• Ok
    • Vše hned vyřízeno
    • Doručeno brzy
    • A v pořádku

Reakce obchodu U Wolfky.cz

děkuji za Vaši objednávku i napsání recenze. Moc mě těší, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti. Budeme se těšit zase příště.

• Rychlé dodání, výborná komunikace

Vaše Wolfka

Balíček přišel velmi brzy, krásně zabalený i s pozdravem.Znovu jsem objednala ještě další zboží.

Milá Zdenko,

děkuji za Vaši objednávku i napsání recenze. Moc mě těší, že patříte mezi naše věrné vracející se zákaznice. Budeme se snažit i nadále, aby se Vám u nás i příště dobře vybíralo.

Vaše Wolfka

• Máme několik osvědčených modelů, na které nedám dopustit.
    • Komunikace a doba dodání ok.

Reakce obchodu U Wolfky.cz

děkuji za Vaši objednávku i napsání recenze. Moc mě těší, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti. Budeme se snažit i nadále, aby se Vám u nás dobře nakupovalo. Těšíme se zase příště.

Vaše Wolfka

Všechno v pořádku, zásilka byla rychle doručena.

• Ochota, rychlost

Milá Katko,

děkuji za Váš nákup i udělení hodnocení. Moc mě těší, že jste byla spokojená a těším se na Vás zase příště.

Vaše Wolfka

• Objednávka byla velmi brzo vyřízena.

Tepláčky dobře sedí a odpovídají i čísla velikosti.

Milá Jarčo,

Komunikace výborná.
    Uvedeny reálné míry zboží což je velká výhoda, protože tabulky nejsou přesné.
    Nádherně zabaleno a rychle předáno dopravci.
    WOLFKA je SUPER !

Milá Evo,

děkuji za Váš nákup i udělení hodnocení. Moc mě těší vaše milé hodnocení. Jsem ráda, že se vám u nás dobře nakupovalo a těším se na Vás zase příště.

Vaše Wolfka

• Rychle dodání,krásné zboží vždy jsem byla moc spokojena

• Bleskové dodání. Kvalitní zboží, krásně zabalene
    • Není, co bych napsala

Vaše Wolfka

• velice rychlé jednání, kvalitní zboží

Milá Dano,

• Rychlé odeslání
    • Přehlednost webu
    • Vše skladem

Vaše Wolfka

• Zboží je kvalitní, příjemný materiál, rychlé dodání v moc pěkném balení

Vaše Wolfka

Kupovala jsem dárek pro syna. Skvělá komunikace, písemná i telefonická, rychlé dodání, dobře zabaleno. Mohu paní VARGOVOU jen a jen DOPORUČIT!

Milá Radmilo

děkuji za Váš nákup i udělení hodnocení. Moc mě těší Vaše milé hodnocení i doporučení. Jsem ráda, že patříte do naší vlčí bandy. Těším se zase příště.

Vaše Wolfka

Rychlé doručení, rychlá výměna při špatné volbě produktu, kvalitní produkt.

Vaše Wolfka

Jsem spokojená,zboží přišlo brzy. Již jsem nakupovala,příště objednám znovu.

• Skvělá komunikace
    • Není co vytknout

• Kvalita
    • Střih krásně sedí
    • Vysoký pas u kalhot

Jsem moc spokojená, kupovala jsem podzimní tepláky a teď zimní a oboje jsou skvělé. Vysoký pas drží , kalhoty nepromoknou a jsou teplé.

Milá Eliško,

Vaše Wolfka

Zbozi prislo rychle, pyzamka jsou krasne. Spokojena.

Milá Marcelko,