• Nemožnost vyzvednout na skladu! Zbytečných 70kc za zasilkovnu kde zboží leželo asi 15minut.

Reakce obchodu TVplysaci.cz

osobní odběr je možný pouze na výdejních místech Zásilkovny.
    Vše máme uvedeno podrobně na našich stránkách.
    Příště si prosím lépe prostudujte možnosti dopravy.

www.tvplysaci.cz

zboží nedorazilo, nikdo se neozval, žádná zpráva - prostě nic. Zvláštní jednání.

děkujeme za hodnocení.
    Patrně jste si nevšimla, že u zboží, které jste si objednala, byla poznámka, že není skladem, ale že je objednáno a během týdne bude opět naskladněno. Není pravda, že jste nebyla informována, posíláme vždy několik informačních e-mailů - potvrzení objednávky, informace o vyřízení objednávky a nakonec informace od přepravní společnosti.
    Jinak téměř veškeré zboží máme skladem a odesíláme do druhého dne.

• Vyhodu zadnou nevidim
    • Zbozi po 14dnech od objednani zatim nedorazilo velmi dlouha dodaci doba

děkujeme za dotaz.
    Zboží nebylo objednáno před 14 dny, jak uvádíte, ale před 6 dny.
    Od nás již bylo odesláno, pravděpodobně došlo ke zpoždění zásilky u přepravce.
    Již by mělo být doručeno.

• rychlé doručení

doručené zboží neodpovídá fotografii na e-shopu

Děkujeme za upozornění.
    Máte pravdu, u plyšové pandy 20 cm, kterou jste si objednal, byla od našeho dodavatele ne příliš jasná fotografie.
    Již je na stránkách opraveno.
    Omlouváme se za komplikace, zboží můžeme samozřejmě vyměnit, případně můžete zboží vrátit.

www.tvplysaci.cz

Zboží bylo objednáno, potvrzena objednávka, následně zrušena - s omluvou

děkujeme za hodnocení.
    Bohužel, Vámi vybrané zboží (jak bylo uvedeno v detailu zboží) bylo vyprodané.

www.tvplysaci.cz

Zboží celou dobu měli v eshopu jako "skladem". Když jsem učinil objednávku, tak mi ji i potvrdili a následně přišla informace, že zboží není skladem. Nedostal jsem ani jakoukoli informaci o tom jestli ještě někdy bude / nebude...zájem o zákazníka nulový.

děkujeme za reakci.
    Bohužel, Vámi vybrané zboží bylo ten den odesláno jako poslední a již nebylo skladem.
    Následně jsme Vám nabídli (jako omluvu) náhradní zboží s dopravou zcela zdarma.
    Není tedy pravda, že zájem o zákazníka je nulový.

• Slibována dodací lhůta 2 dny, je to 10 dní, zboží nepřišlo

děkujeme za dotaz.
    Během vánočních svátků však e-shop nebyl v provozu (jak bylo uvedeno na našich stránkách).
    Zboží opět odesíláme od 6. 1. 2020.
    www.tvplysaci.cz

• na stránkách nebyla aktuální info o stavu skladu

Reakce obchodu TVplysaci.cz

děkujeme za reakci, omlouváme se.
    Zboží bylo označeno správně, že je skladem, ale objednal jste si zboží v počtu 3 kusů.
    Skladem však již byl pouze poslední kus.

www.tvplysaci.cz

Zboží jsem objednala před 14 dny a zatím vůbec nedorazilo, ani žádná zpráva, že by bylo na cestě.

Reakce obchodu TVplysaci.cz

ihned po Vašem objednání 27. 11. jsme Vás kontaktovali e-mailem, zda máte zájem o novou variantu Vámi objednaného zboží. Bohužel jsme od Vás odpověď neobdrželi a domnívali jsme se, že jste tudíž objednávku stornovala.
    www.tvplysaci.cz

• Recenze byla odstraněna - nejedná se o hodnocení nákupu.

