objednání, doručení, vše bez problémů, piliny budu teprve zkoušet tuto sobotu, tak uvidím jaké budou

• rychlost,spolehlivost

• udírna není prosklená

• Rychle vyrizeni

Spokojenst jiz jsem nakupoval vickrat

• skvělá komunikace, rychlost dodání

Reakce obchodu Udírny.eu

děkujeme za kladné ohodnocení našeho obchodu. Věříme, že budete se zbožím od nás spokojeni a těšíme se na Váš další nákup v budoucnu. Pokud náš obchod doporučíte Vašim přátelům, budeme velmi rádi.

S pozdravem Udirny.eu

• Nelíbí se mi práce s miskou na piliny,je horká a špatně se dává zpět po doplnění pilinami když používám elektrikou spirálu

• bez problému

• rýchle vybavenie objednávky