• možnost platby na dobírku
    • Málo věcí skladem

Kupoval jsem koncovku výfuku. Dorazila do 2 pracovních dnů. Všechno v pohodě, dobře zabalené.
    Ono taky... co jde pokazit na kusu trubky.

• žádná
    • Nulová komunikace
    • Vrácení peněz je až nemožné

Takový lidi by neměli mít žádný eshop, snad nejhorší zkušenost co jsem kdy měla. Od 9. měsíce bez zboží, po neustálém telefonování na číslo které zvedl pokaždé někdo jiný jsme se dostali k vrácení peněz. Absolutně nedoporučuji!

• špatný prodejce

Objednával jsem si zboží ktere mělo byt dostupné do 14 dnů, bohužel už je to měsíc od zaplacení a žadny info o dodávce.

OBJEDNAL JSEM LOKETNÍ OPĚRKU NĚJAK DORAZILA BEZ FAKTURY, PSAL JSEM JIM A NIKDO NEREAGUJE, NEDOPORUČUJI.

• Neochota

Špatně jednání, věci co si objednáte nejsou a ani Vám to neřeknou, musíte se připomínat.

• Ceny
    • možnost platby dobírkou
    • GLS

Objednal jsem zadní led světla a led spz dne 2.12. ještě tentýž den odpoledne obchod objednávku zabalil a odeslal, druhý den tzn. 3.12. objednávka doručena, nic poškozeného, vše přišlo podle objednávky a funkční, četl jsem zde recenze a trochu jsem se zdráhal, ale i tak jsem zkusil objednat a dobře jsem udělal, maximální spokojenost

• Žádné
    • Poslali špatné zboží
    • Nereagují ani na jednu reklamaci

Poslali špatné zboží místo mracitka na golf mk2 poslali na mk1 a reklamaci ignorují. Obchod NEDOPORUČUJI!!

• Dlouhá dodací lhuta
    • Neochota
    • Nezajem

Po objednání a zaplacení jsme čekali na objednávku strašnou dobu, když jsme psaly co a jak...tak se k naší objednávce moc neměly, když řekli že zjistí do půl hodiny jak to vypadá.. tak se potom už ani neozvali.

když jsme volali znova tak prý zapomněly po te jsme zrušily objednávku, aspoň že peníze poslaly ještě ten den.

Za mě hrůza .. Nedoporučuji ...

A to jsem objednával zboží co bylo na e-shopu skladem..

• rychlá komunikace
    • zboží odpovídá popisu a fotografiím

Po přečtení recenzí jsem měla trochu obavy objednat, tak jsem raději zvolila dobírku.
    Ve čtvrtek jsem si objednala 2x pásy, hned přišel email, že bohužel skladem je jen 1 kus a tudíž zboží dostanu někdy příští týden.
    Nicméně hned v úterý mi ale oboje pásy přišly domů, naprosto podle fotek a popisku, takže za mě spokojenost s rychlostí dodání i komunikací eshopu, určitě neobjednávám naposledy.

• Po přečtení převážně negativních recenzí, jsem zboží objednal dobírkou a do 19dnů dorazili lapače nečistot, gumové koberce a vana do kufru bez problémů. Vše vypadá lépe jak na obrázku a pasuje na daný typ vozidla.
    • Všechny produkty od jednoho prodejce a se zajímavým a kvalitním sortimentem za přijatelné ceny.
    • Doba dodání byla delší, ale ne vše při objednání bylo skladem.

Bál jsem se objednat po přečtení recenzí, ale teď nelituji a užívám si zaslaného zboží.

• Pozor!
    • Podvodníci.

Nemám slov.

Reakce obchodu TUNINGSTYLE.cz

My několik slov máme. Pán si objednal nárazník, byl upozorněn na to, že doba výroby a dodání může být delší než je uvedena, se kterou souhlasil ale později si to pán najednou rozmyslel. Poté co mu byl nárazník odeslán zásilku odmítl převzít... a my jsme podvodníci, když pán nerespektuje podmínky dohody.

• nekomunikují

Objednáno, nedodáno a bez jakékoliv reakce.

• Bez výhod
    • Absolutně nedoporučuji, doplňky jsem objednával před půl rokem a dodnes žádná odezva..

