• Program nelze zprovoznit, není k dispozici kód pro instalaci.
    • Instalací jsem poveřil počítačového odborníka, ale vůůůbec nic.

Reakce obchodu JCR - účto Pohoda

Dobrý den, děkujeme za Vaší reakci ale myslím, že tato určitě není zcela korektní a určitě bylo lepší v tomto případě zavolat. Musí jít o nedorozumění. Pokud jste program zakoupil, na faktuře je číslo v poznámce i s popisem aktivace. To je standardní postup. Jelikož jste učinil reakci jako anonym, nemůžeme ani nic zkontrolovat a pomoci Vám i s instalací. Anebo jinak, tuto fakturu Vám tedy pane Valto zasíláme ještě jednou mailem a prosím pozorně ji prohlédněte. V poznámkách se toto dlouhé číslo nachází. Případně ať nás kontaktuje Váš odborník, ochotně ho zaškolíme s instalací. S pozdravem a přáním hezkého Jiří Rynda

• dobré ceny
    • výhodné slevy

pohodlný nákup
    dobrá komunikace (online)

• rychlost, spolehlivost
    • nemá

spokojenost

• Internetový prodej, kde si zákazník v klidu rozmyslí, co potřebuje.
    • Odborné pojmy u jednotlivých variant softwaru. Ne vždy jsem ihned porozuměl tomu, co umí.
    • Také doporučuji se více pochlubit akcí pro začínající podnikatele, kterou poskytujete. Při rozjezdu je to milý, vstřícný krok.

Pohodu doporučuji, neboť jsem našel přesně to, co potřebuji ke své práci. Varianty účetního softwaru jsou příjemně sestaveny dle nároků uživatele. Srozumitelnou objednávku doplnilo včastné dodání. Doporučuji.

Reakce obchodu JCR - účto Pohoda

Dobrý den, děkujeme za cenné podněty. Určitě budou pro zamyšlení a podkladem v budoucích úpravách.

• Profesionální přístup

Odborná znalost, profesionální personál. Doporučuji.

Rychlost obchodu mne velmi překvapila.

• Nákup v klidu z domova
    • výborná komunikace
    • velice rychlé dodání

Jednoznačně mohu doporučit

• Přehlednost internetového obchodu.
    • Žádné slabiny jsem nezjistila.

Jenom doporučuji.Po objednání jsem zásilku měla druhý den doma.

• přehlednost

• Nákup na dopručení

• zatím nevím

• rychlost, možnost komunikace telefonem
    • placení přes internet

Doporučila, jsem spokojená, bylo to rychlé a i když jsem zazmatkovala, telefonicky jsme si to ujasnili, super i zákaznický servis, účtovat umím, ale s instalací reporter designer jsem měla problém, za pár minut po telefonu jste poradili.

• Online stažení SW, možnost okamžitého použití
    • nemá

• kvalitní poradenství

Obchod by byl bez problému, nebýt poškozené lepičky na spodní straně krabice s produktem. Tím pádem upozornění, že po porušení padá nárok zboží vrátit, bylo bezpředmětné....

Reakce obchodu JCR - účto Pohoda

Ano, omlouváme se. Tyto pečetě jsou křehké a při přepravě se poškodit bohužel mohou. Zkusíme to lépe ošetřit aby to bylo pevnější.

• Nulové poštovné, zboží nabídl v akci za výbornou cenu.
    • Poněkud zmatený a nelogicky uspořádaný web.

Doporučuji. Poněkud zmatený web mě sice zpočátku od nákupu odrazoval, ale po objednání komunikovali velice dobře - poslali e-mail s potvrzením objednávky, pak e-mail o odeslání zboží s číslem zásilky a odkazem na sledování, příští den PPL balík přivezlo.

• klasika, spolehlivý
    • nemá slabiny

doporučuji, je to bez problémů. Jaromír Matura, Vraclav

• Rychlost, pohodlí...
    • Internetové obchody někdy nesou riziko, ale to není váš případ...

OK