• V sekci 180 cm
    • Stromek vánoční 180cm s LED optickými vlákny
    • Umělý vánoční stromek v EKO verzi zelené barvy. Strom je dodáván včetně stojanu. Stromeček je i přes velice příznivou cenu vyroben z velmi kvalitních materiálů a je přírodně tvarovaný. Hodně husté jehličí a realistický vzhled. Větvičky jsou tvarovatelné, celkem 50 větviček s jehličím. Více o ...
    • Po klikmutí - Vánoční stromeček zelený - EKO, 60cm

Stromek vánoční 180cm s LED optickými vlákny

Po klikmutí - Vánoční stromeček zelený - EKO, 60cm

Reakce obchodu UmeleKvetiny-shop.cz

Dobrý den, v tomto případě se zřejmě jedná o chybu spárování produktu na straně serveru heureka.cz.

• Velice dobrá komunikace .
    • Nevím o ničem.

Doporučuji.

• Komunikace, rychlost dodání, velký výběr..
    • Pro mne nic..

Doporučuji :-)

Pravděpodobně problémy s doručováním emailů způsobily nedorozumění mezi mnou a obchodem. Nakonec vysvětleno - komunikace navázána. Doporučuji zlepšit telefonní spojení.

Doporučuji obchod.