• -Rychlé dodání
    • -Příjemná komunikace
    • -Velký výběr zboží a zároveň přehledné
    • -nemohl jsem si zboží předem vyzkoušet

Obchod splňuje přesně co jsem čekal, objednal jsem si zboží a dostal co jsem chtěl, bohužel jsem neměl možnost si zboží vyzkoušet.

• Velký výběr zboží a spokojenost s ním
    • Dobrá komunikace s obchodem
    • Přehlednost stránek se zlepšila
    • Mnoho nápadů na dárky
    • Zboží nejde vyzvednou osobně

Je to dobrý obchod, ale zatím jen eshop bez kamenných prodejen nebo zásilkoven. Líbí se mi velký výběr a stále nové zboží, které jinde není k sehnání.

• nabízí zboží,které nemá

Reakce obchodu UNIM.cz

Dobrý den. Mrzí nás Vaše nespokojenost s našim obchodem.
    U Vaší objednávky došlo bohužel k tomu, že poslední kus na skladě si téměř ve stejný moment objednali dva zákazníci. O tom jsme Vás také hned ten den (15.5.) a pak také 26.5. informovali mailem.

Jsem spokojena.

• přehled a pohoda
    • nemá

super

Dobrý den.
    Děkujeme za vaše hodnocení, vážíme si jej.

• "Prodej zdarma" Vysvětlím - objednal jsem zboží na dobírku a bylo dodáno s dobírkou "0".
    • Jinak průběh nákupu a nakonec i platba dopadly dobře.
    • Při reklamaci platby mne jedna pracovnice dooporučila volat telefonicky druhou , ta však telefon nebrala. Později jsem dostal email jak mám platbu provést bez dalšího vysvětlení. Dost neosobní jednání.

Reakce obchodu UNIM.cz

Dobrý den. Děkujeme za Vaše hodnocení nákupu. Za nepříjemnost spojenou s dobírkou a následnou komunikací se omlouváme. Je to náš první rok na trhu a během vánoční sezóny se jistě máme co učit. Proto jsme za Váš podnět rádi a budeme dělat vše pro to, aby se to příště nestalo. Přejeme Vám hezký den a ať Vám zboží slouží.