky téměř na dvojnásobek.

Rychlé - perfektní - OK

rychlost dodání,dobrá komunikace

Moc jsem byla spokojena, dokonce jsem tam volala osobně ohledně velikostech a byla paní velmi ochotná a dokonce jsem musela měnit velikost, než jsem měla na objednávce.

• Rychlé dodání, krásně zabalené, přiloženo tisíc :-)) slevových kupónů, opravdu příjemné všimné pro zákazníka.

• Dobré ceny
    • Rychlost doručení