• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• je to normální obchod ale přehledné
    • kde je můj kod už mám strach

kde je moje objednávka

Reakce obchodu Ultragame

aktivační klíč k zakoupené hře Vám byl zaslán pár sekund po přijetí Vaší platby a to už 10.4., tedy před třemi dny. Aktivační klíč Vám byl odeslán na Váš email, který jste uvedli v objednávce. K dnešnímu dni jste nás nekontaktovali a proto jsme nevěděli, že máte problém s doručením hry, jinak bychom Vám klíč ještě jednou přeposlali. Naše zákaznická podpora je tu pro Vás od 9:00 do 21:00 na telefonu, online chatu a emailu,a funguje i přes víkend a svátky přes email. Proto nás mrzí, že jste nás vůbec nekontaktovali, ale rovnou jste nám napsali negativní recenzi.
    Věříme však, že se celá situace vysvětlí a svůj názor na nás změníte a doporučíte nás.

Děkujeme za pochopení.

absolutně jsem nespokojen s nákupem, očekával jsem klasický kód na steam (i v instrukcích v emailu bylo ukázáno jak kód aktivovat a to přímo na steam, ale kód který mě dorazit na steam nebyl).
    Místo toho mi toho mi dorazil kód na mě absolutně neznámou stránku gog.com ... kde mi hra ani nešla stáhnout, protože klient dané stránky mi neustále vyhazoval chyby.
    Poté jsem si zboží zakoupil raději přímo na steamu, kde se mi hra okamžitě bez jakýchkoliv problému stáhla a mohl jsem ji okamžitě hrát.
    takže absolutní nespokojenost, doba dodání na elektronický klíč byla tristní... takže nemohu doporučit obchod, zkušenost obchodování byla vážně snad nejhorší jakou jsem kdy zažil.

Reakce obchodu Ultragame

mrzí nás, že jste nehodnotil náš obchod, ale Vaše problémy se službou GOG.com. Také nás mrzí, že jste si na našem eshopu při nákupu nevšiml, že hra je určena pro službu GOG.com, jelikož tato informace je uvedena přímo v detailu produktu na dvou místech, velká ikona se nachází přímo pod názvem produktu a ve vlastnostech produktu je také uvedená platforma GOG. Také v emailu s klíčem bylo uvedeno, že je určen pro službu GOG.com. Pokud Vám cokoli nebylo jasné mohli jste se obrátit na naši zákaznickou podporu, která je dostupná i o víkendu. Vy jste bohužel ignoroval veškeré informace, které jsou uvedené u produktu a v emailu s klíčem. Aktivační klíč byl doručen do pár minut od přijetí platby, byl plně funkční a do dnešního dne jsme od Vás neobdrželi žádnou reklamaci a ani dotaz, že máte problém s instalací hry, s čím bychom Vám samozřejmě s radostí pomohli.

Děkujeme za pochopení.

• At jsem dělal co jsem dělal...program prostě nejede.

Tým zaměstnanců a servisu velice profesionální...dobrý přístup k zákazníkům...ovšem program i přes tyhle klady nejede...čili zbytečně vyhozené peníze.

Reakce obchodu Ultragame

mrzí nás, že máte problém s hrou Cossacks 3 a mrzí nás, že nám o tom dáváte vědět formou negativní recenze, nakolik jsme Vám byly plně k dispozici na naší zákaznické lince. Na Váš email s popisem problému jsme Vám zaslali několik instrukcí, které Vám měly pomoci spustit hru. Následně jste nás už nekontaktoval a proto jsme předpokládali, že se Vám hru podařilo spustit. Vyhozené peníze to určitě nejsou, hru si můžete nainstalovat i na jiný počítač, který splňuje minimální požadavky na spuštění a věříme, že na jiném počítači Vám hra půjde bez problémů. Hra se Vám přidala na Váš STEAM účet a tam ji budete mít k dispozici doživotně.

• Není na webu informace od kdy jsou hry doporučovány / smí se hrát. Při reklamaci z důvodu této neinformovanosti e-shop nebere na svou chybu zřetel. Nedoporucuji

Nedoporučuji. Jde jim jen o peníze Není na webu informace od kdy jsou hry doporučovány / smí se hrát. Při reklamaci z důvodu této neinformovanosti e-shop nebere na svou chybu zřetel. Nedoporucuji

Dobrý den pan Šlajs,

mrzí nás vzniklá situace, na stránce bohužel nemáme informaci s přesným věkovým omezením, avšak v traileru v detailu produktu byla informace, že hra obsahuje nevhodné scény pro děti, stejně z charakteru hry GTA 5 bylo z popisu zřejmé, že jde o násilnou hru, která je nevhodná pro 8 osmileté dítě. Hru jste kupoval na své jméno jako dospělá osoba, hru je tedy možné bez jakýchkoliv problémů užívat, že byla kupovaná pro dítě, jsme bohužel nemohli předpokládat.
    Každopádně jsme při jakékoliv pochybnosti nebo pro doplnění informací dostupní na naší zákaznické lince, a tuto informaci Vám ihned rádi podáme. Vrácení aktivačního klíče bohužel nebylo možné, protože už byl odeslán a dostupný ve Vašem účtu, takto zveřejněn klíč není možné nabídnout dále na prodej.

