• Rychlé a spolehlivé dodaní.

• super cena
    • rychle dodanie

Rozhodne nedoporucuju, objednal jsem si 8" desku, vsude bylo napsane, ze je 8", ale realita byla jina, je to 8.25 tudiz pro me nepouzitelna, bohuzel jsem z nadseni hned desku pouzil a lehce ji škrábl, tudiz uz nesla vratit, takze 1400,- nekde...

Zdravím,

Je mi líto této negativní recenze. Desku jste si objednal už v květnu, hodnocení píšete v srpnu. To stále nevadí, co mě mrzí je ten fakt, že jsme to mohli v pohodě vyřešit. Nemělo by se stávat to, že zákazník obdrží jiný rozměr nebo jinou věc, než si objednal.

Ale jsme stále lidi, kteří se občas mýlí. Pokud jste obdržel jinou velikost, za to se omlouvám! Měl jste ihned napsat a pokud deska byla lehce škráblá, i tak bychom Vám ji vyměnili. Snažíme se vyjít zákazníkovi vždy vstříc.

Pokud jste desku nepoužíval, není problém Vám ji vyměnit nebo vrátit peníze:) Napište nám na email: [email protected].

Užijte si den,
    Týna - Tynadraw.cz

• Rozmery zbozi

• Komunikace, vstřícnost, rychlé jednání.

Rychlí a poctiví

• Zboží ve vysoké kvalitě
    • Dobrá komunikace s podporou
    • Velký sortiment těžko sehnatelného zboží

• rychlost, ochota, příjemná a milá komunikace

• Osobní/ Přátelský přístup k zákazníkovi

Naprosto skvělý obchod, velký výběr, bleskové odeslání zboží, spokojenost!

• Spokojenost,
    • Rychlé doručení

• možnost vyzvednutí na mnoha místech
    • poštovné není zdarma, ani nad určitou částku což je škoda

Zdravíme Vás,

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi:) moc si toho vážíme!

Poštovné zdarma se vztahuje na objednávky nad 2.000,-Kč:)

Ještě jednou díky za důvěru:)

S přáním všeho dobrého,

Kristýna - Tynadraw

Jsem naprosto spokojený s tímto obchodem, zboží bylo úhledně zabaleno a svázáno stužkou, setkal jsem se s tím poprvé, udělalo to na mě velmi dobrý dojem.

Zdravíme Vás Beerslave,

Moc děkujeme za více než pozitivní recenzi a jsme rádi, že se Vám styl balení líbil a ještě více nás těší, že Vaše zboží dorazilo v pořádku:))

S přáním všeho dobrého,

• Milá a velmi, velmi ochotná dievčinka ☺️
    • Neviem o nich

Zdravíme Vás,

Děkujeme za milou recenzi!

pro náš obchod je zákazník na prvním místě a vždy se mu snažíme vyjít vstříc:)) Navíc se zákazníky jako jste vy to jde velice snadno:))

Ještě jednou díky a mějte se skvěle:)
    Kristýna - Tynadraw

• rychlé a bezproblémové vyřízení a doručení objednávky, zboží v naprostém pořádku.

Původně jsem z tohohle obchodu objednat nechtěl, jelikož jsem jej neznal a nevěřil mu. Teď jsem rád, že jsem nakonec objednal

Zdravíme Vás,

moc díky za pozitivní recenzi! Těší nás, že jsme nezklamali Vaši důvěru a že jste ve finále se zbožím spokojen:) Lépe to dopadnout nemohlo:)

Ještě jednou díky a věříme, že Vás ani příště nezklameme!

Mějte fajn den,

Rychlé vyřízení objednávky.

Zdravíme Vás Lenko,

děkujeme za pozitivní recenzi! Rychlost dodání zboží je pro nás velice důležitá, ačkoliv někdy to nezávisí úplně na nás, ale na dopravci:))

Díky, že jste si vybrala zboží právě u nás:)

Mějte se skvěle,
    Kristýna - Tynadraw

S nákupem jsem velice spokojena, dopoledne jsem si objednala tričko, které bylo ten samý den expedováno a moc hezky zabaleno.

Zdravíme Vás Pavlino,

děkujeme za pozitivní recenzi!

Z vlastní zkušenosti víme, jak je "otravné" čekání na svůj balíček:) Proto objednávky vyřizujeme ještě ten samý den a ihned je dáváme k expedici, aby k zákazníkovi dorazili co nejdříve:)

Jsme rádi, že Vaše zboží přišlo včas a v pořádku!

Mějte fajn den,
    Kristýna - Tynadraw

• Osobní kontakt se zákazníky, přátelská atmosféra, kvalitní zboží a rychlost dodáno zboží
    • ŽÁDNÁ

Zdravíme Vás,

děkujeme Vám za pozitivně nabitou recenzi! Moc si toho vážíme a děkujeme za projevenou důvěru:)

Mějte se skvěle,
    Kristýna - Tynadraw

Zaslání proběhlo velmi rychle, bezproblémově. tynadraw.cz má velmi kreativní nápady, tento eshop se mi moc líbil!

Zdravíme Vás,

moc děkujeme za pozitivní recenzi a těší nás, že Váš nákup proběhl v pořádku:) Věříme, že to nebyl Váš poslední nákup v našem obchodě:))

Děkujeme za důvěru!

• ochota
    • dobrá komunikace
    • rychlé doručení
    • skvělý obchod

Zdravíme Vás Michaelo,

děkujeme Vám za kladné hodnocení:) Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a doufáme, že ani následující objednávky Vás nezklamou:)

Děkujeme a mějte se víc než skvěle:)