• výborná domluva stran naplánování doručení, kvalitní matrace, super

žádná

Reakce obchodu UNAR Nábytek

děkujeme za Vaši objednávku i recenzi. Jsme rádi, že výběr matrace i její doručení dopadlo k Vaší spokojenosti.

UNAR Nábytek

K obchodu nemám žádné výhrady, vše ok.
    Židle jsou po smontování takové vratké. Poměr cena kvalita, jinak ok. A každá noha byla balená v plastu, kupovat 4, tak mě trefí šlak. Šlo to těžko a v době plastové podle mě zbytečnost.

Reakce obchodu UNAR Nábytek

děkujeme za Vaši recenzi. Omlouváme se za potíže, které Vás potkaly při montáži židlí. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá ve vztahu k tomuto konkrétnímu produktu i výběru našeho sortimentu do budoucna tak, abychom byli schopni zákazníkům nabídnout co nejlepší produkt v poměru cena / kvalita.

Ačkoli si uvědomujeme, že extra balení může být nepříjemné z pohledu životního prostředí, naši dodavatelé věnují zvláštní pozornost ochraně zboží při dopravě, aby se minimalizovalo riziko poškození a následného vracení zboží. Do budoucna budeme zvažovat možnosti, jak můžeme snížit ekologický dopad našeho balení.

Děkujeme za pochopení a věříme, že přesto budete s našimi produkty spokojeni.

UNAR Nábytek

Velmi ochotná majitelka, milá. Poradí, pomůze s výběrem. Hned jak zboží dorazilo poslala sms , takže komunikace na jedničku s hvězdičkou. Rychle vyřízena i speciální doobjednávka. Maximalní spokojenost, doporučuji.

Reakce obchodu UNAR Nábytek

děkujeme Vám za velmi pěknou recenzi, která nás potěšila. Jsme rádi, že jste byla s nákupem spokojena a pokud budete mít v budoucnu jakýkoliv dotaz k Vašemu či jinému zboží, neváhejte nás kontaktovat.

vše OK

Reakce obchodu UNAR Nábytek

velice nás těší, že jste byli s nákupem v našem obchodě spokojeni a vše proběhlo podle Vašich představ. Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

OK

Reakce obchodu UNAR Nábytek

děkujeme za Vaši objednávku i recenzi. Jsme rádi, že vše proběhlo dle představ.

UNAR Nábytek

• Rychlé jednání, praktické balení.

Reakce obchodu UNAR Nábytek

velice nás těší, že jste byl s nákupem v našem obchodě spokojen. Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

UNAR Nábytek

Výborná komunikace, rychlost doručení.

Reakce obchodu UNAR Nábytek

děkujeme Vám za nákup i recenzi našeho e-shopu. Těší nás, že naše nabídka vedla k Vašemu spokojenému výběru. Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Vše O.K.

Reakce obchodu UNAR Nábytek

děkujeme Vám za recenzi našeho e-shopu www.unar-nabytek.cz. Jsme rádi, že bylo vše v pořádku a jste s objednávkou spokojena.
    V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

• Zboží zaplaceno, ale nedorucene

Reakce obchodu UNAR Nábytek

EDIT: Dobrý den, objednávku Vám doručil přepravce mezi dny 25.-26.8.2022. Věříme, že jste s objednávkou spokojena dle Vaší mailové reakce. Ještě jednou se omlouváme za držení.

------------------------------------------------------------------

mrzí nás tato recenze k objednávce z 28.6.2022, jelikož dostupnost zboží, konkrétně "Příborník PASTA akácie/bílá" byla v době objednávky na dotaz. Kolegyně Vás 29.6.2022 mailem informovala o předpokládaném termínu naskladnění u našeho dodavatele, který byl stanoven na 28.7.2022.

Následně jsme Vás 18.7.2022 kontaktovali znovu s informací, že bohužel byl termín naskladnění posunut na až na 17.8.2022. Na tento e-mail jsem z Vaší strany ale již nedohledal žádnou odpověď.

Termín naskladnění u našeho dodavatele bohužel nemůžeme ovlivnit, pokud se rozhodnete, že již zboží nebudete chtít, můžete objednávku stornovat. V momentě, kdy se objeví u našeho dodavatele skladem, budeme Vás ihned informovat a můžeme vytvořit novou objednávku a zboží odeslat.

Prosíme o odpověď na e-mail, který Vám byl zaslán 18.7.2022 jakoukoliv variantou z výše popsaného.

za UNAR Nábytek s pozdravem,
    Lubomír Unar

• Spolehlivost
    • Serióznost

Doporučuji vzhledem k bohatém sortimentu a skvělému osobnímu přístupu majitelky.

Reakce obchodu UNAR Nábytek

děkujeme Vám za recenzi našeho e-shopu. Velice nás těší, že naše nabídka vedla ke spokojenému výběru. Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

• Výborná komunikace s obchodníkem
    • Ještě jsem přiobjednávala jednu komodu a dodání bylo rychlé a současně s první objednávkou

Reakce obchodu UNAR Nábytek

děkujeme Vám za recenzi našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byla s nákupem i dodáním spokojena. Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

UNAR Nábytek

• Velmi vstřícné a milé jednání.

Reakce obchodu UNAR Nábytek

velice nás těší, že jste byli s nákupem v našem obchodě spokojeni. Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

UNAR Nábytek

• Rychlé jednání i doprava.

Reakce obchodu UNAR Nábytek

děkujeme za Vaši recenzi, jsme rádi, že vše proběhlo rychle a dle Vaší představy. Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

UNAR Nábytek

• Proaktivní komunikace a poskytnutí velmi cenných rad ohledně nedořešených otázek kolem výběru zboží. Nic nebylo problém.

Perfektní profesionální komunikace. Vstřícný přístup. Rychlé bezproblémové jednání.

Reakce obchodu UNAR Nábytek

děkujeme za Vaši recenzi a jsme rádi, že jsme Vám pomohli správně vybrat. Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

• Doručeno během 3 dnů od objednání
    • Komunikace obchodu naprosto v pořádku, s dovozem byl malý problém s předáním na místě ( nečekaly jsme - já a moje maminka v důchodu- neúčast řidiče s pomocí a s vynesením do 1. patra)

Reakce obchodu UNAR Nábytek

děkujeme za přínosnou recenzi. V základní sazbě dopravy bohužel výnos do patra není a samotný dopravce jej nabízí jako příplatkovou službu. Pokud budete chtít v budoucnu s výnosem nábytku pomoci, stačí uvést tento požadavek do poznámky k nákupu, případně nám zavolat.

Děkujeme za pochopení a přikládáme také odkaz na ceník dopravce, kde jsou tyto služby popsány.

UNAR Nábytek

Vstřícný a individuální přístup k zákazníkovi.

Reakce obchodu UNAR Nábytek

děkujeme za Vaši objednávku i recenzi. Jsme rádi, že vše proběhlo dle představ.

UNAR Nábytek

• Vzhledem k dobré ceně se jedná o kvalitní výrobek

Reakce obchodu UNAR Nábytek

děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste byli s nákupem spokojeni. Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Obchod doporučují

UNAR Nábytek

Musím napsat jen samou chválu. Paní majitelka je velice ochotná , milá , vstřícná též i paní prodavačka. Pokud si budu chtít koupit nábytek jedině v této prodejně.Ještě jednou děkuji. Števove

UNAR Nábytek

Rychlé jednání, vstřícnost, s nákupem jsme byli spokojeni