• Děti milují open ended hračky a rozhodně se vrátíme k dalšímu nákupu.
    • Skvělá nabídka
    • Velmi rozumné a příznivé ceny

S nákupem jako takovým i kvalitou zboží jsem velmi spokojena. Doporučuji.

Milá Dito,
    děkujeme vám za pozitivní recenzi! Jsme moc rádi, že jste byla s nákupem v našem e-shopu spokojena a budeme se na vás těšit třeba zase někdy příště :-)

Ulanik

• Úžasný obchod a úžasné produkty který rozvíjejí dětskou motoriku a smyslové vnímání velmi doporučuji tyto krásné výrobky které jsou podle mě velmi cenově dostupné a zabaví dítě na delší dobu navíc se dají s výrobky vymýšlet různé hry takže si myslím že za nás má 10 hvězdiček z 10.
    • Žádnou nemám

Asi se budu opakovat ale produkty jsou velmi kvalitní velmi propracované zároveň velmi jednoduché lehké a hlavně velmi zábavné.

Milý zákazníku,
    jsme moc rádi, že vše proběhlo k vaší spokojenosti. Zase se u nás na e-shopu někdy zastavte, budeme se těšit :)

• cenově dostupné
    • výborný m etodický maateriál
    • skvělé na omak
    • přírodní
    • žádná

Dobré by bylo kožnost dokoupit náhradní díly

Milý zákazníku,

děkujeme vám za pozitivní recenzi! Jsme moc rádi, že jste byl s nákupem v našem e-shopu spokojen a budeme se na vás těšit třeba zase někdy příště :)

• Kvalita zboží

Hračka v pořádku dorazila, hned mne zaujalo, jak je řešená. Kvalitní zpracování, vše se malému dobře drží. Navíc je hračka v praktickém dřevěném boxu, takže nemusím řešit, kam vše naskládám. Jsem nadšená. ❤️