ustyle.cz

?
Obchod nemá dostatečný počet hodnocení.

Recenze ustyle.cz

Přidáno: 26. června 2017

• nemam zkusenost

Přidáno: 24. června 2017

• Trochu detailnější popis produktu, aby se pak nestalo, že u obuvi je napsáno materiál: plátno a ony přijdou bavlněné vyteplené boty.

Přidáno: 12. května 2017

• rychlé dodání zboží
  • po objednávce není zpětná vazba z obchodu

Zdenek

Přidáno: 11. května 2017

• Levné ceny obuvi, uvidím jaká bude kvalita.
  • nevím

Mohu doporučit

Přidáno: 23. dubna 2017

Před 10 dny jsem objednala z eshopu peněženku a do dnes mi nepřišel ani informační email s údaji k platbě.

Reakce obchodu ustyle.cz

nechápu reakci, zákaznice objednala 9.4. ve 22:41hod. a od nás ji došla odpověď dle doručenky ihned 10.4. v 7.44hod.

Prosím pořádně se podívejte do doručených zpráv, či spamu.

Tedy recenze bohužel neodpovídá skutečnosti :-(.

Děkuji za pochopení,

Ing. Jiří Klement
USTYLE.CZ

Veronika

Přidáno: 16. února 2017

• Obchod působí spolehlivě
  • Měli požadované zboží na skladě
  • Záměna velikosti s S na XS (naštěstí mi jsou)

Až na drobné maličkosti jsem s obchodem spokojená. Zaručeně si zase něco objednám.

Pan U jistě ví

Přidáno: 30. ledna 2017

• Absolutně otřesná komunikace. Arogantní personál. Muj první a také poslední nákup. Již u ustyle nikdy více. NEDOPORUČUJI

Reakce obchodu ustyle.cz

JEDNOZNAČNĚ NEJHORŠÍ ZÁKAZNÍK ZA POSLEDNÍCH 10 LET.
ZÁKAZNICE ŽIJE V DOMĚNÍ, ŽE JE BŮH A ŽE SE TOČÍ VŠE JEN KOLEM NÍ. ABSOLUTNĚ NEUMÍ ČÍST OBCHODNÍ PODMÍNKY A JEJÍ DŮVOD (NETREFILA JSEM VELIKOST, NEMÁME TABULKU VELIKOSTÍ PRO 1 PRODUKT Z DALŠÍCH ZHRUBA 10TIS. PRODUKTŮ), TAK CHCI PROPLATIT TAKÉ POŠTOVNÉ NAZPĚT K VÁM (TZN. OD NÍ ZPĚT K NÁM NA ESHOP).
JEJÍ MYLNÝ NÁKUP VELIKOST BEZ JAKÉHOKOLIV DOTAZU PŘEDEM OHLEDNĚ PŘEMĚŘENÍ, RADY ATD.
NIKDE (ANI ZÁKONEM) NENÍ DANÉ, ŽE SE MUSÍ PROPLÁCET POŠTOVNÉ ZPĚT OD ZÁKAZNÍKA NA ESHOP, POUZE PŮVODNÍ KUPNÍ CENA - VIZ OBCHODNÍ PODMÍNKY (VŠE O NÁKUPU, VRÁCENÍ ZBOŽÍ) USTYLE.CZ
NAVÍC POUZE A JEN Z NAŠÍ DOBRÉ VŮLE JI BYLO UHRAZENO I TOTO POŠTOVNÉ, ABY BYLA VE FINÁLE SPOKOJENA A OČIVIDNĚ ANI TAK SE NESTALO.
JEJÍ URÁŽLIVÉ A AROGANTNÍ DOTAZY OHLEDNĚ VRÁCENÍ A PROPLACENÍ BEZ JAKÉHOKOLIV OSLOVENÍ, DOBRÝ DEN, NASHLEDANOU ATD. IHNED PŘI PRVNÍ KOMUNIKACI STOJÍ ZA VŠE.
OPRAVDU BY SE MĚLA TATO ZÁKAZNICE NAD SEBOU HLUBOCE ZAMYSLET OHLEDNĚ DALŠÍCH NÁKUPŮ PŘES INTERNET.

ING. JIŘÍ KLEMENT
USTYLE.CZ

avoker

Přidáno: 25. prosince 2016

• nemusím nikam jezdit, vše mám po ruce
  • neznám

Lucie Seifertova

Přidáno: 19. prosince 2016

• psané věci skladem,ale už ve finale nebyli

No kumunikace byla ok ..Pán volal ,že triko není to beru ,že se muže stát dodání celkem ok,ale to že přijde tričko s flekem (bílé) černý otisk na tričku už bylo važně moc nečřešila jsem,protože to měl být darek k narozeninám nakonec zustalo doma jako dárek nepoužitelné.

Reakce obchodu ustyle.cz

V období Vánoc se může stát, že výprodejová položka se doprodaná v jiné prodejně ve stejný čas kvůli velkému nárustu prodejů. Od zákaznice jsme nedostali žádnou informaci ohledně údajného "fleku", dále má možnost zboží vrátit a nechat si poslat peníze. Nic takového neučinila, takže nemáme, jak reagovat.

Miris

Přidáno: 18. prosince 2016

• Kvalitní zboží,veliký výběr.
  • Žádné

Zboží došlo v pořádku,kvalita zboží výborná.jsem naprosto spokojená. Doporučuji všem kdo má špatné zkušenosti s obchodem přez internet.Tady vás nezklamou .