• Jsem velice spokojena,moc hezky vecicky :-) rychlost,do druheho dne,coz je velice skvele,komunikace take :-)

Doporucuji vsem,rychlost,spokojenost :-)

• Rychlost dodani a skvela komunikace

Bajecny e-shop se skvelym pristupem k zakaznikum.

• Neskutečná rychlost, jeden den objednám a do dvou dnů mám doma. Zboží je kvalitní a krásné. Ceny také víc jak přijatelné.

Naprostá spokojenost

• žádné nemám

Doporučila bych tento obchod protože vše bylo rychle vyřízené a přišlo v pořádku. Proti nemám nic :)

• Vse v poradku, doruceno za par dni. Doporucuji ;-)

Naprosta spokojenost

• Rychle doručení a bezproblémová komunikace...
    • Proti nemám vůbec nic...

S nákupem ubarusky.cz jsem spokojen a a uz to byl můj třetí nákup a bez starostí ☺

• Rychle vyrizeni, vynikajici komunikace se zakaznikem.

Doporucit vsem!

• Zboží dorazilo vždy v pořádku a brzy. Přehlednost stránek a nejdostupnější cenová relace oproti jiným eshopům s těhotenským oblečením.

Nakupuji zde podruhé těhu oblečení. S paní Jankovou je příjemná a milá komunikace, výměna zboží není problém, jen doporučuji si u oblečení filtrovat zboží skladem, pak máte zaručené zboží, že vám přijde do druhého dne od zaplacení.
    Celkově jsem s obchodem a kvalitou zboží spokojená. Zboží vypadá ve skutečnosti stejně jako na obrázku. Vřele doporučuji všem nastávajícím maminkám.

• okamžitá komunikace připroblémech
    • rychlé doručení

• Rychlé vyřízení objednávky, balíček dorazil druhý den. Zboží mi sedí perfektně, jen doporučuji u těhu oblečení se pořádně přeměřit.

Nejlevnější těhu oblečení, které jsem našla, a vypadá stejně jako na obrázku. Velký výběr doplňků pro děti i maminky. Super obchod :)

S nákupem jsem byla velmi spokojená, všem vřele doporučuji.

• Rychle dodání, vzdy zboží, ktere jsem si vybrala, v případe, že není na sklade, tak osobní domluva formou emailu na náhradě - jiném zboží-tetminu doručení ... hnízdečko melo dobu dodání 3 týdny, doma jsem ho mela za 3 pracovni dny

Mohu jen doporučit. Toto je Můj třetí nákup.

• Rychle jednani,super material
    • Nemam zadne

Doporucuji

• Rychlé vyřízení objednávky,dodání během dvou dnů,příjemná komunikace s obchodem a krásné zboží.

S nákupem jsem byla nadmíru spokojená,zboží je pěkné a kvalitní,objednávka byla vyřízena velmi rychle.Za mě spokojenost!

Vše proběhlo v pořádku. Věci jsou krásné. Vřele doporučuji.

spokojenost

• Krásné věci za dobré ceny

Rychlá komunikace a rychlé dodání.

• rychla komunikace

nekvalitni odvedena prace, nechavala jsem si potisk nozicek na tricko. za 536kc s postovnym. Na jedne nozicce zazehlena nit, u prukrcniku presita latka pres sebe

• Ochota, super komunikace, rychlé dodání, krásné a kvalitní zboží.

Paní mě dokonce k dečce nechala došít ve stejném vzoru polštářek. Jsem velice spokojená :)

• Rychlé dodání a hlavně neposkozene zboží. Velká spokojenost...

Tento internetový obchod mohu doporučit.