Doporučuji.

• Rychlost dodání, komunikace a ochota
    • Žádná

Rychlost dodání, komunikace a ochota, perfektní

• Okamžité a pozitivní řešení reklamace

• Je to hnedka na e-mailu
  • Vše okamžitě vyřešeno.

Rychlost dodání
    Vše O.K.

Rychlé dodání,snadná instalace

Okamžité dodání, reklamace na hru zdarma vyřízena během několika minut

Vše OK

• funguje spravne

Nakoupil jsem online obsah steam kod. jen hra zdarma mela vadny-uz pouzity kod. Vyresily okamzite novym kodem.

• Velký výběr
    • Nízké ceny
    • Expresní doručení online klíče

Rychlé dodání

... není co dodat, fallout 4 se stáhnul a až se hrálo ...

• Dobré ceny, rchlé dodání funkčního klíče ke Steamu.

• Rychlé jednání
    • Komunikace se zákazníkem
    • Řešení problému
    • Občas, když platíte převodem, jde to pomaleji

• dostupnost
    • na žádnou jsem nepřišel

Vzhledem k tomu, že jsem takový produkt kupoval poprvé (myslím levnější, z jiného než originálního zdroje), samozřejmě jsem se nejprve podíval po internetu jestli je tento způsob legální a bezpečný. šel jsem podle hodnocení Heureky a říkal jsem se si že přinejmenším příjdu o tisícovku. Součástí balíčku byla náhodná hra zdarma. Po odeslání platby došlo k rychlé odpovědi v podobě aktivačního kódu... na hru zdarma. JEN na hru zdarma. Říkal jsem si "no tak to asi tak bezpečné nakonec není a litr je fuč". Odepsal jsem "kde je moje hra?" a šel spát (byl večer). Druhý den ráno jsem našel odpověď s omluvou a příslušným kódem. Bohužel prý zrovna shodou okolností nebyl produkt "na skladě". Aktivoval jsem hru a vše šlo jak na drátkách. Za to leknutí, že jsem byl okraden dávám 4,5 hvězdy, ale jinak bych dal 5. Rada? Nestrašte zákazníky :P :D

Reakce obchodu Ultragame

děkujeme za pozitivní recenzi, mrzí nás to vystrašení :). Objednávky kontrolujeme téměř nonstop, přes pracovní dny do 22:00 o víkendech i déle, pokud se klíč výjimečně neodešle automaticky, tak ho posíláme manuálně, nemusíte mít obavy, že by nepřišel vůbec. Vy jste si objednávku dělali v noci kolem půl druhé, tehdy už neděláme, proto se dodání bohužel trochu zpozdilo.
    Týká se to však jen dočasně vyprodaných her, většina se posílá automaticky. V případě, že nejsme online a máte problém s objednávkou, můžete si také prohlédnout naši sekci Nejčastějších otázek a odpovědí na stránce v Informacích - FAQ, jsou tam popsány téměř všechny možné situace. Věříme, že Vaše druhá objednávka již proběhne bez problémů.

Přejeme Vám krásný den.

• Nízká cena