• výborné zboží za skvělé ceny
    • nevím o žádných

• velký sortiment, dobrá komunikace

s malým umělým vánočním stromečkem jsem spokojená

• velký výběr zboží
    • zboží, které se v kamnenném obchodě nenajde
    • výhodná cena
    • pohodlný nákup
    • nejpřehlednější internetové stránky

Obchod jsem vybrala z důvodu nejlepšího výběru zboží a nejpřehlednějších internetových stránek.
    Nakupovala jsem jak soukromě, tak na fakturu pro firmu a v obou případech mě příjemně překvapila rychlost dodávky a vstřícnost obchodu.
    Tento obchod bych určitě doporučila ostatním pro jeho naprostou spolehlivost.

• Velký výběr sortimentu,rychlost,výborná komunikace zákazník,prodejce.
    • nevím

Spolehlivost

Stromečky jsou překrásné,jako živé,za perfektní cenu a hlavně obrázky naprosto věrně odpovídají zkutečnosti.Takže super a doporučuji!

Vše v pořádku, mohu doporučit.

• Zajimave ceny
    • Spolecnost ignorovala muj komentar

Doporucuji tento obchod, ac nesplnili me pozadavky ne na 100 ale na 90%

• Kvalitní vánoční stromky, které na první pohled působí živým dojmem. Cena také adekvátní.
    • Doručení zboží pouze zásilkovou službou, absence možnosti využít služeb České pošty. musel jsem celý denní program přizbůsobit kurýrovi. Raději bych dojel na poštu po práci. Nechápu absenci této možnosti dopravy.

Až na absenci doručování přes Českou poštu jsem spokojen. Takže kdo naopak upřednostňuje kurýry, bude velmi spokojen.

• -rychlost dodani
    • -kvalita nad ocekavani
    • -rychlost dodani
    • -kvalita nad ocekavani
    • -dobra cena
    • na zadne jsem neprisla

po schlednuti vice stromecku v jinych obchodech tento byl nejhezci a mile nas prekvapila cena ze stromecek 220cm,koupila si zde stromecek i maminka a byla taky moc spokojena,byli jsme odpurci umelych,ale tyhle jsou opravdu krasne.S obchodem a dodanim take nebyl zadny problem.

• široká nabídka zboží, dobré ceny
    • dobré reference, pohodlný nákup z domu

Obchod vřele dporučuji, vše bylo v pořádku. Akorát problémy s dopravou. Vozili nám zboží 4 dny a nebyli schopni nám ho včas doručit.

• široký sortiment stromků
    • příznivé ceny
    • obchod ok - slabina je dopravce, avízo na přibližnou dobu doručení zásilky v rozmezí 4 hodin je neskutečně dlouhá, plusm je to, že doručení bylo v odpoledních hodinách

S výhradou k dopravě, byť někomu může vyhovovat, horší je snad už jen Česká pošta, mohu obchod Všem nakupujícím doporučit.

• doprava služba pro nepracujicí

• kvalitu várobků, přehled a velký výběr, nízký cena

Všem moc doporučuji z klidu domova vybrat kvalitní um. stromek a cenově velice příznivý.Rychlé dodání.Spokojenost.

• Slušná cena, rychle dodání zboží.

S timto obchodem jsem spokojená.
    Mohu doporučit ostatním.

• Mnohem hezčí stromečky v porovnání s těmi v hypermarketech a obchodních domech.

Stromeček je krásně hustý a hezký, jen bohužel dorazil s 1 ulomenou větvičkou.

• rychlost, velký výběr, spolehlivost
    • nevím

výborné, doporučuji

• Pohodlný výběr a nákup
    • krásné stromky
    • u mě nemá žádné chyby

Hledala jsem déle krásný a kvalitní stromek,našla jsem jej pouze zde za přijatelné ceny
    Vynikající komunikace i v sobotu a v neděli,rychlé odpovědi na mé dotazy,příjemní obchodníci
    Všem doporučuji,stromky opravdu nádherné a kvalitní,jako živé,příjemná komunikace a bezvadný a pohodlný nákup z domova.

výborná kvalita za přijatelnou cenu.

Velmi dobry obchod. Vsem doporucuji. Ve skutecnosti stromecek vypada lepe nez na obrazku