• ok
    • není

• Super zboží
  • nakoupil v obchodě USABoutique.cz před 1 rokem

• kvalitna spodna bielizen /VS/ ktoru na slovensku nekupite..

Super komunikacia, drahsie veci ale za kvalitu sa treba priplatit.
    Urcite sa este vratim.
    Manzelka sa darceku strasne potesila,
    Dakujem

• nakoupil v obchodě USABoutique.cz před 1 rokem

Perfektní komunikace, krásné zboží! Vřele doporučuji!

• Zboží neni original

Zboží dorazilo, bohužel ne z USA ale z Číny :-( Made in China za dost peněz.

• Slusne jednani

Vyhovujici

• nakoupil v obchodě USABoutique.cz před 1 rokem

Výborná komunikace. Zatím mikina ještě nedorazila. Nicméně nebyla skladem a nabídli jinou variantu atd.

• Rozsah nabídky zboží
    • Vynikající komunikace se zákazníkem
    • Rychlost dodání zboží

• Rychlé jednání a dodání

Maximální spokojenost!

Na obchod je spolehlivý!

• Široká nabídka produktů
    • Inzerují produkty, které nejsou schopni dodat
    • Slíbené termíny odeslání jsou jen slíbené
    • Přišel mi úplně jiný produkt (dárková krabice)
    • Cena objednávky byla vyšší než původní

V rámci mé objednávky jsem si objednal župan, který byl inzerován k dodání do 10 dní, avšak mě kontaktovali že není a že si mám vybrat nějaký náhradní za původní. Očekával bych, že bude za stejnou cenu vzhledem k tomu, že to měla být náhrada, za tento produkt mě nechali si ještě připlatit. Ve výsledku jsem tedy dostal o týden později jiný náhradní župan, za vyšší cenu a úplně jinou dárkovou krabici než mám v objednávce.
    Doporučuji tedy nákup promyslet a zvážit rizika.

• nakoupil v obchodě USABoutique.cz před 1 rokem

Nabízí zboží, které nemají.

• nakoupil v obchodě USABoutique.cz před 1 rokem

• Velký výběr zboží, kvalitní a pěkné
  • nakoupil v obchodě USABoutique.cz před 1 rokem

• rychlost dodání, bezproblémové vyřízení objednávky
  • nakoupil v obchodě USABoutique.cz před 1 rokem

• Zboží bylo doručeno ve zničeném obalu, jednalo se o boty, krabice byla stará a zničená.
    • Zaplatila jsem cenu originálu, ale zboží je 100% fake, značku Guess znám velice dobře, nakupuji v bchodech, na internetu i v zahraničí (Guess.eu, Amazon.com - USA) a mohu 100% potvrdit, že zboží, které mi bylo doručeno není originál. Objednaný model jsem viděla i v obchodě Guess a vypadal mnohem lépe.
    • Zboží bylo poničené a nefunkční. Zip na botě šel velice špatně rozepnou a při obutí téměř vůbec zapnout. Brzy by došlo k jeho zničení. Kovové zlaté komponenty na obuvi byly poškrábané a poničené. Tyto komponenty bývají u originálu zabaleny v ochrané folii či papíru.

Jsem velice rozčilená. Nakupuji na internetu často a nic podobného se mi nestává. Doručit zboží, které není zrovná levné v hnusné zničené krabici hozené v tašce mi přijde opravdu drzost. Zboží je fake a hned vracím, žádám o okamžité vrácení peněz.

Reakce obchodu USABoutique.cz

Vážená paní,

Vaše hodnocení našeho obchodu nás mrzí, jelikož je velice negativní a tudíž poškozujete dobré jméno naši firmy.
    Pevně věříme, že se jedná pouze o jisté nedorozumění a proto zde musíme zareagovat a pokusit se Vám a ostatním zákazníkům vše vysvětlit.

1. Zboží jsme odeslali v nepoškozené krabici, bohužel k poškození krabice patrně mohlo dojít při dopravě zboží k Vám. Pokud při převzetí zjistíte poškození obalu, určitě doporučujeme nic nepřebírat. Pokud zboží převezmete a až poté zjistíte poškozený obal, doporučujeme Vám ihned kontaktovat naše zákaznické oddělení, kde s Vámi vše vyřešíme k Vaši plné spokojenosti.

