Reakce obchodu Uni-Svítidla.cz

Velmi vám děkujeme za vaši objednávku i recenzi s vyzdvižením rychlé dopravy, kterou v případě dobré funkce přepravců máme opravdu rychlou. Těší nás vaše spokojenost těšíme se na příští vaši návštěvu.

Přejeme krásné dny
    Uni-Svítidla.cz

Vše v pořádku. Zboží krásně zabalené, obal neporušený. Lustr krásný.

Dobrý den, Slávko,

Moc vám děkujeme za vaši vše říkající recenzi a doporučení. Ani nevíte, jak nás těší vaše spokojenost o kterou se snažíme u všech objednávek. Zpětná vazba je pro nás velmi důležitá, protože vždy je co zlepšovat. I díky vám můžeme vše vyřizovat na té nejvyšší úrovni.

Těšíme se na vaší příští návštěvu a přejeme, ať vám vybraná svítidla dělají radost co nejdéle.

Michaela Koucká,

nemam vyhrady

Vážený zákazníku,

Velmi děkujeme za váš čas, který jste si našla na recenzi i tak vysoké hodnocení. Pevně věříme, že díky vaší spokojenosti navštívíte náš obchod znovu.

• Vybírala jsem podle obrázku,
    • kde byla svítilna se světlým dřevem. Nebylo možno to při objednávce upřesnit a byla mi doručena svítilna s tmavým dřevem

Dobrý den, Marcelo,

Děkujeme za recenzi. Mrzní nás Vaše nízké hodnocení, které jste nám udělila i přestože jsme se omluvili za chybný obrázek dodaný výrobcem (naprosto ojedinělý případ) a svítidla Vám vyměnili za ty správná, které jste podle obrázku objednala. Doufáme, že jste nyní již spokojená se správnými svítidly a že Vás budeme moci přesvědčit o naší spolehlivosti při případném příštím nákupu u nás.

Krásné dny přeje
    Míša Koucká, Uni-Svítidla.cz

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Vše v pořádku

Vážený zákazníku,

Rádi bychom vám poděkovali za vysoké hodnocení, kterého si velmi vážíme a doufáme, že nám zachováte svou přízeň i nadále. V každém případě děláme maximum za co nejhladší průběh objednávky a jsme rádi, že toto všechno oceňujete.

Uni-Svítidla.cz

• Rychlost dodání zboží a celková spokojenost

Vážený zákazníku,

Velmi děkujeme za vaši recenzi, která nás těší a jsme rádi, že jste byla plně spokojen(a). Budeme rádi, když nám zachováte přízeň a přejeme aby objednaná svítidla dělaly radost co nejdéle.

• Skvělá komunikace

Vážený zákazníku,

Velmi děkujeme za Vaši objednávku a její zhodnocení. Velice nás těší a jsme rádi, že jste maximálně spokojen, což je vždy naším cílem a to, na čem si zakládáme. O perfektní dodávku a následný servis se rozhodně vynasnažíme, i při Vaší další objednávce.

Michaela Kaucká,
    Uni-Svítidla.cz

• Velký výběr zboží a rychlé vyřízení objednávky

Vážený zákazníku,

Velmi vám děkujeme za vaši objednávku a recenzi. Jsme rádi, že vše s výběrem z naší opravdu široké nabídky bylo pořádku a zároveň rádi čteme o Vaší spokojenosti s rychlostí vyřízením objednávky a že toto umíte ocenit ve Vašem hodnocení. Těší nás vaše spokojenost budeme rádi za vaši příští návštěvu.

Uni-Svítidla.cz

Rychlá dodávka, zboží v pořádku.

Dobrý den, Jitko,

Děkujeme za vaši recenzi a jsme moc rádi, že jste byla s nákupem u nás plně spokojená. Kdykoliv to jde vycházíme zákazníkům vstříc, věnujeme hodně času péči o ně i s ujištěním, že dostanou přesně to co hledají. Jsme rádi, že to dokážete ocenit a o to příjemnější je spolupráce i na naší staně. Těšíme se na vás i příště a přejeme ať zakoupené osvětlení vám dlouho dělá radost.

• Vše ok

Vážený zákazníku,

Děkujeme za vaši recenzi a jsme moc rádi, že jsme vám mohli vyjít vstříc, což vedlo k vaší spokojenosti. Komunikovat se snažíme obratem a stále zařazovat nové produkty v našem sortimentu, aby si u nás mohl vybrat opravdu každý. Těšíme se na vás i příště a přejeme ať zakoupené osvětlení vám dlouho dělá radost.

