• rychlé jednání

s čistým svědomím tento obchod doporučuji.

Reakce obchodu ulefones.cz

děkujeme za Váš nákup a za kladné hodnocení. Moc nás těší, že jste byl s nákupem spokojen, a že nás doporučujete dále.

Ještě jednou děkujeme a těšíme se na Váš další nákup na ulefones.cz

• sem spokojen

Dobrý den Petře,

děkujeme, jsme rádi, že jste byl se vším spokojen. Pokud budete v budoucnu potřebovat cokoliv dalšího, jsme tu pro Vás.

• blesková reakce, zboží doručeno za 9 hodin
    • dodatečné dotazy zodpovězeny velmi rychle a přesně

Dobrý den Renti,

děkujeme za Vaše hodnocení i nákup a budeme rádi, když se na nás zase v budoucnu obrátíte. Jsme rádi, že jste byla se vším spokojena, protože to je náš cíl a zároveň naše práce.

• Vše OK

Dobrý den ,

jsme rádi, že jste si pro nákup mobilního telefonu vybral náš obchod. Je pro nás příjemné oceněn. Pokud budete v budoucnu cokoliv potřebovat, jsme připraveni Vám vyjít zase maximálně vstříc.

• nesedí údaje s webem

Na webu máte OS Android OREO 8.1, telefon je dodán s 7.1, není známo kdy bude možnost aktualizace.

Reakce obchodu ulefones.cz

o této nesrovnalosti jsme obeznámeni, technické parametry jsou však uvedeny dle technické dokumentace od výrobce. Věřím však, že výrobce tuto chybu brzy opraví a vydá dlouho očekávanou aktualizaci systému.

Rovněž bych Vám chtěl poděkovat za upozornění na tento nedostatek.

Děkujeme Adam Kratochvil, www.ulefones.cz

Maximální spokojenost. Jeden den objednáno, druhý den doručeno.

Reakce obchodu ulefones.cz

děkujeme za super hodnocení, moc si toho vážíme. Rychlost je dnes jedno z nejdůležitějších kritérií dobrého e-shopu a pracujeme na tom, abychom dodali zákazníkům zboží co nejrychleji. Také proto využíváme služeb spolehlivých expedičních firem.

• Dobrá cena.
    • Rychlost dodání.

Reakce obchodu ulefones.cz

moc děkujeme za skvělé hodnocení, kterého si moc vážíme :-) Rádi jsme se o Vaši objednávku postarali se vší péčí.

Děkujeme Adam Kratochvil, www.ulefones.cz

Rychlé dodání, dobrá komunikace a dobře zabalené zboží:-) Doporučuji

Dobrý den Lucie,

děkuji za skvělé hodnocení, moc si toho vážíme. Přistupovali jsme k Vaší objednávce s veškerou pečlivostí a snahou ji k Vám co nejlépe a nejrychleji doručit. Je skvělé, že se to podařilo. Věřím, že se na nás brzy opět obrátíte, až budete potřebovat pomoci s výběrem další mobilního telefonu, nebo jiného příslušenství.

Děkujeme Adam Kratochvil, www.ulefones.cz

Vše ok. Rychlá komunikace, rychlé dodání. Super, doporučuji.

Dobrý den Modrá,

velice děkujeme za kladné hodnocení naší práce. Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen a budeme se snažit neustále pracovat na zlepšování našeho servisu vůči Vám zákazníkům.

Děkujeme Adam Kratochvil, www.ulefones.cz

Obchod super, skvělá domluva, DOPORUČUJI! Domluva s řidičem ppl -100%. Prostě katastrofa.

Reakce obchodu ulefones.cz

jsme rádi, že jste byl se servisem z naší strany spokojen. Tohle jsou věci, které bereme jako samozřejmost v rámci našeho fungování a poskytování servisu našim zákazníkům. Samozřejmě nás těší, když nám zákazníci dají pak zpětnou vazbu, že byli s naším přístupem spokojeni.
    Rovněž nás mrzí potíže s přepravcem, jedná se však o individuální jednání řidiče, z toho důvodu u nás můžete zvolit z více variant dopravy.