2. Naše zboží je pouze originální a rozhodně jsme nikdy nenabízeli žádné napodobeniny a na tom nebudeme nic měnit ani v budoucnu. Originalitu zboží lze snadno dokázat. Veškeré naše zboží pochází výhradně z USA. Netušíme, dle čeho jste usoudila, že se jedná o nějakou napodobeninu originálních bot Guess. Vážená paní, Vašim tvrzením, které se rozhodně nezakládá na pravdě, nás poškozujete, a proto Vás zde musíme upozornit, že se z našeho pohledu jedná o poškození naši dobré pověsti dle Občanského zákoníku § 19b, odst. 3 zákona č.40/1964 Sb.

3. Vaše zboží jsme obdrželi zpět v opravdu poškozené krabici. Po celkovém prověření bot jsme je shledali plně funkční a nijak nepoškozené.

4. DODACÍ DOBA – U Vaši objednávky jste zvolila platbu předem na účet. Vaše zboží jste objednala 6.11.2017 a zaplatila až 28.11.2017. Tedy celkem 22 dní jsme Vám Vaše zboží „nadstandardně rezervovali“ a stále čekali jestli zaplatíte. Po Vašem zaplacení jsme Vám zboží hned druhý den, tedy 29.11.2017 odeslali. Zde rozhodně není Vaše negativní hodnocení na místě.

5. KVALITA KOMUNIKACE – Během naši „nadstandardní extra rezervace“ Vašeho zboží jsme Vás zkoušeli několikrát kontaktovat, abychom se ujistili, že máte o zboží stále zájem, i přesto, že jste za zboží nezaplatila. Bohužel bez jakékoliv reakce z Vaši strany. Ani po obdržení zboží jste nás nekontaktovala a tudíž jste s námi nijak nekomunikovala. Bohužel ani zde Vaše negativní hodnocení není na místě.

Velice nás mrzí Váš až nepřátelský postoj k naši firmě. Jako zkušená zákaznice internetových obchodů, jak uvádíte, jistě víte, že máte právo od smlouvy odstoupit bez jakéhokoliv důvodu. Mrzí nás, že jste zvolila tento nestandardní a z našeho pohledu nečestný způsob, jak Vaše zboží vrátit. Jsme firma, pro kterou je zákazník vždy na prvním místě a proto tento způsob domáhání se vrácení peněz na které máte samozřejmě nárok, byl zcela zbytečný.

Zde nás napadá až otázka, ale to už opravdu spekulujeme, nemůže toto být jen jeden z nekalých pokusů konkurenční firmy, jak nás poškodit?

Tým USABoutique

• nakoupil v obchodě USABoutique.cz před 1 rokem

Omylom mi dodali o jednu darčekovú krabičku menej, ako som objednávala, ale pani je veľmi milá a ochotná, ihneď reagovala na situáciu a prednostne to riešila, s nákupom aj s obchodom som spokojná. Môžem odporučiť.

• nakoupil v obchodě USABoutique.cz před 1 rokem

V tomto obchode už dlhé roky nakupujem a nikdy nebol žiadny problém. Veľká spokojnosť a doporučujem. Originál tovar, ktorý v obchodoch nenájdete.

• nakoupil v obchodě USABoutique.cz před 1 rokem

• Dlhé dodanie, veci ako z výpredaju v outlete

Verím, že to bolo len moja skúsenosť. Hodnotím tovar ako sklamanie, málo muziky za veľa peňazí...
    Prišlo mi to ako veci z výpredaju v outlete.

Objednávala som viacej veci.
    Dĺžka dodania jedného balíka bola cca týždeň, ok. Dĺžka druhého až 3 tyzdne, písala som obchodu osobne e-mail, že tovar už nebudem môcť prevziať ak príde po určitej lehote, lebo ide o tovar určený na dovolenku. Po uvedenej lehote sa už nebudem nachádzať na adrese dorucenia.( keďže som cestovalana 2 týždňovú dovolenku)

Napriek tomu mi ho doručovali, kuriér má kontaktoval na dovolenke.
    Takže ďakujem nikdy viac.

• nakoupil v obchodě USABoutique.cz před 1 rokem

Rychle jednání, ochota. Super.

• rychlá zpětná vazba