Uni-Svítidla.cz

• Rychlost. Dobrá cena oproti jiným.

Dobrý den, Petro,

Velmi děkujeme za vaši recenzi, která nás těší a jsme rádi, že jste byl spokojen. Budeme rádi, když nám zachováte přízeň a přejeme, aby objednaná svítidla dělaly radost co nejdéle. Věřte, že se vynasnažíme o vaši maximální spokojenost i při vašem dalším nákupu u nás.

• dobra cena

Vážený zákazníku,

Rádi bychom vám poděkovali za vysoké udělené hodnocení, kterého si velmi vážíme a doufáme, že nám zachováte svou přízeň i nadále.

Krásné a klidné dny přeje
    Uni-Svítidla.cz

Zboží sice přišlo rozbité, ale hned vyřídili reklamaci a poslali nové

Vážený zákazníku,

Velmi děkujeme za vaši objednávku a hodnocení našich služeb, kterého si velmi vážíme a to i přesto, že došlo k nemilé situaci a to reklamaci. Jsme rádi, že oceňujete přístup našich pracovníků, kterří každé objednávce i reklamaci věnují zvláštní péči.

Těšíme se na Vaše další objednávky a spolupráci s Vámi!

Michaela Koucká,
    Uni-Svítidla.cz

• Po celou dobu od objednávky až do předání zbozi s vámi komunikuji. Při telefonickém rozhovoru velice příjemné jednání.

Vážený zákazníku,

Děkujeme za váš nákup a následnou recenzi s doporučením. 100% spokojenost zákazníka je naše priorita a jsme rádi, že se tak povedlo i u vás.

Těšíme se na vaši další návštěvu a přejeme, ať Vám vybraná svítidla dobře slouží.

Uni-Svítidla.cz

• velký výběr, dobré ceny

Reakce obchodu Uni-Svítidla.cz

Velmi děkujeme za vaši recenzi, která nás těší a jsme rádi, že jste byl/a velmi spokojen/a. Vždy se snažíme Vám vyjít maximálně vstříc a budeme rádi, když nám zachováte přízeň a přejeme, aby objednaná svítidla dělala radost co nejdéle.

Pevné zdraví a klidné dny přeje
    Míša Kaucká,
    Uni-Svítidla.cz

• Příznivé ceny, komunikace, doprava, profi zabaleno.

Reakce obchodu Uni-Svítidla.cz

Děkujeme za vaši recenzi a jsme moc rádi, že jsme vám mohli vyjít vstříc, což vedlo k vaší spokojenosti. Dobu dodání se snažíme zkracovat na co nejmenší a věnujeme celkově každé zakázce velkou péči. Těšíme se na vás i příště a přejeme ať zakoupené osvětlení vám dlouho dělá radost.

Výborné.

Vážený zákazníku,

Velmi děkujeme za vaši recenzi, která nás těší a jsme rádi, že jste byl plně spokojen. Budeme rádi, když nám zachováte přízeň a přejeme, aby objednaná svítidla dělaly radost co nejdéle.

• slevy ,velký výběr zboží
    • -neznám
    • perfektně zabaleno ,výborná komunikace ,ochota ,vstřícnost ,
    • neznám

doporučuji ,spolehlivost ,kvalita služeb

Dobrý den, Simono,

Rádi bychom vám poděkovali za vysoké udělené hodnocení, zejména potom vyjmenování všech našich předností. Velmi si toh vážíme a doufáme, že nám zachováte svou přízeň i nadále.

Krásné a klidné dny přeje
    Uni-Svítidla.cz

• Velký výběr, snadné objednání, rychlé doručení
    • Nenašla jsem

Výhodná cena proti jiným obchodům

Vážený zákazníku,

Rádi bychom vám poděkovali za vysoké hodnocení, kterého si velmi vážíme a doufáme, že nám zachováte svou přízeň i nadále. Výběru svítidel do nabídky věnujeme vždy velkou péči a vždy komunikujeme se zákazníkem aktuální stav, aby vždy věděl, kdy přesně objednávka dorazí. Stejně tak jako vynakládáme maximální úsilí kvalitnímu balení, aby vše došlo v pořádku. V každém případě děláme maximum za co nejkratší čas doručení a jsme rádi, že toto všechno oceňujete.

Přejeme pevné zdraví