• hnus.

Reakce obchodu UNITRAILER

Objednávka, kterou jste udělal nebyla zaplacena - kontaktovali jsme vás několikrát, abychom situaci vyřešili - neobdrželi jsme od vás žádnou odpověď.
    Zákaznický servis funguje od pondělí do pátku (8:00-16:00), můžete nás kontaktovat telefonicky, přes chat nebo e-mail. Vždy se snažíme pomáhat našim zákazníkům, aby byli co nejspokojenější.

S pozdravem tým Unitrailer

• Zboží nebylo odesláno dle telefonické dohody

Reakce obchodu UNITRAILER

Platbu za vaši objednávku jsme obdrželi 19.03 a zboží bylo následující den odesláno. Mělo by být doručene zítra.

Unitrailer

• Zásilka zaplacena a dodána nekompletní …

Zaplacená zásilka dorazila nekompletní …

Reakce obchodu UNITRAILER

Omlouváme se za problémy s objednávkou. Nahlasil jste nám reklamaci, kterou jsme přijali a ještě dneska vám pošleme chybějici zboží.
    Naši spolupracovníci dělají maximum pro to, aby každý ze zákazníků byl max. spokojen, i když existují chyby, na kterých neustále pracujeme, abychom je odstranili.

Obchod udělal chybu v ceně produktu, pak objednávku zrušil. Chápu, ale jiní by se k takové situaci postavili lépe, než poskytnutí slevy 5%, která je dražší než stejný produkt, který je dostupný jinde.

Reakce obchodu UNITRAILER

Velmi se vám omlouváme, právě probíhá globální změna cen. Z důvodu systémové chyby byly některé produkty k dispozici za nižší cenu, než je cena nákupní. Budeme vás kontaktovat a společně se pokusíme najít řešení tohoto problému.

zboží dlouhou dobu nedorazilo

Reakce obchodu UNITRAILER

je nám velmi líto za externí služby, která pro nás balíčky doručuje, není chyba z naší strany, že to trvá tak dlouho.
    Naši zaměstnanci dělají maximum, aby zajistili spokojenost našich klientů, jak je patrné z jiných názorů.

S pozdravem tým Unitrailer

• Neuvěřitelné zmatky s doručováním, nedostáváte žádné informace, jestli zboží někdo odeslal, jestli jej někdo doručí a kdy. Oproti konkurenci katastrofální komunikace. Po té, co Vám 4 z 5 objednaných kol dorazí domů (asi po týdnu) vám opakovaně volají, že jsme stále ještě neuhradili a tak nám zboží nemohou odeslat. přitom bylo hned při nákupu uhrazeno kartou a na základě toho i část objednávky dorazila. Naprosto nechápu tento zmatený systém a postupy.

Reakce obchodu UNITRAILER

Velice se za tuto situaci omlouváme. Bohužel kvůli problémům se systémem jsme vaši objednávku viděli jako nezaplacenou, snažíme se dělat vše pro to, aby se podobné situace neopakovaly. Zboží bylo odesláno hned po zaúčtováni platby a doručeno během 4 dnů.

Unitrailer

Klamavá reklama, podle ní zboží má být doručeno třetí den. Nestalo se a obchod nekomunikuje.

Reakce obchodu UNITRAILER

Informace ohledně doručení během 3 dní se týče pouze některých produktů (jako je např. doplňkové zboží), taková doba doručení přívěsu ale možná není. Jak jsem vám již psala včera na mail - jelikož se jedná o větší vozík (rozměry 230 x 125 cm), odesíláme ho našim vlastním kurýrem a musíme počkat na první volný transport do České republiky. Čas v dnešní době je čím dál důležitější, proto nám záleží na rychlým vyřízení objednávky. Na váš e-mail jsme reagovali ihned po obdržení informace ohledně datum doručení přívěsu. Naše zákaznická linka je tu pro vás vždy od pondělí do pátku mezi 8:00 a 16:00 anebo e-mail [email protected]

• Dlouhá dodací doba.

Reakce obchodu UNITRAILER

Děkujeme za Váš názor, dali jsme si hodně práce, aby objednané zboží bylo našim zákazníkům doručeno včas. Omlouváme se za vzniklou situaci, bohužel toto zpoždění bylo způsobeno faktory, které jsme nemohli ovlivnit.

Tým Unitrailer

• Nejprve neproběhla na straně obchodu platba, i když jsem platil online kartou a vše bylo řádně vyřízeno - obchodník si peníze nestrhl z karty
    • Již týden čekám na zboží a stále se nic neděje

Dobrý den
    je nám líto Vaších potíží, někdy problémy s platbou nejsou jenom po naší straně, doporučuji se okamžitě spojit s naším oddělením na podporu zákazníků naši konsultanti Vám rádi pomůžou, telefon +420 234 261 990 (pon-pat 08,00-16,00 hod) anebo na e-mail [email protected]. Určitě najdeme kde je chyba a pomůžeme jí vyřešit.
    S pozdravem Unitrailer

• zásilkovna je (schránky) složitá obsluha nakonec se schránka vub.neotevřela.