• Zboží nedorazilo

Reakce obchodu TVplysaci.cz

omlouváme se za zdržení, ale u Vámi vybraného zboží byla poznámka, že je dostupné během týdne.
    Bohužel díky velikonočním svátkům došlo ke zdržení v naskladnění.
    Již je na cestě k Vám.
    www.tvPLYSACI.cz

• inzerované zboží nebylo k dostání :-(

Reakce obchodu TVplysaci.cz

Omlouváme se za komplikace. Bohužel Vámi vybrané zboží bylo ten samý den odesláno jako poslední.
    www.tvPLYSACI.cz

Došlo mi úplně jiné zboží než bylo na ilustračním obrázku u zboží. Navíc ani nebylo tak pěkné jako obrázek vyobrazoval.

Reakce obchodu TVplysaci.cz

objednávku jsme ověřovali. Došlo Vám přesně takové zboží, které jste si objednala (2 x dřevěný had velikosti 50 cm).
    Na obrázku je také reálná fotografie.
    Je tedy jen na Vás, zda se Vám zboží líbí, či nikoliv.
    www.tvPLYSACI.cz

• Vysoká cena. Hračka je opravdu malá, 14 cm, coz mi uniklo...

Reakce obchodu TVplysaci.cz

hračka je přesně tak veliká, jak je uvedeno v popisu, stejně tak i cena...
    S tím při objednávání musíte počítat. S tím nic nenaděláme...
    www.tvPLYSACI.cz

• jak mohu hodnotit, když zboží nemám

Reakce obchodu TVplysaci.cz

zboží Vám nedorazilo, protože jste si objednal plyšovou hračku, která je již půl roku vyprodaná (je uvedeno u zboží). Patrně jste si nevšiml.
    Nabízeli jsme Vám alternativu, ale bohužel jsme nedostali odpověď.

• Ucházející cena
    • Kompletní set plyšáků - žádná položka nechyběla
    • Zboží neodpovídalo fotkám

Na fotce byly všichni 4 plyšíci s vyšitým jménem a popis zboží nenaznačoval jinak. Dorazil set 4 tučňáků ale jméno měl vyšité jen jeden z nich. Považuji to za oklamání zákazníka a zboží jsem nevrátil jen proto že se jednalo o dárek.

děkujeme za reakci.
    Bohužel výrobce nově začal vyrábět tyto tučňáky bez vyznačených jmen, tzn. že se střetla v objednávce stará a nová verze tučňáků.
    www.tvPLYSACI.cz

• Zboží bylo poničené (Fany měla utržený cop)

děkujeme za připomínku.
    Omlouváme se za vadnou plyšovou Fanynku. Zboží bylo od velkoobchodníka zatavené v sáčku, tak jsme si toho nevšimli.
    Plyšovou hračku samozřejmě rádi ihned zdarma vyměníme.
    www.tvPLYSACI.cz

• Nelíbylo se mi,jakým způsobem to bylo zabalené,do černé folie,že kdyby někdo chtěl tak by toho plyšáka bez problému nožem nebo nůžkama rozřezal,setkala jsem se s tím poprvé a že to nebyl první plyšák,kterého jsem přes internet objednávala.

Reakce obchodu TVplysaci.cz

děkujeme za reakci. Zde s Vámi nemůžeme souhlasit. Plyšová hračka je zboží, které je možné bez problémů zabalit do pevné a nepromokavé fólie a nikdo se k ní dostat nemůže. Naše zboží je vždy pečlivě a důkladně zabaleno. Zásilky se tak u nás i ve světě posílají běžně...Nutno říct, že stejně tak i krabici je možné rozřezat a poničit...S pozdravem www.tvplysaci.cz

• i po telefonické domluvě barvy byla doručena hračka v nežádoucí barvě

Reakce obchodu TVplysaci.cz

děkujeme za hodnocení. Barva byla doručena správně dle domluvy hnědá. Tak bohužel nerozumíme reakci. Pravděpodobně jste si na obrázku nevšimla rezavého odstínu, který jste s hnědou zaměnila. S pozdravem www.tvplysaci.cz

• Největší slabina je dodání. Vybráno přepravou od České pošty. Také by to chtělo zapracovat na komunikaci se zákazníkem.

Obchod nemůžu úplně doporučit, ale každopádně pokud na zásilku nespěcháte tak Vám obchod bude vyhovovat.

Reakce obchodu TVplysaci.cz

děkujeme za reakci. Zboží bylo od nás odesláno hned druhý den po objednání. Bohužel dopravu České pošty a zdržení balíčku u tohoto přepravce nemůžeme nijak ovlivnit.