Děkujeme za pochopení.

Koupila jsem hru, kterou se mi nepodařilo stáhnout a nikdo mi neporadil, co s tím.

Reakce obchodu Ultragame

mrzí nás, že máte s hrou problém, Vy jste nás kontaktovala a my jsme Vám poskytli několik doporučení, které Vám měly pomoci. Následně jsme Vás přesměrovali na kolegy z české pobočky služby ORIGIN a Vy jste se nám už neozvala, proto jsme předpokládali, že se problém vyřešil. Pokud problém přetrvává, kontaktujte prosím zákazníckou podporu ORIGIN pro vyřešení problému.

Děkujeme za pochopení.

• hra pro děti / návod nepoužitelný

Reakce obchodu Ultragame

mrzí nás, že nejste spokojen s hrou, kterou jste si sám vybral. Příště se klidně obratte na naši podporu přes online chat nebo telefon a my Vám rádi poradíme velké množství dospěláckých her. :) Nevím přesně jaký problém s návodem jste měl, protože návod pro službu ORIGIN je přehledný i s obrázky, ale klidně nám pošlete námět na zlepšení na email a my návod ještě více zpřehledníme.

Pěkný den přejeme.

Nechat si platit za hru penize na uplay, kde ta hra byla ten samý den zadarmo, je zlodejina

Reakce obchodu Ultragame

Dobrý den, mrzí nás Vaše hodnocení, které vůbec nehodnotí Váš nákup. Zakoupili jste si u nás aktivační klíč, který Vám byl dodán, hra se Vám úspěšně aktivovala, nainstalovala a bez problémů jste se ji mohli hrát. Při použití aktivačního klíče se samozřejmě již nic neplatí, nakolik jste zaplatili už při nákupu klíče. Někdy se může stát že výrobce uveřejni bezplatné demo, nebo časově omezenou verzi hry zdarma, ale o tom jsme bohužel nebyli informováni. Vy jste si zakoupili plnou hru a můžete ji hrát i po skončení akce.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

celkovo som asi skôr nespokojný než spokojný, teraz mi to už je jedno, ale pri kúpe som bol pekne nasraný.
    Pri zboží bolo napísané digitalni klúč k dodani do 5minut. Tak som si to kupil a čakal som 2,5hodiny. Na chate nikto neodpisoval, na email nikto neodpisoval, až ked som začal vypisovat na facebook tak sa mi ozvali a poslali mi klúč. (pozn. bol to pracovný den)

Dobrý den Boris,

mrzí nás vzniklá situace, skutečně se stalo to, že nám aktivační klíče došly skladem a chvíli trvalo, než jsme Vaši objednávku zpracovali a naskladnili nové aktivační klíče. Snažíme se vždy držet několik kusů skladem, bohužel někdy se klíče vyprodají velmi rychle.
    Zákaznická podpora bývá k dispozici i po večerech a víkendech, ale bohužel může nastat občas krátký výpadek, což se vzhledem k danému času (Vaše objednávka byla potvrzena v pátek odpoledne v 16:57) věřím, že dá omluvit. Věřím, že pokud si u nás ještě objednáte hru, tak už to bude bez zdržení a maximálně do 5 minut.

Děkujeme za pochopení.

• Nižší cena než jinde (Vykoupena čekáním na dodání)
    • Nemá automatický systém doručování.
    • Klíč posílá "člověk" takže večer musíte čekat do druhého dne než je klíč odeslán. Možná i o víkendu si počkáte do pondělí (nemám ověřeno a nehodlám znovu testovat.

Doporučuji využít jiný obchod jako je key4you, nebo gamesale kde je klíč odeslán při platbě kartou nebo Paypalem automaticky.

A nemusíte tak čekat do druhého dne.
    Výhoda alektronického kupování her je právě v tom že člověk nemusí čekat na dodání.

Reakce obchodu Ultragame

Dobrý den, Vaše objednávka byla skutečně vyřízena až po pár hodinách, z důvodu, že se nám aktivační klíče vyprodali skladem a nestihli jsme hned doplnit sklad. Mrzí nás to, ale můžeme Vás ubezpečit, že systém máme plně automatizovaný a 99% aktivačních klíčů máme skladem a odesílají se automaticky po přijetí platby. Děkujeme za pochopení a věříme, že pokud nám dáte ještě jednu šanci, tak bude vše v pořádku a aktivační klíč Vám přijde do pár vteřin po platbě.

