• vše v pořádku
    • nic mě nanapadá

Za mě v pořádku, nebyl jediný problém.

Objednala jsem si vedle kolébky také kombinézku pro narozenou vnučku. Podle Vaší nabídky na webové stránce nejdříve nebyla nabízená velikost, zvolila jsem větší velikost, zde jste mně kontaktovali telefonicky, že u této kombinézky je rozbitý zip. Kontaktoval mně pán od Vás, říkal, že je skladník a podívá se, zda ve skladu ještě není nějaká kombinézka, že mi zavolá. Dodnes mně nikdo nekontaktoval, kombinézka je zaplacená, psala jsem e-mail, nikdo mi neodpověděl. Kolébku za 4.200,-Kč jsem také zakoupila opět jinou než byla ve Vaší nabídce. Nabízená na webové stránce také nebyla k dispozici. Stále tedy čekám, že se mi někdo ozve ohledně kombinézky, nebo se mi objeví peníze zpět na účtu, ze kterého jsem ji platila. Raději bych kombinézku. Již Vám nemohu důvěřovat, nemohu nikomu Vaše služby ani doporučit, musela bych se pak za doporučení asi stydět. Číslo, ze kterého jste mi volali jsem si s důvěrou ve vaše služby neuložila, nyní, když neodpovídáte na e-maily, nemohu ani zavolat, nikde totiž není žádné telefonní číslo v kontaktech. Co tedy dál, odpovíte aspoň na můj e-mail, když jsem Vám během dvou dnů zaplatila celkem přes 5.000,-Kč? Asi nemáte ani přehled co nabízíte, komu nabízíte, nekomunikujete a ještě si napíšete o hodnocení. Takto dlouho na trhu asi nebudete, nebudu Vás tedy ani nikomu doporučovat. S pozdravem Jarmila Dvořáková

Reakce obchodu Udělat Radost

Vážená paní Dvořáková,
    celá situace nás velice mrzí a omlouváme se za ni. Dovolte mi pár slov na vysvětlení. V době, kdy jste prováděla objednávky se u eshopu měnil majitel a s tím byly bohužel spojené i zmatky s Vašimi objednávkami. Je nám jasné, že se tímto nemůžeme ani v nejmenjším omlouvat, spíše se snažíme situaci vysvětlit.
    Ohledně kombinézky, situace je v řešení a měla byste dostat e-mail s instrukcemi, jak dále postupovat. Rozhodně to není tak, že bychom nechtěli komunikovat. Věřím, že určitě nalezneme společné řešení.
    Za celou nepříjemnou situaci se ještě jednou omlouváme.
    S přáním hezkého dne,
    nový tým Udelatradost.cz

Objednavka vyrizena rychle a dorucena do ruheho dne po zaplaceni. Vrele doporucuji.

• Rychlé dodání zboží
    • Nízké ceny

• rychlé doručení -spokojenost

• přehledné webové stránky
    • je viditelné kolik kusů zboží mají na skladě

Objednávala jsem toto zboží v jiném e-shopu (elisdesign) a čekala jsem na něj měsíc, nakonec mi vrátili peníze, že zboží není a není už nikde k sehnání. Objednala jsem tedy na tomto e-shopu a zboží mi bylo doručeno do dvou dnů :-)