• Rychlé zpracování objednávky.
    • Vámi nabízené zboží v mém případě je velký problém.Zboží je nepoužitelné.Sice moje chyba že jsem dřív nezprovoznila hračku,jinak bych ji vrátila.teď už je pozdě.Krásná,ale k ničemu.

Vše v pořádku,jen kupující ať si co nejrychleji zkontrolují zakoupené zboží.Jinak přeji hodně úspěchů v prodeji Vámi nabízeného zboží.KVALITNíHO.

Reakce obchodu Obchůdek U skřítka

Dobrý den, je mi líto, pokud máte nějaký nějaký problém. Tyto mikrofony prodáváme již od roku 2013. Jedná se o jeden z nejprodávanějších druhů námi nabízeného zboží. Za celou dobu prodeje na něj byly pouze tři reklamace. Domnívám se tedy, že hračka určitě není nekvalitní. Samozřejmě je možné, že se může vyskytnout vada - jako u čehokoli jiného. Není ale možné každý výrobek před prodáním vybalovat a zkoušet. V takových případech ale můžete zakoupenou věc reklamovat. Žádnou reklamaci jsme od vás však neobdrželi. Vašemu komentáři tedy bohužel vůbec nerozumím... Hezké Vánoce.

zboží mi příšlo, ale příšerně smrdělo, že i když jsem vyprala, stále tam ten smrad cítím :( .. bohužel nejsem tím pádem spokojená

Reakce obchodu Obchůdek U skřítka

Přiznám se, že mě vaše hodnocení velmi zaskočilo. Z návleků nic necítíme. Za bezmála 7 let se jich prodalo ohromné množství a s takovou reakcí jsem se nikdy nesetkala...

• nekvalitní zboží

• žádné výjiměčné služby/výhody zde neshledávám
    • Obchodní podmínky odporující Občanskému zákoníku, soudně nevymahatelné, nicméně okamžitě mě dostaly do stavu maximální ostražitosti.

never more

Reakce obchodu Obchůdek U skřítka

Pane Jaroslave, o odeslání balíčku jsme vás informovali. Jelikož jste jej nepřevzal, čeká stále na vyzvednutí na vaší poště. Odkaz pro sledování vám ještě jednou posílám na váš mail. Věřím, že se jej podaří včas vyzvednou. Děkuji a přeji krásný den:)

Ve Vašem obchodě máte hodně zajímavé věci, které se dají použít jako dárek.

• Cenově výhodný obchod
    • dobný dárek, pozornost k objednávce
    • nepřesná doba dodání

Obchod bych doporučil zejména k nákupu většího množství zboží jednotnoho druhu. Bohužel obchod nabízí poměrně rozdílný sortiment, a tak se domnívám, že nákupy z tohoto obchodu jsou nejčastěji pouze přesměrováním ze zbozi.cz, nebo pododobně zaměřeného serveru. Tím U SKŘÍTKA strácejí stálé zákazníky.

• Zboží (pokojová fontána) dorazilo poškozené, s rozbitou stěnou, tudíž musí být nahrazeno plastovou nádobkou, aby v něm mohla být voda

Reakce obchodu Obchůdek U skřítka

Dobrý den, mrzí nás, že k vám zboží dorazilo poškozené. Při přepravě se bohužel může stát cokoli. Měl jste ale možnost nás kontaktovat a řešit vše reklamací! Dle informací na stránkách ČP máte zboží doma od 17.12. a toto je první a navíc neoficiální zpráva, kterou jsme od vás v této věci obdrželi... Wollenheitová - Obchůdek U skřítka

• Nevím
    • Objednal jsem si rádio don sprchy modré bez anténky, které stojí všude na internetu 440,- Kč a vy jste mi poslali rádio s anténkou, které stojí všude na internetu 130,- Kč, takže žádám vysvětlení , popřípadě vrácení výše uvedeného rozdílu.
    • S pozdravem a ne s nejlepším pocitem.

Vzhledem k výše uvedené skutečnosti zatím nijak.
    Uvidím, jak se k tomu postavíte.

Reakce obchodu Obchůdek U skřítka

Dobrý den, je nám líto, že s výrobkem nejste spokojen, Zašlete jej prosím do 14 dnů zpět a vrátíme vám obratem peníze. Tato rádia prodáváme 2 roky - měli jsme je vždy jen s anténkou, která je vidět i na obrázku u výrobku a za uvedenou cenu, která je běžná u tohoto rádi s anténkou i v jiných obchodech. Za 130Kč jsme toto rádio nikde bohužel nenašli... S pozdravem Obchůdek U skřítka