Dobrý den
    je nám líto z vzniklých potíží, máme několik možností doručení zásilky a Z-BOX je hodně populární, protože je přístupný 24 hodin.
    Ale někdy nejde všechno tak jak by mělo, doporučuji v takým momentu se obrátit na dodavatela doručovacích služeb, měl by Vám pomoc.
    Děkujeme za Vaší recenze i když problém byl po straně doručovatele, omlouvám se za danou situaci.

• Vůbec žádná!!!
    • Nikdo s vámi nekomunikuje
    • Nikdo vám nic neoznámí
    • Doručí nekompletní objednávku
    • A mnohé další

Objednaný vozík s doplňky za nemalý peníz! Bez jakéhokoliv uvědomění byli před domem s neúplnou objednávkou s tím že zbytek doručí hned následující týden, už je to měsíc možná víc a pořád nic. A snaha ze strany obchodu nulová, pouze pán ze Slovenska aspoň něco zkouší.

Dobrý den
    omlouváme se za vzniklou situaci, v měsících květen / červen byli opravdu potíže, vrchol sezony spůsobil problémy ve výrobě a prodloužil čas očekávání. A k tomu přišli personální problémy na českým zastoupení a to bylo příčinou zlej komunikace se zákazníkem. Ještě jednou se omlouváme od července je všechno v pořádku a linka pro zákazníky v ČR funguje jak předtím.

S pozdravem Unitrailer

• zboží bylo poškozeno přikládám foto

Reakce obchodu UNITRAILER

Děkujeme vám za váš komentář, vaše stížnost byla jistě úspěšná a naše chyba byla napravena.
    Pro spokojenost našich zákazníků děláme vše, co je v našich silách, a díky Vašim připomínkám to budeme neustále zlepšovat.

• Levné ceny
    • Objednáno před týdnem, zatím nedorazilo, asi je to tím, že firma je z Polska

Reakce obchodu UNITRAILER

Dobrý den, je pro nás velmi důležité, aby bylo objednané zboží vždy co nejrychleji doručeno našim zákazníkům, bez ohledu na místo určení zásilky, kontaktujte prosím naši infolinku zákaznických služeb, obratem ověříme, kde se váš balík nachází.

S pozdravem tým UNITRAILER

Moc dlouhá čekací doba. V den kdy mělo být zboží doručeno, mi přišla zpráva, že doručení bude trvat další 2 - 7 dní. Sice je z čeho vybírat, ale příště bych už nečekal tak dlouho. Objednávku jsem platil předem, jinak bych jí zrušil.

Reakce obchodu UNITRAILER

Děkujeme za Váš názor, dali jsme si hodně práce, aby objednané zboží bylo našim zákazníkům doručeno včas. Omlouváme se za vzniklou situaci, bohužel toto jedno zpoždění bylo způsobeno faktory, které jsme nemohli ovlivnit. Zveme Vás opět k nákupu, doufáme, že Vás kvalita produktů přesvědčí k opětovné důvěře, uděláme vše pro to, aby se Vámi popisovaná situace neopakovala.

S pozdravem tým UNITRAILER

• Nefunkční zboží. Odeslané zpátky, nepřevzaté od společnosti se mi vrátilo. V žádném případě nedoporučuji!

Děkujeme za Vaší reakce, moc si jich vážíme.
    V té době jsme měli problémy se systémem, bohužel na něj nemáme žádný vliv, snažíme se dělat vše pro to, aby se podobné situace neopakovaly.

S pozdravem tým UNITRAILER

• Bez odpovědi, neůplné platební údaje

S pozdravem tým UNITRAILER

STALE TVRDILY ,ZE OBJE,DNAVKU ODESLSLY,A PRITOM ZBOZI NEMELY ANI NA SKLADE.OBJEDNAVKU JSME ZRUSILY A OBJEDNALY JINDE.

S pozdravem tým UNITRAILER

Zboží bylo doručeno, nicméně chybí daňový doklad i schéma pro zapojení. E-mail zaslaný obchodu se vrací jako nedoručitelný. Důvod proč zkoumat nebudu.

Reakce obchodu UNITRAILER

děkujeme za váš čas.Stává se, že naši zaměstnanci přehlédnou některé detaily, ale vy máte právo podat stížnost, a my ji neodmítneme.
    Vždy se snažíme pomáhat našim zákazníkům, aby byli co nejspokojenější.

Velice špatná komunikace

Reakce obchodu UNITRAILER

moc děkujeme za zpětnou vazbu.
    Je nám líto, že jste se nám nemohli dovolat, pracovní doba našich prodejců je uvedena na webu obchodu 8:00-16:00.
    Je také možné nás kontaktovat emailem nebo chatem

Zboží jsem nedostal

Reakce obchodu UNITRAILER

přesto se omlouváme za nepříjemnosti a doufáme, že jsme problém konečně vyřešili.