• dobré ceny
    • přehledný shop
    • slušný výběr mobilů

dobrý nákup, vše v pohodě

Reakce obchodu ulefones.cz

děkujeme za hodnocení, moc si toho vážíme. Rádi jsme se o Vaši objednávku postarali se vší péčí. V případě dalšího nákupu jsme tu pro Vás :-)

Adam Fojtík, www.uleFones.cz

S doručením jsem velmi spokojen. Jen mi tam asi chybělo to gelové pouzdro jak jiní píší, že ho tam měli.

Dobrý den, pane Zavadil,

gelové pouzdro při Vaší objednávce již nebylo jako dárek. Bohužel portál Heureka.cz tyto informace někdy zpracováva později, tudíž se tyto informace mohou lišit.

Každopádně z naší strany Vám gelové pouzdro zdarma odešleme.

Děkujeme

www.ulefones.cz
    Adam Fojtík

dobré ceny, rychlost dodávky

Reakce obchodu ulefones.cz

děkujeme za hodnocení, moc si toho vážíme. Rychlost je dnes jeden z nejdůležitějších prvků e-shopu a právě proto na tom neustále pracujeme.

• Rychlé vyřízení objednávky

Komunikace dobrá+rychle dodání.

• Zásadní chyba platit předem......a drzost ptát se na spokojenost

Dobrý den, pane Drastich,

naší chybou došlo k neshodnosti skladovosti u vybraného produktu. O tomto problému jste byl telefonicky kontaktován a taktéž Vám bylo i několikrát voláno o průběžném stavu dodání zboží. Platbu jsme přijali převodem. Mobilní telefon byl na konec dodán, každopádně s týdenním zpožděním.

S pozdravem,
    www.uleFones.cz
    Adam Fojtík

• Koupil jsem zde mobil ulefone armor 2, u kterého zadní fotoaparát pořizoval fotografie v horší kvalitě než přední (doložené tvrzení), což by určitě být nemělo (+opravdu značný digitální šum). Domluvil jsem se s prodejcem, písemně, na výměně telefonu kus za kus, protože jsem zvažoval odstoupení od smlouvy, nebo výměnu. Rozhodně ne reklamaci, kde je výsledek vždy nejistý. Po domluvě jsem telefon odeslal zpět prodejci. Za týden mi byl doručen ten samý telefon co jsem odeslal, s neopraveným fotoaparátem, prodejce prohlásil že v rámci reklamace (!?!) přeinstaloval operační systém a protože fotoaparát fotí ve stejné kvalitě jako jiný foťák té značky (nedoložené tvrzení), je vlastně vše v pořádku. Slovy prodejce "Kdybychom provedli výměnu za nový kus, vůbec nic by se nevyřešilo". Výsledek ? Prodejce je v pohodě a já mám vadný telefon. Jsem prostě smolař. Toto byl určitě můj poslední nákup v tomto obchodě, domnívám se, že přístup k zákazníku má vypadat opravdu jinak.

Reakce obchodu ulefones.cz

zákazníka jsme telefonicky kontaktovali s návrhem výměny za nový kus. Bohužel pro oba, z důvodu časové vytíženosti zákazník tuto možnost odmítl.

V případě dalšího řešení jsem Vám neustále otevřeni.

Adam Fojtík, uleFones.cz

Objednal jsem dva stejne telefony, ale dorazil pouze jeden. Po telefonickem dotazu obchod uznal pochybeni a zbyly telefon dorucil druhy den. S nakoupenym zbozim jsem spokojen.

Reakce obchodu ulefones.cz

naší chybou při expedici byl omylem odeslán pouze jeden kus. Ihned na druhý den byl zákazníkovi zdarma odeslán druhý kus.

Adam Fojtík, uleFones.cz

rychlá dodávka zboží, výborná komunikace

Reakce obchodu ulefones.cz

komunikace a rychlost patří mezi klíčové prvky e-shopu. Na těchto faktorech neustále pracujeme a snažíme se je zdokonalovat. Děkujeme mnohokrát za kladné hodnocení, kterého si moc vážíme.

Adam Fojtík, uleFones.cz

• Výborná komunikace a velmi dobře zvládnuté řešení nestandardní situace. Opravdu mě potěšili přístupem a rychlostí.

Reakce obchodu ulefones.cz

Děkujeme mnohokrát za kladné hodnocení, kterého si moc vážíme. Jsem potěšení, že navrhnuté řešení z Vaší strany bylo přijato :-)

Rychlost dodání.

Co jsem chtěl , to jsem dostal+ gelové pouzdro jako bonus
    Cena slušná doručení v pohodě takže je to OK

• Bez problemu po vsech strankach

• Komunikuje s vámi i přes sms a volání.
    • řeší vše okamžitě

český manuál si musíte koupit za 49,- na jiném webu.

• Velice rychlé vyřízení objednávky
    • Skvělá komunikace
    • Zaslání manuálu v češtině
    • Zboží dorazilo v perfektním stavu a zatím funguje přesně, jak má
    • Mohu doporučit

• Rychle Vyřízení objednávky. Telefony jsem objednala ve tři hodiny odpoledne a druhý den v 11 jsem je měla doma. Mohu jen doporučit.

• Výborná komunikace

• Ochota
    • Zdvořilost
    • dárek v podobě silikonového pouzdra je užitečný, na rozdíl od špuntíků MiKey nabízených v jiných obchodech, které nefungují
    • Doprava zdarma

Dodané tvrzené sklo k zakoupenému mobilu nesedělo, když jsem kontaktoval telefonicky obchod, dostal jsem s omluvou instrukce, jak postupovat. Ještě ten den mi poslali nové sklo, které předtím ověřili, jestli sedí. Dorazilo následující den. Maximální spokojenost, tomuto říkám solidní přístup. Všem doporucuji

V obchodě jsem nakupoval poprvé a mohu jen doporučit.Ochota majitele ke komunikaci,vstřícnost a odeslání zboží opravdu na velkou 1.
    Další výhodou cena+dárek a hlavně doprava zdarma!

Objednané zboží nebylo na skladě přestože bylo v obchodě psáno skladem. Zaplacené peníze mně byly obratem vráceny.