• rychlost, spolehlivost, osobní kontakt

Vřele doporučuji, evidentně vřelý vztah k zákazníkovi.

• Velmi rychlé a milé jednání. V době kdy se nikde nedala sehnat kola ve střední cenové relaci mi ho doručili do druhého dne.

• ochota, rychlost

• Rychle dodání, výhodná cena

• Rychlé jednání
    • Snadná domluva

• Velmi flexibilní a rychlá komunikace, ochota, dodání hned druhý den po odeslání platby

• rychlá reakce
    • dobré ceny
    • dobrá komunikace

S panem majitelem jsem po objednání prodiskutovala velikost, ochotně mi poradil, padlo mi to krásně, zboží samo o sobě perfektní ale to už je o značce kterou člověk kupuje, nicméně mohu 100% doporučit, mezi velkým výběrem e-shopů jsem zvolila tento a byla to super volba! Zboží dorazilo téměř okamžitě.

• Profesionální a vstřícný přístup k zákazníkovi.

• perfektní komunikace jak s personálem tak s majitelem

• skvelá komunikácia s predajcom

• Rychlé, vstřícné jednání jednání. Rychlé dodání.
    • Zboží na svých stránkách avizovali jako "skladem", objednávku potvrdili. Na následný telefonický dotaz, zda mohu zboží vyzvednout v jejich kamenném obchodě, jak bylo objednáno, ovšem sdělili že ne, že ho tam nemají, nicméně slíbili dodání do tří dnů. Týden se nic nedělo, proto jsem znovu zavolal, majitel sdělil, že dodavatel zboží má a přislíbil je doručit do tří dnů, s tím, že věc ještě prověří. Následně mi volal, že zboží nikde v ČR vůbec není a bude cca za čtvrt až půl roku díky hurikánu v Japonsku, který zpozdil lodě (!!!) Zboží přitom obchodník dodnes avizuje jako "skladem". Uvažuji o soudním řešení, rovněž ČOI by se o toto neuvěřitelné klamání spotřebitele mohla zajímat. Obchod rozhodně nedoporučuji.

Reakce obchodu Twinsport.cz

Dobrý den pane Flora,
    děkuji za vaši recenzi,ano toto se stalo,pedály které jste si objednal jsme den nebo dva dny před vaší objednávkou zasílali zákazníkovi na slovensko tudíž jsme je v den objednání neměli skladem.Prověřili jsme dostupnost u našich dodavatelů ,ale nikdo je neměl ani výhradní dovozce Shimana který nám je přislíbil do týdne z centrálního skladu v německu.Tuto skutečnost jsme vám po telefonu sdělili,když v termínu pedály nedorazily bylo nám výhradní dovozcem sdělěno,že kvůli bouřím jak popisujete zboží bude až začátkem příštího roku,což jsem vám osobně také zavolal a zároveň se omluvil za vzniklé komplikace.Pedály již na stránkách nemáme zobrazeny a rozhodně si nemyslím,že vás někdo z nás urazil nebo se nechoval slušně.
    Omluvu z naší strany jste po telefonu přijal,ale i tak se vám ještě jednou omlouváme.
    S pozdravem,
    Jiří Štolpa

• Vstřícné osobní jednání

• +++++

• Rychlost vyrizeni nakupu a dodani zbozi

Nakup v tomto obchode mohu jen doporucit.

• Ochota operativně řešit mimořádnou situace (zboží bylo prodáno den před vyzvednutím) k mojí plné spokojenosti

Obchod nabízel na svém e-shopu zboží, které fakticky neměli skladem. Ano, poděkovali za objednávku a zároveň se omluvili za to, že objednané zboží již nemají. Ale stále je to tak, že nabízeli něco, co nemají ?

Super obchod