• dobre ceny
    • posila elektronicke kliče ktere již byly použity na reklamaci reagovali ale po odeslaní dodatečne reklamace dělají mrtvé brouky...neseriozní obchod nedoporučuji

myslím že nejsem první kdo takto dopadl....

Dobrý den pane Allane,
    objednal jste si u nás hru, aktivační klíč Vám byl odeslán do par sekund od dokončení objednávky a následně jste nás skutečně kontaktoval ohledně reklamace. Na email ze kterého jste nás kontaktoval jsme Vám zaslali reklamační instrukce. Následně jste nás kontaktoval ještě jednou, nakolik jste si nebyl jistý s tím jak při reklamaci postupovat, tak jsme Vám zaslali ještě jednou podrobnější instrukce spolu s informací, že nás v případě nejasnosti mate kontaktovat telefonicky. Následně jste se odmlčel a my jsme Vám poslali ještě další dva emaily, ve kterých jsme se Vás ptali, jestli se Vám podařilo problém vyřešit (nakolik jste asi nesprávně postupoval při aktivaci). Vy jste nám bohužel na daně dva emaily už neodpověděl a proto jsme usoudili, že jste již daný problém vyřešil a hru úspěšně aktivoval a nainstaloval. Pokud Váš problém přetrvává, tak Vás znovu prosím, abyste se obrátili na naši technickou podporu a my Váš problém rychle vyřešíme. Pokud se podíváte i na jiné recenze našeho eshopu, tak zjistíte, že reklamace řešíme do par hodin, ještě v ten samý den, jak hra byla zakoupena. Proto věřím, že se jedna jen o nedorozumění.

• Objednal jsem si hru pro Steam ale přišli mi hra pro GOG, když jsem se ozval, tak se omluvili ale řekli ať to zkusim přes GOG, že je to ještě jednodušší než na Steamu. To je mi fakt k něčemu...

Reakce obchodu Ultragame

Mrzí nás, že jste nebyl spokojen s našimi službami. O vyprodání aktiovačných klíčů pro STEAM jsme Vás informovali a protože už nebyly k dispozici, tak jsme Vam zaslali klíč pro platformu GOG na úplně stejnou hru. Protože jste nás již následně nekontaktoval, tak jsme mysleli, že je z Vaší strany vše v pořádku. Pokud byste nás kontaktoval, tak bychom situaci určitě vyřešili k Vaší spokojenosti.

• Obchod slibuje odeslání kódů do 15 minut až hodiny. Realita je taková, že to zjevně vyřizuje majitel manuálně a závisí to na denní době a na tom kdy se dostane k vyřízení.

Reakce obchodu Ultragame

95% her odesíláme automaticky po platbě během pár minut, někdy se může stát, že se nám hra vyprodá, nebo ještě nejsou nové aktivační klíče nahozené v systému, tehdy musíme objednávku odeslat manuálně, ale nikdy nebudete čekat dlouho, protože pracujeme od 8: 00 - 22:00 v pracovní dny a od 11:00 do 20:00 o víkendech.

• přehlednost a rycjlé dodání
    • Dodává nefunkční zboží

Hra nejde spustit ačkoliv mám doporučenou konfiguraci PC.

Reakce obchodu Ultragame

Dobrý den, mrzí nás, že máte problém se spuštěným hry, ale toto bohužel nevíme ovlivnit. Pokud Váš počítač nesplňuje minimální nároky, nebo máte neaktuální OS Windows, případně softwarový problém, který znemožňuje spustit hru, tak je nutné problém nejprve vyřešit a pak Vám hra bez problémů poběží. Případně si hru můžete nainstalovat na jiné PC. Mrzí nás, že jste nás nekontaktoval na online chat, email, nebo telefonicky, věřím, že s naší pomocí by se problém podařilo vyřešit.

• Elektronické dodání zboží
    • Nesmyslné nebo nulové informace o dodání zboží, dodání aktivačního klíče, návodu, délka dodání klíče a informace o platbě, apod.

Reakce obchodu Ultragame

Dobrý den, mrzí nás Vaše reakce, nakolik jsme Vám objednaný aktivační klíč dodaly do pár minut, informace o dodání a platbě máme přímo na našem eshopu, ve spodní části. Možná jste si odkazy nevšiml, zkusíme je přesunout na viditelnější místo. Návod na aktivaci a instalaci hry přikládáme přímo do emailu s aktivačním kódem a takto se stalo i ve Vašem případě.