• Nekomunikují, nedodávají zboží

Objednávka byla v pořádku přijata, avšak zboží nedorazilo (naštěstí jsem ho objednala na dobírku, takže jsem o žádné peníze nepřišla).

Opravdu z tohoto obchodu neobjednávejte. Bud Vám, v lepším případě, zboží nepřijde, nebo přijdete o peníze.

• Nízké ceny.
    • Velké riziko hraničící s jistotou, že zboží nikdy nedorazí.

Velmi nedůvěryhodné. Nedoporučuji.

• Žádné výhody
    • Nekomunikují, zboží nezasílají.

Pokud máte peněz nadbyt jděte do toho, to už je ale lepší je dát na charitu.
    Nekomunikují.
    Zboží ani po dvaceti dnech nedorazilo.A asi se ho nedočkáte vůbec.
    Neustále mění podmínky.

Velice nedůvěryhodné!
    Zloději.

• Pokud nestojíte o své peníze, je to jedna z možností, jak se jich bez náhrady zbavit.
    • Nekomunikují, neodpovídají na maily, objednané zboží vám nepřijde.

Dejte si pozor a vyhněte se obloukem!

• nedodali zboží, nekomunikují
    • myslím, že tento obchod vůbec neexistuje

vyhýbat se

• Neposílají na dobírku.

Vypadá to na podvodný obchod

• obchod je nečitelný,chybí zákonné povinnosti identifikace,není uvedeno IČ ani majitel či provozovatel,obchod mění podmínky plateb,ač je měl uvedeny v OP.
    • -celkově u mne nevzbudil důvěru

Dle mého nedůvěryhodný prodejce s nejasným a neidentifikovatelným systémem prodeje
    Postrádám zákonně povinné zveřejnění provozovatele a adresy

• Lákavý sortiment a ceny v nabídce
    • Obchod neumožňuje nákup na dobírku

Po velmi negativních zkušenostech u jiných prodejců zásadně odmítám v neověřených shopech a u začínajících prodejců platit za objednané zboží předem.

Argumentuje-li prodejce strachem z nepřevzetí zásilky na dobírku, pak můj argument je strach o své peníze za event. nedodané zboží.

Na důvěryhodnosti nepřidalo, že se během několika hodin několikrát změnily obchodní podmínky prodejce, a to vždy v neprospěch zákazníka.

Až prodejce zahrne do svých služeb prodej na dobírku a budou pevně stanoveny obchodní podmínky, které považuji za závazné, věřím, že se budu ráda vracet.

• Zadne potvrzeni o nakupu, o platbe, kterou jsem provedla, o dodani zbozi. I pres nekolik dotazu a urgenci mi dosud neprislo zbozi ani odpoved, potvrzeni, nic.

Naprosta nespokojenost, z duvodu nekomunikace. Mam obavy, ze uz nikdy neuvidim ani sve penize ani zbozi.

• LEVNÉ CENY
    • NEKOMUNIKACE SE ZÁKAZNÍKY!! POSLALA JSEM PENÍZE ZA OBJEDNANÉ ZBOŽÍ, KTERÉ MI ANI PO 12 DNECH NEDORAZILO!!

NEDOPORUČUJI, NEDŮVĚRYHODNÉ ZACHÁZENÍ SE ZÁKAZNÍKY