Kupoval jsem u TURBADO mobil. V potvrzené objednávce napsali, že bylo objednáno 18.11., doručeno bude 20.11. Tak jsem se tedy 22.11. ptal, jak to tedy bude s tím dodáním. Okamžitá odpověď, že to posílají a doručeno bude 23.11. Asi se špatně domluvili s PPL, doručeno bylo 26.11. (asi jsem měl kliku, že tam byla mezi tím sobota a neděle, jinak nevím jestli by to stihli, vzhledem k tomu, že ještě v neděli to leželo na centrále). Ale jinak si nemohu stěžovat. objednaný mobil OK, s pečetí, funglovka. Což v předchozích 2 případech (v jiných obchodech) nebylo a zboží jsem kvůli tomu vracel. Takže za mě dobrý a mohu doporučit.

Reakce obchodu Turbado.cz

Vážený zákazníku,

velice Vám děkujeme za kladnou recenzi a doporučení. Za prodlouženou dobu doručení se omlouváme a uděláme vše pro to aby se podobná situace neopakovala. Po předání zásilek dopravci bývá doručení následující den, proč tomu tak nebylo u Vaší objednávky u společnosti PPL prověříme.
    Doufáme že nám zachováte přízeň i nadále.

Turbado.cz

Vstřícný přístup a velmi dobrá komunikace obchodu. Můžu jen a jen doporučit.

Perfektní komunikace, velká ochota , nízké ceny, kvalitní zboží.
    Všem doporučuji

• Nízké ceny

• Perfektni komunikace

• Nejlepší cena, rychlé dodání

Komunikace s obchodem je na velmi dobré úrovni. Při jakémkoli dotazu přijde okamžitě odpověď.

• Levné
    • Rychlé
    • Je-li to pravda, pak taky doprava do servisu a ze servisu zdarma v rámci záruky
    • Doprava zdarma

Při téměř nejlevnější ceně na internetu a zároveň rozdílnému sídlu společnosti respektive provozovatele od poskytovatele služeb kdesi v GB, to nepůsobí příliš seriózně. Zkušenost se počítá a tak platba předem a jen doufat že nepřijde místo telefonu cihla :D Telefon dorazil rychle, originální balení, faktura, doprava gratis, vše v pořádku a na jedničku. Mé obavy nebyly na místě a tak mohu s klidem jen doporučit!!! ;) Budu-li v budoucnu potřebovat nějaké zboží ze sortimentu této společnosti a bude mi vyhovovat i cena, pak jistě nakoupím i zde znovu.

• Vše OK.spokojenost.

Jediný obchod na internetu kde se dá koupit bez obav draží telefon.Rychlé dodání-super komunikace-dobrá cena-telefon orig.zabalen-recenze na obchod nezklamali.

• ochota
    • nízké ceny

• Dodávají přes ČR nikoliv zahraničí
    • Dostal jsem pouzdro zdarma, i když nebylo uvedeno u výrobku
    • Okamžitě po dodání zjišťovali, zda je vše OK.

Objednáno v Pondělí, dodáno ve Čtvrtek, pouzdro zdarma, veškeré dokumenty OK, není co řešit.

Zboží promptně došlo, všechno je v pořádku. Jakýsi stručný návod přišel v maďarštině, ale to je mi jedno. Kdo měl v životě smart mobil, je schopen se bez návodu obejít. To je jako chlap se ptá v Praze u pumpy: Fekezmeteš ranátok Brno? A náš mu odpoví: Obbočka na dálnici KAM? Rozhodně obchod doporučuji. A ten tablet je super.

• Rychlé doručení.
    • Skvělá komunikace.

Vše v pořádku, nemám co vytknout.

Rychlý obchod.

rychlé doručení a komunikace

• koupila jsem mobil HTC, objednala jsem barvu PINK a na obrázku byla krásná růžová, dorazila barva Cosmetic Pink a vypadá spíš jako zlatá, takže z barvy jsem dost zklamaná. Jinak s mobilem jako takovým jsem spokojená, zatím nejlepší co jsem kdy měla
    • jak mínus uvádím zklamání z barvy z telefonu, jinak zatím nic co by se dalo vytknout

dobrá komunikace

Vstřícné jednání ,ochota vyhovět .
    Po špatné objednávce přijel kurýr a zboží odvezl.

naprostá spokojenost - příznivé ceny, skvělá komunikace, rychlé dodání

• Rychlé dodání zboží.
    • 0