• Já na své zboží čekám delší dobu než obchodník určuje takže příště asi zkusím štěstí jinde

Reakce obchodu UniKus.cz

Vaše objednávka byla vytvořena 2.7. (sobota) 4.7. (pondělí) byl první pracovní den ve kterém byla objednávka přijata do evidence. Následně 5. a 6. 7. byly dny pracovního volna. 7. 7. jsme Vaši objednávku urgentně zpracovali a předali dopravci. Za nás jsme tedy splnili slíbený termín expedice a to následující pracovní den, tak jak jste si přál a uhradil v možnosti placeného upřednostnění. Rád bych upozornil, že termín jsme dodrželi i přesto, že jsme na webu měli napsánu informaci o uzavřeném provozu dne 4.7. Termíny uvádíme vždy a všude v pracovních dnech pro výrobu. Tedy následující pracovní den bylo k dispozici u nás na provozovně. Můžeme totiž ručit pouze to, co můžeme sami ovlivnit. Termíny dopravce ovlivnit nemůžeme, proto jej uvádíme zvlášť. U Vaší volby doručení na Z-point uvádíme 1-2 pracovní dny po expedici. Součtem termínů tak vychází doručení dnes. Přesto již dnes od Vás máme negativní reakci na nedodržení. Moc mne mrzí, že i když je běžně doručeno následující pracovní den po expedici, nebylo tak ve Vašem případě. Za toto prodlení se velmi omlouváme, i když z naší strany bylo vše dodrženo a prodlení vzniklé dopravou jsme nemohli ovlivnit.

• Přehledné stránky
    • Rychlost výroby i dodání
    • Zodpovězení dotazů i telefonicky
    • Milé překvapení-propiska se jménem k obědnávce
    • Kvalitní produkty

• Jednoduché objednání
    • Skvělá komunikace
    • Rychlé vyřízení

Služeb obchodu jsem nyní využil již podruhé, podložky pod SPZ s vlastní grafikou. V těchto případech je běžná doba dodání 6 pracovních dnů, proto jsem byl v příjemném šoku, když druhý den od objednání jsem měl již zásilku v Zásilkovně k vyzvednutí. Za mě prostě super.

Reakce obchodu UniKus.cz

Dobrý den, děkuji za Vaší reakci.
    Výrobní doba je u Vámi zakoupeného zakázkově značeného rámečku skutečně uvedena 6 pracovních dnů (+ čas dle formy předání) Udáváme čas maximální, který můžeme, jako přímý výrobce ručit a který nepřesáhneme. Nesouhlasíme s heslem „slibem nezarmoutíš“ dle kterého jsou často slibovány 2-3 dny, přitom reálná expedice je běžně za 4-6 dnů. Náš cíl je raději potěšit dřívější realizací, než zklamat nedodržením termínu. Jsem rád, že se tak u Vaší objednávky podařilo.

Rychlost, kvalita..

• Perfektní práce, rychlé a spolehlivé jednání:)
    • Malý sortiment

Reakce obchodu UniKus.cz

Dobrý den, děkuji za reakci a podnět. Sortiment průběžně rozšiřujeme, minimálně jeden druh za 2-3 měsíce. A naopak některé položky z nabídky odstraňujeme. Tak abychom udrželi vysokou úroveň zpracování a nabízených výrobků.

• skvělá komunikace, rychlé dodání, krásné magnetky

žádná není

Zajímavé nabízené výrobky, vynikající komunikace, rychlé dodání zboží.

• rychlost vyřízení objednávky

Super obchod, super propisky, super rychlé dodání

• Skvělý editor pomáhá při představě jak by vypadal hotový produkt.

• Rychlé jednání a doručení, vše v pořádku.

Pokud chcete originální dárek, který potěší, tak vřele doporučuji.

Skvělá komunikace ze strany obchodu, rychlé dodání zboží a pečlivě zabalené. Propisky pěkné a popisy hezky provedené a přesně dle přání. Z mé strany naprostá spokojenost. Děkuji.

• Kvalita zpracování

SUPER, velmi potěšilo.

• rychlé vyřízení, zboží krásné

Mile mě překvapila vysoká kvalita cedulek, jsem velice spokojen.

spokojenost

• Široká nabídka zboží s potiskem jména a vzhledem k tomu, že v rodině máme samá netradiční jména, nejsou běžně k dostání na dárkových předmětech. Velice rychlé dodání

o žádné nevýhodě nevím

• Jednoduché, srozumitelné objednání, rychlé vyřízení, provedení odpovídá požadavkům