• Rychlá odezva
    • Skvělá komunikace
    • Přehledný eshop
    • V popisu Android 8,ale na telefonu pouze Android 7

Dobrý den Kamile,

mnohokrát vám děkujeme za Vaší recenzi! Jsme rádi, že jste byl s komunikací v našem obchodě spokojen, je to jedna z věcí, na které si zakládáme.
    Parametry produktu čerpáme přímo ze stránek výrobce, který uvádí operační systém telefonu Android 8.
    Výrobce jsme zkontaktovali, dle jeho vyjádření by telefon měl obdržet slibovaný systém co v nejbližší době.

Děkujeme Adam Kratochvil, www.ulefones.cz

Vše proběhlo bez problémů. Zboží dorazilo rychle a v pořádku.

Reakce obchodu ulefones.cz

těší nás Vaše kladné hodnocení, a to že nás doporučujete k nákupu ostatním lidem! Jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku a doručení zboží proběhlo rychle. Moc nás těší, že jste byl spokojen s nákupem a budeme se těšit na další objednávku na našem eshopu!

Mějte se hezky,

A. Fojtík
    www.uleFones.cz

• Okamžité odeslání, perfektní komunikace s pánem na telefonu!

Dobrý den Stanley,

děkujeme za Vaše hodnocení i důvěru, kterou jste vložil v náš obchod.
    Věříme, že s novým telefonem budete naprosto spokojen.
    V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat, jsme tu pro Vás.

• Rychlost, přesnost, ochota

Dobrý den RAF 1973,

děkujeme za Vaši recenzi a budeme rádi, když se na nás znovu obrátíte v budoucnu, až budete kupovat třeba něco dalšího než mobilní telefon, protože ten věřím, že Vám vydrží dlouho.

Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký víkend.
    Adam Kratochvil www.ulefones.cz

Vše bez problému a rychle zařízeno. Maximální spokojenost

Dobrý den Jirko,

jsme rádi, že jste byl se vším spokojen. Snažíme se řešit všechny objednávky rychle a pružně, protože to je dneska jeden z klíčových faktorů v rámci nákupu na internetu, který zákazníci vyhledávají. Pokud budete v budoucnu shánět cokoliv dalšího k Vašemu novému telefonu, jste mu pro Vás.

Děkujeme
    S přáním hezkého dne Adam Kratochvil
    www.ulefones.cz

• na písemné i telefonické konzultace reagovali ihned

- neznámá

Dobrý den Frido,

moc Vám děkujeme za Vaše hodnocení! Na komunikaci se zákazníky si zakládáme a jsme moc rádi, že Vaše hodnocení potvrzuje, že jsme na té správné cestě! Jsme také moc rádi, že nás doporučujete ostatním zákazníkům k nákupu, velice si toho vážíme!

Přeji Vám hezký zbytek dne,
    Adam Kratochvil. www.ulefones.cz

• Hodnocení bylo odstraněno – zákazník hodnotí nákup v jiném eshopu.

• Dobré ceny
    • Přehledný web
    • Rychlé dodání zboží
    • Žádné jsem nezjistil

Musím říci, že jsem již objdnával z mnoha obchodů, ale takto rychle mi nikdy žádné zboží nebylo doručeno. Jeden den a to ve 12:00 hodin jsem zboží objednal a ten samý den ve 14:00 hodin,jsem přijal e-mail, že zboží bylo desláno. Následně druhý den ráno mi mobilní telefon doručila PPL a to jsm neměl expresní doručení, ale běžné doručení. Děkuji a jen doufám, že v případě, že by se s mobilním telefonem něco stalo, byla by např. reklamace vyřízena stejně :-)

Dobrý den Vaněc,

Neváhejte se na nás příště opět obrátit, až budete potřebovat pomoct s výběrem správného mobilního telefonu, ochranného obalu nebo jiného příslušenství. Záleží nám na tom, abyste vybral vždy správně.

S přáním hezkého dne,
    Adam Kratochvil www.ulefones.cz

• Doručení do 24 hodin

Dobrý den Kormidloňáku,

Moc nás těší Vaše kladná reakce na rychlost dodání! Vždy se snažíme aby byl balíček co nejrychleji u zákazníka :-)

Ještě jednou děkujeme za Vaše hodnocení a přejeme hezký zbytek dne!

Adam Kratochvil, www.ulefones.cz