• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

do této chvíle nevím nic o osudu své objednávky

Reakce obchodu USABoutique.cz

Dobrý den, velice nás mrzí Vaše recenze, jelikož u zboží, které jste si objednal byla napsána doba dodání 10 pracovních dnů. Recenze byla vytvořena dříve, než uplynulo 10 pracovních dnů od potvrzení objednávky. Jak jsme Vás již informovali, Vaše objednávka je v pořádku a bude Vám v nejbližších dnech dodána. Určitě ale naše firma vždy dělá vše proto, aby každá zásilka byla odeslána co nejdříve i v období Vánoc, které bývá náročné. Doufáme, že budete se zbožím spokojen a děkujeme Vám za pochopení a trpělivost.

• no comment !!!

Reakce obchodu USABoutique.cz

Dobrý den, pane Č, ještě jednou se Vám moc omlouváme za chybu v našem systému. Vše jsme co nejdříve napravili a doufáme, že budete se zbožím i dárkem jako naší omluvou spokojen. Vždy se snažíme pro naše zákazníky udělat maximu. Ještě jednou se Vám moc omlouváme a děkujeme za pochopení a trpělivost.

• Inzerovane šaty nebyly k dispozici

ač bylo zboží uvedeno v nabídce na skladě není!

• Kabelka za 3 tisíce a falzifikat

Vážený pane V.,
    velice nás mrzí Vaše neseriózní hodnocení. Žádné falzifikáty jsme nikdy neprodávali, neprodáváme a prodávat nebudeme. Toto se neslučuje s filozofií naší firmy. Tímto Vaším tvrzením poškozujete dobré jméno naší firmy a proto celou situaci již řešíme s naším právníkem.

• Zboží do dnešního dne nedodané a obchod nereaguje ani na můj e-mail.

Dobrý den pane B.,
    velice nás mrzí Vaše hodnocení. Ještě jednou se Vám velice omlouváme za zboží, které nebylo dodané v termínu z důvodu nákazy COVID-19. O stavu Vaší objednávky jsme s Vámi písemně komunikovali a objednávka byla z Vaší strany stornována.

• Maju veci ktore inde nemaju
    • Doba dodania je absolutna,cakam uz skoro mesiac
    • Veci ktore maju uvedene na webe nemusia mat aj v skutocnosti

Reakce obchodu USABoutique.cz

velice nás mrzí Vaše reakce. Objednávka Vám byla potvrzena 15.5. Zboží dodáváme standardně do 10ti pracovní dnů.
    Zboží je odesíláno z USA a vzhledem k nynější situaci opravdu děláme pro Vás co můžeme ohledně doby dodání, která se může nyní o několik dní prodloužit. Děkujeme za pochopení.

• Nevim vubec nic o baliku

Dobrý den paní H.,
    velice nás mrzí Vaše hodnocení vůči našemu obchodu. Bohužel patříte mezi jednu ze zákaznic, která pravidelně nepřebírá zásilky. I přes to, že naše pracovnice se s Vámi snažila zkontaktovat telefonicky i písemně. Z Vaší strany bez odezvy. Tuto zásilku jste také nevyzvedla. Ozvala jste se nám až po sms zprávě, že o zásilku máte zájem a chtěla by jste ji opět odeslat. Zásilka Vám byla opět odeslána a Vámi tentokrát převzata. Je nám velice líto této situace, ale vždy se snažíme udělat maximum pro spokojenost zákazníka.

• To čo ponúkajú na svojej web- stránke vôbec ani nemajú. Pošlú obrázky iných produktov a v prípade záujmu zas ďalšie a ďalšie zisťovania ceny, rozmerov a pod.
    • Web stránku vôbec neaktualizuju.

Reakce obchodu USABoutique.cz

Dobrý den, velice nás mrzí Vaše negativní recenze. Bohužel zboží nebylo již dostupné, jelikož bylo vyprodané během víkendu. Stránky se nám průběžně aktualizují. O nedostupnosti zboží jsme Vás ihned informovali. Volali a psali zprávu s tím, že od nás máte email s novinkami, jelikož jste nám nebrala telefon. Nikdy jsme Vám nezasílali další a další produkty, ani jsme Vám nikdy nezjišťovali žádné ceny, rozměry a podobně. Musela jste si nás splést bohužel s jiným obchodem.
    Ještě jednou se Vám omlouváme za nedostupnost zboží.
    USABoutique

• Padělky

Objednala jsem si peněženku a bílá padělek s činy nikdy už neojednam sem naštvaná

Vážený paní D.,
    velice nás mrzí Vaše neseriózní hodnocení. Žádné padělky jsme nikdy neprodávali, neprodáváme a prodávat nebudeme. Toto se neslučuje s filozofií naší firmy. Tímto Vaším tvrzením poškozujete dobré jméno naší firmy a proto celou situaci již řešíme s naším právníkem.

Zboží objednáno 8.6.2019. Dnes ( 28.6.2019) stále nevím, zda zboží dorazí nebo ne. Dobu doručení inzerujete 10 pracovních dní a pokud objednávám zboží za účelem nějaké důležité akce (např. promoce) termín dodání je klíčový. Jiné šaty jsem nekupovala, protože jsem stále věřila, že objednávka dorazí.

Reakce obchodu USABoutique.cz

Dobrý den, velice nás mrzí Vaše negativní reakce i přesto, že Vám byl ihned zaslán omluvný email s nedostupností šatů.

• Ten obchod krade osobní údaje a vas zaregistruje do amer .e -shopu ....

Reakce obchodu USABoutique.cz

Dobrý den, náš obchod velice dbá na ochranu osobních údajů a všechny údaje, která jste nám svěřila si držíme velice interně a není žádná možnost, že bychom Vás někam registrovali. Také jsme Vás telefonicky a emailem kontaktovali ohledně Vaší objednávky, na kterou jste nereagovala. S pozdravem USABoutique

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Čekám na zboží již měsíc a stále nic, žádné informace, pouze, že zboží je dostupné skladem a bude expedováno. Takto špatnou zkušenost s nákupem přes e-shop ještě nemám. Doufám, že obchod zareaguje aspoň na toto hodnocení.

Reakce obchodu USABoutique.cz

Dobrý den, ohledně delší doby dodání jsme Vás kontaktovali a jako naši omluvu jsme Vám zaslali dárek od Victorias Secret. Bohužel delší dobu dodání jsme nemohli v tomto případě ovlivnit, jelikož pošta ztratila celou zásilku a na naše náklady jsme expresně odesílali novou z USA. Děkujeme za pochopení. USABoutique

• Pokud nemohu zaplatit při převzetí, tak objednávat nechci.

Reakce obchodu USABoutique.cz

Dobrý den, pravděpodobně jste si nás spletla s jiným eshopem, jelikož u nás lze platit na dobírku při převzetí jak hotově, tak i kartou. Vaše zásilka byla doručována druhý den na dobírku a vše bylo v naprostém pořádku. S pozdravem USABoutique

Kabelka Guess měla oderky na zipu.

Zboží jsem objednala, ale bylo mi zasláno zcela jiný typ zboží, než který jsem si vybrala. Podprsenka Victoria Secret. Mohu pouze hodnotit kladně rychlost dodání, když e-shop uváděl, že zboží objednává v USA, neboť ho nemá na skladě. Zboží budu vracet, s tím, že jsem již psala e-shopu email, žádná odezva, a nebo jestli jsou schopni zboží vyměnit za správné.

zboží jež mají uveřejněné na internetu nebylo v nabídce a komplikovaně nám nabízeli jiné

• Nemali požadovaný tovar