• Žádná vyhoda
    • Nespolehlivý prodejce

V žádném případě nedoporučuji nic objednávat z této stránky. 25.6. Jsem provedla objednávku, přišel potvrzovací e-mail o objednávce a tím vše skončilo. Několikrát jsem se snažila navázat komunikaci, několikrát jsem se ptala, jak to s mou objednávkou vypadá, bohužel doteď bez jakékoliv odpovědi. Takže děkuji pěkně, ale z teto stránky už nikdy více.

• Celkem zajímavý sortiment
    • Jednání, jen slibují a stejně se nic neděje, reklamaci protahovali jak jen to šlo(spoléhali na to, že to vzdám), neodpověděli mi na některé maily...

Objednal jsem si u nich nárazník za 7500,-, dobu dodání slibovali 14 dnů, nakonec byl odeslaný za 22dnů a nárazník mi přišel prasklý. Po okamžitém nahlášení a poslání fotek prodejci mi bylo slíbeno, že si to s PPL během několika dnů vyřeší a nabídnou mi vhodné řešení. Po cca 2 týdnech jsem jim psal několik mailů s dotazem na stav reklamace a žádná odpověď. Po měsíci jsem jim volal(dovolal se taky až po několika pokusech) a zjistil že pro to za celý měsíc neudělali vůbec nic(bylo mi řečeno, že dopravce se k tomu nevyjádřil). Potom jsem jim volal ještě asi 20x(možná i víc), kdy se zhruba s každým druhým telefonátem reklamace o malý krůček pohnula a zase se nich nedělo. Po 2 měsícíh neustálého uhánění(když už zjistili, že se opravdu nedám odbýt a vyšumět to) mi byla zaslána směšná částka 400,- "na opravu nárazníku", která zdaleka náklady na opravu nepokryla... Takže já rozhodně NEDOPORUČUJI !

• Není žádná.
    • V žádném případě u nich nic nekupovat!!! Už půl roku se snažíme dostat z nich asi tisíc korun za vrácené zboží. Jde o podvodníky!

• V podstatě není nic kladného.
    • Nedoporučuji tento obchod.
    • Objednané zboží dorazilo až po mém urgování skoro po 4 týdnech.Kdybych nedal dotaz kdy zboží dorazí tak to asi nevím ještě teď.
    • Upozorňuji, že dodací lhůta je uvedená 3-10 dní.Tak to je první zádrhel.Další zádrhel přišel při rozbalení zásilky.Odtrhová hrana kterou jsem si objednal byla spíš pro smích a ne pro instalaci na vozidlo.Ukončené konce odtrhové hrany zařízlé nožem na každé straně jinak to už bylo i na mě moc.Takže jsem informoval prodejce, že zboží není dle představ a zabalil a poslal zpět i s dopisem kde žádám vrácení peněz na mé číslo účtu.
    • Do dnešního dne nic nedorazilo a komunikace zamrzla.Na můj dotaz kdy peníze obdržím jsem odpověď nedostal.
    • Tady ani tak nejde o blbech cca 800,-, ale spíš o princip.
    • Za mě tuto" firmu" nikde doporučovat nebudu a už si tam ani nikdy nic neobjednám!!!

Takto tento e-shop s tímto přístupem pán může zavřít.
    Teď mne mrzí, že jsem se dřív nepodíval na recenze.

• Prodavaji rozbyty svetla a nehodlaji to nijak resit. Po tel. rozhovoru mi zdelili ,ze jsem si ho rozbil sam,tak at si ho koupim novy.Jsou to podvodnici ktery okradaj lidi.

PODVODNICI

• To jsou snad falešné stránky

Píši až dnes po cca půl roce, co jsem si vzpomněl na obchod s vámi,jelikož dnes nakupuji výrobek od konkurence. Kolem začátku 07/2015 jsem si z vašeho obchodu objednal zboží.Objednávka byla úspěšně odeslána mi ukazoval prohlížeč. Ale po týdnu, dvou,třech,měsíci, dvou,tří a až do teď výrobek není doma, ani jediný email o storno objednávku, prostě nic! NIC JIM NEPOSÍLEJTE PŘEDEM PANEBOŽE PROSÍM! Můj příběh svědčí o svém.
    Šéf téhle firmy bude totálně nezkušený amatér.

Pepa

• první zkušenost