• Dobrá komunikace
    • Dodací lhůta

Výběr zboží je velký,ale doba dodání je uváděna 14dní a já čekám již 3týdny a stále nic

Již 3 týdny mám zboží zaplaceno, ale na maily mi nikdo neodpovídá, žádná reakce. A to ještě doporučují zaslat datum uhrazení pro urychlení obchodu. Jsem zklamaná, ale snad podle jiných pozitivních komentářů zboží nakonec obdržím...

Špatná komunikace se zákazníkem. Na odpověď na mail jsem čekala několik dní. Minulý týden uplynula dodací lhůta zboží a již tři dny mě opět nikdo nekontaktoval.

• Bohatá nabídka zboží
    • Ač bylo zboží údajne na skladě, přišel e-mail, že "asi" do Vánoc nebude dodáno a zda ho pořád chci. ( objednáno 13.12.2011!!). Souhlasil jsme s dodáním a do dnešního dne nic nepřišlo. Několik dnů jsem se snažil dovolat na všechny telefony uvedené na stránkách, ale nikdo je nezvedal...

NEDOPORUČUJI !!!

• značkové oblečení,které není běžně dostupné
    • neinformuje včas o nemožnosti odeslání zboží

Již více zde nenakupovat, jsou kvalitnější internetové obchody, které zákazníka včas informují.

Dobrý den, přichází my sice oznámení, že je zboží připraveno k odeslání, ale už 9.2 a pořád jsem nic nedostal.

• Výhody jsou pohodlný nákup, ale co z toho máte, když vám zboží nedorazí?!!!

Objednala jsem si zboží, souhlasila s tím, že co mají skladem mi pošlou před Vánocema a zbytek mi byl přislíben nejpozději do 28.prosince . . . je 10. ledna a zboží stále nikde, telefony nezvedají a na opakovaný mail neodpovídají . . . na jejich obranu můžu říct jediné: při prvním nákupu jsem byla velmi spokojena, jak s komunikací obchodu, tak i s oblečením, které mi došlo. Ovšem po druhé zkušenosti už tento obchod považuji za neseriózní a dále jeho služeb nevyužiji.

• široký výběr v ČR nedostupných produktů
    • nespolehlivost dodání produktů

Je to moje první a negativní zkušenost s tímto obchodem, proto netuším nakolik je problematické zajistit nabízené zboží z USA.
    Z pohledu zákazníka, který si zboží na webových stránkách tohoto obchodu objedná a počítá s jeho doručením je ovšem nepřípustné, aby zboží nedorazilo, byť se mu za to zástupce obchodu omluví.

• velký výběr zboží
    • Poměrně drahé dětské botičky Crocs dorazily pouze v igelitovém pytli bez originální krabice, což působí dojmem, že byly koupeny ve výprodeji. Dost mě to mrzí, mám botičky jako dárek.

bez komentáře

• Velké množství nabízeného zboží.
    • Délka dodací lhůty. Na stránkách je uvedeno do 14 dnů, už je skoro 20dnů a zboží nebylo dodáno.

• velmi dlouhá dodací lhůta

• Zboží z USA.
    • Dodací lhůta.

Nevím.

• Před 3 týdny jsem si zboží objednala a stále ještě nedorazilo. Nemám ani echo, že by mělo být expedováno:-(

Komunikace nulová
    Dodací lhůta dlouhá
    Věc,kterou jsem si objednala již prý není a dále se nabízí na stránkách ke koupi.

• Dodací lhůta. Zboží mám objednané již 20dní a stále nepřišlo.

Nedoporučuji vzhledem k dodacím lhůtám a slabé komunikaci se zákazníkem.

• garantujete dodaciu lehotu 14dni. dnes je 19dni od zaplatenia a ziadny tovar mi nedosiel, co som si overoval na poste. V 16.ty den od zaplatenia som napisal e-mail na zakaznicku sluzbu, ze co sa deje s objednavkou a dodnes ste mi neodpovedali. Za takychto okolnosti povazujem
    • poskytnutie vysvetlenia v slusnej spolocnosti za samozrejmost. A v neposlednom rade: Vyrobok je predrazeny. Podobny aky som si u vas objednal stoji v kamennych o. cca o 600-700Kc menej. Bohuzial nikde inde v CR, okrem vas som nemohol zohnat moje cislo obuvi.

neprofesionalita.

• Hezky zpracované a přehledně internetové stránky obchodu.
    • Široký sortiment zboží za dobrou cenu.
    • Dlouhé vyřizování, komunikace vázla, na mé dotazy bylo odpovězeno třeba až za tři dny.

• 12 května mi přišlo oznámení, že bylo zboží odesláno - nicméně do dnešního dne ho nemám, kvalitní společnosti přiloží číslo balíku aby šlo zboží sledovat, takhle vůbec nevím, zda je zboží na cestě, nebo jste ho ještě vůbec neodeslali.

Reakce obchodu USABoutique.cz

Velice se Vám omlouváme, za toto nedorozumění. Zboží odesíláme přřmo z USA, takže jakmile Vám přijde email o odesláni z USA, Vaši zásilku obdržíte do 7 dnů. Proto ta delší dodací doba. Předem Vám děkujeme za Vaše pochopení. S pozdravem tým USABoutique.cz.

• že nabýzí zboží které není schopný dodat

nepoužitelný,když si něco po dlouhé době vyberete,tak po týdnu zjistíte,že zboží už dávno není na skladě.