• Pěkná cena, komunikace
    • Nemají přehled o zboží, pokud již dojde ke změnám v objednávce z důvodu chyb prodejce čekám že dostanu to na čem se dohodneme, ne jako v mém případě.
    • Ojednávka: zimní bunda, mikyna, zimní kalhoty cena přes 5000kč doprava zdarma.
    • odpověď:bunda je, mikyna je jiné barvy,modrá, kalhoty jsou. souhlasím s dodávkou modré mikyny
    • odpověď:bunda není, mikyna a kalhoty mohou být poslány, cena 2090kč + poštovné 140kč
    • ndošlo mi že chybou prodejce se výše objednávky dostane pod jimi stanovenou hranici dodání zdarma samozřejmě bychom zvolili jiný způsob dodání,,uloženka 50kč,,
    • Shrnutí: jsme celkově hodně nespokojeni, mikynu budu rozhodně vracet je zelená a prodražení nákupu o 140 také nic moc.

Asi spíše ne.....

Reakce obchodu ustyle.cz

bohužel opět nesmyslná reakce, kdy se zákazníkem jsme se jasně předem domluvili na změně barvy mikiny, která se mimochodem píše s měkkým "i" (totální doprodej se slevou 70 %, dotováno obchodem!).
    Ano, při objednávce nad 3990 Kč samozřejmě platí doprava zdarma, nicméně pokud je objednávka dle předchozí domluvy snížena na 2090 Kč, tak nemáme důvod ještě hradit poštovné zákazníkovi a ještě více dotovat jeho objednávku, kdy obdrží zboží za totálně výprodejové podnákupní ceny - např. zimní kalhoty 1390 Kč (původně 4.190 Kč).

Zákazník zvolil dodání českou poštou, českou poštou objednávku také obdržel. Nevím, kde zákazník vyčetl dodání Uloženkou za 50,- Kč - platba při převzetí, když my máme Zasilkovnu s větším počtem výdejních míst za 80,- Kč - platba při převzetí. V jeho reakci jsem nebyl nikde obeznámen, že chce měnit způsob dodání.

Jsme rádi za každé hodnocení. Škoda jen, že z velkého počtu řádně odeslaných objednávek se najdou spíše negativní, které jsou navíc podloženy mylnými informacemi, jenž nejsou v kontextu s obchodními podmínkami našeho obchodu, se kterými souhlasí při objednávce.

Děkuji za pochopení,

Ing. Jiří Klement
    Ustyle.cz

• Jedinou výhodu jsem viděl aspoň v komunikaci se zákazníkem.
    • Prodává zboží, které nakonec není schopný dodat.

Na zboží jsem čekal skoro dva týdny s čímž jsem byl více méně smířený jelikož byla dodací lhůta na webu 5 dní. Po týdnu mi přišel email s informací že se dodání zdrží, že objednané boty nejprve dorazí ze skladu na eshop a poté budou odeslány. Po dalších třech dnech přišel další email s informací, že onjednané boty již nejsou v mé velikosti k dostání, proto sem byl nucen objedat jinde abych nemusel opět čekat skoro dva týdny.

Reakce obchodu ustyle.cz

zde je jednoduché vysvětlení: zákazník si objednal zboží 28.12. ve 20.58 hod. U vybraného zboží byla uvedena dodací lhůta 5 pracovních dnů. Jelikož byl provoz mezi svátky omezen, tak se dala objednávka do vyřizování až první pracovní den a to v pondělí 4.1., kdy bohužel již na centrálním skladu NIKE došlo k doprodání tenisek. Zákazník byl obratem kontaktován a bylo mu podáno vysvětlení. Tedy v tomto případě je naprosto zřejmé obhájení dodací lhůty 5 pracovních dnů v kombinaci s každoročními svátky.

Děkuji za pochopení,

Ing. Jiří Klement
    Ustyle.cz

• Rychlost,komunikace
    • Nenašel jsem žádnou slabinu.

Nakoupil jsem zde, jelikož tu byla výhodná cena.Veškerá činnost obchodu byla k mojí spokojenosti, proto jej doporučuji.

• Rychlost.
    • Super komunikace.
    • Přehlednost.

Tento obchod vřele doporučuji.Děkuji!!!

seriózní jednání a výhodné ceny

• nemá

super

• Levnější ceny než v jiných obchodech

Zboží v pořádku, rychlost dodání, možnost vyzvednutí na zásilkovně

• Doporučuji

• Velký výběr zboží.

Spokojenost.

• ceny a kvalita

• - špičkové zboží velkého výběru
    • - skvělé ceny
    • - o žádných nevím

Kdo hledá sportovní obuv, doporučuji tento obchod, má velký výběr zboží, které ani ve vnitřní Praze neseženete a ještě mají skvělé ceny.

• Skvele ceny

• spokojenost

doporučuji.

Podle zkušenosti s timto obchodem vrele doporucuji!

• Celkem výběr zboží
    • Nevidím žádnou slabinu o které by se dálo psát.Jen doporučuji. :-)

Neváhejte, kupujte, vyzvedněte, zkuste.Budete spokojeni

• cenově výhodné oproti jiným obchodům

• chybí tabulka velikostí bot

• super komunikace
    • ochota výměny zboží nebo velikosti
    • dobré ceny
    • slušný výber ze sortimentu
    • velice spokojen DOPORUČUJI
    • nabízí velikosti které nejsou skladem
    • chybí tabulka velikosti,tím by si ušetřili nemálo výměn zboží za jinou velikost.
    • tohle je maličkost,DOPORUČUJI

• ZÁSILKA DO DOMU
    • ŽÁDNÉ

VYNIKAJÍCÍ

• vyzvednutí v plzni v obchodu e cigarety.
    • webovky, špatný

když se vyznáte vna stránkách tak pak je vyhráno :)