• 0
    • Rychlé vyřízení

Rychlé vyřízení, dobře zabaleno.
    A je moc milé ,a hezké dostat dáreček.
    Děkuji moc

Reakce obchodu Tvář a Tělo

Děkujeme za recenzi i Váš nákup. Věříme, že budete s našimi produkty spokojená/ý.

Tým Tvaratelo.cz

Zboží dostanu až do domu

• rychlost dodání

Reakce obchodu Tvář a Tělo

Děkujeme za recenzi i Váš nákup.

Spolehlivost, rychlost, komunikace....

• rychlé vyřízení

Tým Tvaratelo.cz

s produkty jsem spokojena, rychlé jednání

Reakce obchodu Tvář a Tělo

Děkujeme za recenzi i Váš nákup. Věříme, že budete s našimi produkty i nadále spokojená.

Tým Tvaratelo.cz

zboží dostanu pohodlně až do domu

Reakce obchodu Tvář a Tělo

Upřímně děkujeme za recenzi a Váš nákup. Věříme, že budete s našimi produkty spokojená.

Tým Tvaratelo.cz

Přehledné web stránky, rychlé a snadné vyhledávání produktu. Rychlé doručení.

Reakce obchodu Tvář a Tělo

Moc děkujeme za recenzi a Váš nákup, paní Šílená. Věříme, že budete s našimi produkty spokojená.

Rychlost dodání

Reakce obchodu Tvář a Tělo

Moc děkujeme za recenzi a Váš nákup. Věříme, že budete s našimi produkty i nadále spokojený/á.

• super obchod
    • spolehlivý

Balíček dorazil v pořádku, perfektně zabalený. S obchodem mám skvělé zkušenosti. Doporučuji!

Reakce obchodu Tvář a Tělo

Upřímně děkujeme za recenzi a Váš nákup. Věříme, že budete s našimi produkty i nadále spokojený/á.

Tým Tvaratelo.cz

S produkty jsem spokojena až na špatně fungující uzávěr Peptidum face gel. Bohužel tuto zkušenost mám i s uzávěrem na Biopeptide serum spray

Reakce obchodu Tvář a Tělo

Děkujeme za Váš nákup i recenzi, mrzí nás, pokud máte špatné zkušenosti s našimi uzávěry, předám tuto informaci vedení firmy a třeba na základě Vašeho podmětu dojde k úpravě uzávěru.

• rychlost dodání

Děkujeme za recenzi.

Tým Tvaratelo.cz

• Rychlost dodání a velmi milé překvapení v podobě dárku

Reakce obchodu Tvář a Tělo

Moc děkujeme za recenzi, jsme moc rádi, že Vás dárek potěšil. Věříme, že budete s našimi produkty i nadále spokojená.

Tým Tvaratelo.cz

• Jsem naprosto spokojená s výrobky i s dodáním. Dokonce jsem k výrobkům dostala i dárečky. Takže za mě max. spokojenost. Jde vidět, že se o klienty starají.

Reakce obchodu Tvář a Tělo

Moc děkujeme za krásnou recenzi. Věříme, že budete s našimi produkty i nadále spokojená.

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Přehledný eshop

Reakce obchodu Tvář a Tělo

Děkujeme za recenzi a Váš nákup. Věříme, že budete s našimi produkty i nadále spokojená.

Tým Tvaratelo.cz

Přehledný a příjemný vzhled web stránek. Snadná a rychlá objednávka produktů.

Reakce obchodu Tvář a Tělo

Ještě jednou děkujeme za recenzi a Váš nákup, paní Šílená. Věříme, že budete s našimi produkty i nadále spokojená.

Tým Tvaratelo.cz

• Hezké a přehledné webové stránky. Dobře se v nic vyhledává, poté snadná objednávka vybraného produktu. Rychlé dodání objednaného zboží.

Tým Tvaratelo.cz

V pohodě dostanu zboží až do domu

• Nakupoval jsem poprvé