• velmi příznivá cena knih

• Bohatý katalog knih
    • Rychlost dodání zboží
    • Bezproblémová komunikace
    • Ceny
    • Nic, možná jen jednotné ceny dopravy 99 Kč (ČP, PPL, Zásilkovna).

Knihy nakupuji velmi často a na Ucebnice.cz se rád vracím. Bezproblémový obchod, široká nabídka knih, slušné ceny, bezproblémové a rychlé dodání. Co víc si přát? Snad jen aby Zásilkovna nestála 99 Kč jako pošta a kurýr. Jsem zvyklý platit za dopravu do Zásilkovny i o polovinu méně a jak se říká: "halíře dělaj talíře" :-)

• Obchod ma velmi sirokou nabidku knih.
    • Rychle dodani.
    • Super ceny.
    • Hure se vyhledava na webovych strankach obchodu. Osobne jsem vyhledavala knihy radeji na jinych webech, kde bylo mozne napriklad vyhledavat knihy dle veku ditete. Pote jsem si konkretni knihu nasla na webu ucebnice.cz a objednala ji.

Obchod me prekvapil sirkou spektra nabizenych knih i jejich cenami. Jako dalsi plus je rychlost dodani. Dekuji

• Příjemné ceny, rychlost doručení

• knihy byly velmi dobře zabaleny, velký výběr knih všech oborů , příznivá cena

• Velký výběr knih, sehnala jsem tu všechny knihy, které nikde jinde pohromadě neměli.
    • Poměrně dobré ceny
    • Po potvrzení objednávky se mnou prodejce 10 dní nekomunikoval, až po 10 dnech a třech mailech (dovolat se mi nepodařilo) jsem dostala odpověď, že je objednávka kompletní a bude předána dopravci.

Zpočátku jsem byla přístupem prodejce velmi zneklidněná, 10 dní jsem netušila na čem jsem. Po 10 dnech jsem se konečně dočkala reakce, že byla objednávka předána dopravci. Takže jsem se tedy přece jen dočkala a obchod bych nakonec doporučila. Kámen úrazu je zde ale minimální komunikace se zákazníkem.

• levnější oproti konkurenci
    • příšerná komunikace a řešení problémů
    • zdlouhavé vyřizování reklamace
    • není možné se na eshop dovolat

Byl mi zaslán jiný titul, protože na stránkách nebylo změněna fotka u titulu s podobným názvem. Ihned jsme jim psala a zaslání titulu správného atd. Dovolat se na eshop není možné. Reakce na email trvá několik dní. Během komunikace byly informace podávány nepřesně. Po 9 dnech od mé žádosti o reklamaci jsem se konečně dočkala potvrzení, že mi tedy vrátí peníze za titul, ale ten, který potřebuji mi nepošlou, ať si vytvořím novou objednávku.
    O proplacení peněz za poštovné reklamace jsem jim musela psát znovu a zvlášť, přesto, že v jiném mailu sami napsali, že mi je pošlou.
    Nikdy více.

• Super ceny
    • Popis produktu neodpovida realite

Nespokojenost! Popis produktu zavadejici, tam kde si myslite ze v akci nakupujete cele baleni ale prijde vam jen jeden artikl. Komunikace se zakaznickym servisem dost neprofesionalni!

• Sympatické ceny
    • Zásilka zatím nedošla

• příznivé ceny, bleskové vyřízení i doručení

rychlé vyřízení a bleskové zaslání, kniha bezvadně zabalená

• Sortiment, ceny

• Rychlé
    • Dobře balené

• cena knihy

• Komunikace obchodu
    • Skvělé ceny

• Rychle, s nejlepší cenou na internetu.

• Plně konkurenční ceny a bezkonkurenčně rychlé dodání!